Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:00:22

Cytat
ewka_88_88
nadwaga 500 kilo, po co zakładać takie wątki jak się normalnie wygląda ? ile masz lat ? 15 ? 18 ?

pisałam już... 17,5

Ja nie twierdzę, że mam nadwagę. Nawet nie mając nadwai można wyglądac niezbyt korzystnie.

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:02:54

Cytat
domisia94

faktycznie nie mam faceta... nie chcę się dowartościować, po prostu zastanwiałam się czy nie mam tego faceta, bo jakoś nie tak wyglądam

A skąd mam wiedzieć jak wyglada Twoja twarz? I jaki masz charakter?

Poza tym, przytoczę słowa z Twojego poprzedniego wątku:

"On wie jak wyglądam, jaki mam kijowy charakter. (...) Twierdzi,że zachowuję się jak gimnazjalistka. "

Nie zgadzam się z nim - zachowujesz się jak 8latka. I za lotnego umysłu to nie masz, raczej dość ubogo u ciebie z poczuciem humoru, łapaniem aluzji, myśleniem logicznym. Więc masz odpowiedź.

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:05:01

gruszka, ale gruba nie jesteś, ale ty i tak będziesz uważała swoje jak większość więc po co nas pytasz ;> ?

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:05:19

Cytat
amelyja
Nie zawracaj gitary-dziewucho!!
ten portal zdecydowanie powinien być przynajmniej od 18 lat najlepiej od 21...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 18:06 przez mycholka.

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:08:00

moim zdaniem masz bardzo grube uda i jakiś taki napompowany brzuch.

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:12:34

Cytat
szafiarka_
nie masz pewnie faceta i nikt Cię nie komplementuje więc chcesz na forum się dowartościować?

..Już nie można się normalnie o coś zapytać..

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:16:01

Cytat
Zazdroscisz_
Cytat
domisia94

faktycznie nie mam faceta... nie chcę się dowartościować, po prostu zastanwiałam się czy nie mam tego faceta, bo jakoś nie tak wyglądam

A skąd mam wiedzieć jak wyglada Twoja twarz? I jaki masz charakter?

Poza tym, przytoczę słowa z Twojego poprzedniego wątku:

"On wie jak wyglądam, jaki mam kijowy charakter. (...) Twierdzi,że zachowuję się jak gimnazjalistka. "

Nie zgadzam się z nim - zachowujesz się jak 8latka. I za lotnego umysłu to nie masz, raczej dość ubogo u ciebie z poczuciem humoru, łapaniem aluzji, myśleniem logicznym. Więc masz odpowiedź.


Nie prosiłam Cię o ocenienie mojej osoby tylko sylwetki. Chciałaś jakoś mnie użądlić? Nie udało się, spróbuj jeszcze raz ;x

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:22:49

OD razu widać, że jesteś młodziutka. Masz ładna figurę, wcięcie, ... Nie, nie wyglądasz grubo.

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:23:56

Czemu zaraz takie jadowite jesteście?
Twój typ to gruszka, jestes normalna, nie musisz się odchudzać.

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:27:47

jak dla mnie z ud powinnac schudnac a reszta ok. tylko nie mowie ze nie wiadomo ile z 3-4 kg i bedzie gitara

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:28:07

talia super, ale fakt, rzucają się w oczy uda. no na pewno nie jesteś gruba, ale jeśli źle się ze sobą czujesz to polecam bieganie, szybko się zrzuca.

zweryfikowana
Posty: 434
Ostrzeżenia: 2/5

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:29:06

tak ja wyżej
masywne uda

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:32:57

Generalnie Twoja nadwaga nie jest zauważalna, lecz zdaję mi się,że bieg, pływalnia i brzuszki nie zaszkodzą. :)
Jestem w podobnym wieku, co Ty i nie mam nadwagi, uda mam skromniejsze ^^. Ale wiadomo wszystko zależy od proporcji własnego ciała, ja mam 1.70 wzrostu a Ty?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 18:36 przez vawe.

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:34:27

oj jestes mega gruba..dziewczyny nie macie co robic

Czy wyglądam wg Was grubo?

19 lut 2013 - 18:35:28

niee, wyglądasz dobrze. Za chude ciałka nie są seksowne:-) Twoje kształty to raczej gruszka, myślę że fajnie byś wyglądała w dopasowanych spodenkach lub sukieneczce..A najważniejsze- szczery uśmiech i dobre myśli, także na swój temat :-) to działa!!

następna dyskusja:

PRZED I PO ćwiczeniach