Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

może źle całowałaś

Powodów może być mnóstwo. Może stwierdził,że to błąd? Może stwierdził,że nie chce się w nic pakować? Może nie chce robić przykrości kumplowi,któremu się od dawna podobasz i chce z Tobą być? Może ma dziewczynę, o której nie wiesz? Porozmawiaj z nim zamiast liczyć "lajki" (olaboga!) i utrudniać sobie życie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-29 15:03 przez keyy.

bo najwiekszy w tym ambaras zeby dwoje chialo na raz . jak chcesz sie dowiedziec czegos porzadnego i rzetelnego to napisz do tego kolegi , spotkajcie sie i wyjasnijcie sobie pewne kwestie ktore oboje nurtuje . gdybanie nie rozwiaze problemu a tylko bedzie go poglebiac

może nie umyłaś zębów i chłopak teraz ma niesmak... ;)

a tak serio to - get a life....

Jakie wy jesteście..... d***e :)
Ja wiem o co chodzi tej dziewczynie i już, a wy się naśmiewacie, a same miałybyście rozkinkę.

Autorko wątku,
1. poznaliście się na fejsbuku i spotkaliście i doszło do pocałunku?
2. Znaliście się wcześniej w realu mieliscie siebie na fejsie i potem doszło do pocałunku?

Jeśli opcja pierwsza, to może wcale mu się nie spodobałas i w ten sposób odstawił Cię na boczny tor chcąc dac Ci do zrozumienia, że go nie interesujesz.

Jeśli opcja 2 to może sie po prostu speszył jakoś i zrób kolejny krok, lajknij mu coś, skomentuj fotkę, napisz do niego sms typu "co tam słychać" czy coś w tym stylu... Dodasz mu odwagi, a sama nie rezygnuj ze swoich pragnień i marzeń :)

Tymczasem, w Afryce...

Cytat
monika_psujek
Moja ulubona tematyka wątku :/ Czy Wy nastolatki potraficie jeszcze rozmawiać zamiast lajkować, lajkać, frendować bądź odfrendowywać? lub ustawiać zmiany statusu w związku, nie w związku. Utrudniacie tym sobie życie... a sorki skoro nie rozmawiacie w realu to tak jakby nie macie życia towarzyskiego tylko fejbukowe...

nic dodać, nic ująć -.-

może źle całowalaś:P



haha luuudzie nie możesz napisać mu na facebook-u żeby się spotkać a nie odwalać taką dziecinadę?

Cytat
Animam_debeo
całowaliście się namiętnie emotami? tylko z ciekawości pytam.
prawie doszło do seksualnego zbliżenia

niezweryfikowana
Posty: 348
Ostrzeżenia: 2/5

Ja bym kliknęła "LUBIĘ TO!":) a tak nie będąc złośliwym, ale wybacz ciśnie się każdemu na usta, zapewne jesteś młodizutka, skoro chłopak Ci się podoba, coś między Wami zaiskrzyło, to pewnie skoro go ignorujesz(a w realu to się w ogóle widujecie?) on myśli, że nie chcesz go, proste jak budowa cepa:D

cycki opadają po pięty...

spróbuj w realu, anie przez komputer coś z nim "polajkować"... nie da się mieć dzieci p[rzez stałe łącze, a co dopiero wifi.... he he


p.s. Nie sądzicie, że te wszystkie lajki i inne iwenty, to nam kiedyś język ojczysty zabiorą???

niezweryfikowana
Posty: 348
Ostrzeżenia: 2/5

Tak mi się teraz nasunęło,że kurcze jak lajkuje znajomym foty i posty, to może też myślą, że coś z tego będzie! ;P Kurcze jakie to dwuznaczne się okazuje;-)

następna dyskusja:

Ile? Poradźcie Kochane!