Obecnie rozmawiamy o:

Nowy grzejnik

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

15 lip 2009 - 21:47:17

hej dziewczyny jesli był juz taki watek to przepraszam:) chciałabym wiedziec jak mniec płaski brzucgh mam 3 tygodnie na to zeby uzyskac jakikolwiek efekt nie chce miec deski tylko po prostu troszke go zrzucic...

prosze pomózcie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 07:53 przez moderator.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 09:57:44

wpisz w google i tam ci wyjdzie duzo cwiczen na plaski brzuch . :-)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 09:59:52

najlepiej wieczorem nie jeść niz tak od 17, rano bd miala plaski bruzszek ;p

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:01:14

napewno jesc duzo blonnika bo to oczyszcza jelita i pomaga + cwiczenia wzmacnjajace miesnie

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:01:58

to prawda... jak nie bedziesz jesc na noc spadnie Ci brzuch w mgnieniu oka:))

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:02:35

brzuszki, pij duzo wody (najlepiej tej z blonnikiem, bo zapycha) :) nie jedz slodyczy i juz bedzie lepiej ;)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:08:36

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-14 23:24 przez madziat22.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:11:20

przepraszam że się podłączam pod wątek ale też mam problem z brzuchem.
ja dziewczyny mam takie pytanie... to prawda,gdy na wieczór nie zjem kolacji to rano mam fajny brzuszek-prawie taki jak bym chciała ale gdy zjem śniadanie (nawet jedną kanapkę) od razu mam większy brzuch.tak jakby rozsadza mi żołądek i puchnie brzuch.Dodam zaczęłam odchudzanie tzn jem owoce,warzywa i piję dużo wody,przy tym ćwiczę na stepterze.proszę o waszą opinię i radę

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:12:57

Cytat
polin
przepraszam że się podłączam pod wątek ale też mam problem z brzuchem.
ja dziewczyny mam takie pytanie... to prawda,gdy na wieczór nie zjem kolacji to rano mam fajny brzuszek-prawie taki jak bym chciała ale gdy zjem śniadanie (nawet jedną kanapkę) od razu mam większy brzuch.tak jakby rozsadza mi żołądek i puchnie brzuch.Dodam zaczęłam odchudzanie tzn jem owoce,warzywa i piję dużo wody,przy tym ćwiczę na stepterze.proszę o waszą opinię i radę


;/ wlasnie tak jest ;/
dlatego polecam na śniadanie owoce ,albo coś takiego, co syci ,ale nie rozsadza brzucha ;/

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:23:00

Cytat
misiaQ
Cytat
polin
przepraszam że się podłączam pod wątek ale też mam problem z brzuchem.
ja dziewczyny mam takie pytanie... to prawda,gdy na wieczór nie zjem kolacji to rano mam fajny brzuszek-prawie taki jak bym chciała ale gdy zjem śniadanie (nawet jedną kanapkę) od razu mam większy brzuch.tak jakby rozsadza mi żołądek i puchnie brzuch.Dodam zaczęłam odchudzanie tzn jem owoce,warzywa i piję dużo wody,przy tym ćwiczę na stepterze.proszę o waszą opinię i radę


;/ wlasnie tak jest ;/
dlatego polecam na śniadanie owoce ,albo coś takiego, co syci ,ale nie rozsadza brzucha ;/

Polecam na śniadanie płatki NESTLE FITNES są rewelacyjne :) wystarczy zjeść jedną miseczkę płatków z mlekiem i jest się najedzonym :)

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:23:20

wiem wiem ale zaczyna mnie to powoli martwić...bo naprawdę mogę nie zjeść praktycznie nic..JEDNA kromka żytniego chleba z sałatą,pomidorem i np szczypiorek i od razu rozsadza mnie jakbym była w ciąży (moja sistra cioteczna jest w 3 miesiącu i po takiej kanapce wyglądam prawie jak ona) :/ już nie wiem co robić...zauważyłam że czego bym nie zjadła rano rozsadza mnie.

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:48:06

idz do lekarza bo moze masz nadkwasote ktora powoduje nieprzyjemne wzdecia . szczypiorek czy mleko nie radze bo to oba produkty powodujace wzdecia

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:52:45

chyba tak zrobie...

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:56:15

przede wszystkim trzeba jeść baardzo mało węglowodanów i tłuszczów, dużo błonnika by spalić tłuszczyk z dopiero można wprowadzić dużo ćwiczeń by wyrzeźbić mięśnie ;]

zweryfikowana
Posty: 587
Ostrzeżenia: 1/5

sposoby na płaski brzuch - zbiorczy

16 lip 2009 - 10:58:17

jesc owoce , warzywa, nie jesc pozno kolacji , pic wode niegazowana. zalezy tez czy masz trudnosci ze zgubieniem waleczkow czy kilogramow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PŁYWANIE, PŁYWACZKI, BASEN - zbiorczy