Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

37 sekund temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:02:38

Chciałam sie dowiedzieć czy ćwiczycie na stepperze. Po ilu dniach widać efekty? Planuje kupić sobie to cudo, ale jestem ciekawa jakie jest wasze zdanie na jego temat:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-10 22:39 przez moderator.

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:04:58

ja mam steper, i dla mnie to zbieracz kurzu ...za leniwa jestem:P troche trzeba pokicac na nim. mam u siebie w szafie w zdobytych rozowy:D i przymierzam sie do sprzedaży.

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:06:44

Ja tez z wielkim zapałem kupiłam stepper z myslą, ze bedę ćwiczyc....zapomniej po 3 dniach lezał juz w kącie..

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:07:33

Kupiłabym jakby by l skrętny, bo tylko taki mnie interesuje;)

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:09:31

rozumiem. a na takim tez sie mozesz sama na boki obkrecac,,,jednak wiadom o ze skretny to ulatwi. nie zmuszam:)

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:10:49

pare razy na nim ćwiczyłam ale trzeba się nieźle namęczyć zeby choc 200 kalorii spalić;/;/

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:11:28

ja mam ale też jestem leniwa a pozatym(nie wiem jak wam) szybko mi nogi wysiadają.toi i sie kurzy u mnie :)

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:11:30

ja tez myslalam zeby kupic ale obawiam sie ze tak samo po 3 dniach bedzie stal gdzies w szafie;p
mam juz orbitka;d wogole nie uzyam;d ale nie lubie na nim cwiczyc to moja mam go kupila wiec jest jakies wytlumaczenie hehe;d
a ostatnio kupilam ab rocket robilam brzuszki nawet dlugo z 2 miesiac nie cale ale jak sie rozchorowalam i przestalam to potem juz mi barakowalo motywacji zeby zacac od nowa.. ale trzeba sie zebrac w koncu;)

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:17:52

Ja posiadam stepper skrętny az tak wielkiej różnicy nie ma od zwykłego,duzo cwiczyłam ale teraz nie mam czasu zastanawiam sie nad sprzedaniem go

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:20:54

Cytat
kasia2007
Ja posiadam stepper skrętny az tak wielkiej różnicy nie ma od zwykłego,duzo cwiczyłam ale teraz nie mam czasu zastanawiam sie nad sprzedaniem go

a po jakim czasie były widoczne efekty?:)

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:23:36

mam i nie ćwiczę:) stoi w kącie...od czasu do czasu go przestawiam żeby wytrzeć kurz:P

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:30:36

Może ktos jeszcze doradzi czy warto kupić?:)

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:37:03

raczej jak cos to wolalabym sobie go sprzedac dolozyc kasy i kupic stacjonarna bierznie do domku od znajomej. mam bzika na punkcie takiego sprzetu. na chwile obecna nie mam aparau u siebie w domu cyklabym wiecej fotek gdyz z opisu wynika ze na przednózce jest pekniecie, niestety pod czas transportu dotarl do mnie juz z odlamana ale ja tak cwiczylam nie kolibie sie przez to na boki podstawialam plastik ktory odlecial i gralo,mozna to skleic bez problemu:) posiada rowniez licznik wbudowany jest ogolnie rozowiutki,slodki,fajny...jestem zadowolona ale to nie dla mnie.

ciezki wiec kolo 15zl presylka a sama jego wartosc z uszkodzeniem wceniam na 55zl +15zl przesylka 70zl juz z przesylka.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 14:44:15

Ja tam wole stepper ;) Bo biegać to mogę koło domu tyle, że nie mam z kim ;) ;D Na allegro znalazłam od stówy z przesyłką - skrętny z linkami. Tylko zastanawiam się czy po prostu opłaca mi sie kupić ;)

stepper - zbiorczy

10 lip 2009 - 15:02:10

Ja mam ale ćwiczyć mi się nie chce xD Zresztą mi się cuś zepsuło w tym sprzęcie :) No, i jestem usprawiedliwiona :)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy