Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby na wypadające włosy

29 gru 2008 - 12:28:36

dobry jest preparat humavit ze skrzypem i pokrzywa koszt ponad 10 zł do tego zdecydowanie tran bo jeśli nie jesz często ryb to niestety twoje włosy i cera na tym tracą a szampon zdecydowanie head shoulders przeciw wypadaniu włosów daje efekt po miesięcznym stosowaniu a czemu bo prawdopodobnie twoje włosy wypadają z powodu skóry głowy dlatego pomagają często na to szampony przeciwłupieżowe nawet jeśli nie masz łupieżu mogą być to inne schorzenia skóry głowy

Sposoby na wypadające włosy

29 gru 2008 - 12:30:48

Cytat
AprilSky
Cytat

Aaa i słyszałam jeszcze , że podobno tabletki anty dają dobre efekty , ale nigdy nie wypróbowałam ;))
Mit;)

Popieram Mit;)

Sposoby na wypadające włosy

29 gru 2008 - 16:22:43

Cytat
beati
Jak sobie radzicie z wypadającymi włosami?
Zawsze mi wypadały włosy, ale to co się dzieje teraz to istny koszmar. Jeśli tak dalej pójdzie to niedługo łysa będę.
kup sobie szampon z czystej rzepy powinien pomoc:)

Sposoby na wypadające włosy

29 gru 2008 - 23:22:12

polecam odżywkę wax z apteki.pomogła mikiedy łysiałam po ciąży

Sposoby na wypadające włosy

31 gru 2008 - 02:42:43

moja Pani dermatolog poleciła mi specjalny szampon z VICHY na wypadające włosy, oprócz tego miałam taki płyn (robiony w aptece ze specjalnych składników) i po pół roku stosowania problem się skończył :)

Sposoby na wypadające włosy

31 gru 2008 - 07:05:43

a ja proponuje cos,co sprawdzilam na sobie i podzialalo; kup herbatke pokrzywowo ,lb pokrzywe w expreowkach (torebkach) i codziennie np.wieczorkiem parz po 1 lub 2 torebki (niczym nie doprawiaj) i pij codziennie conajmiej przez 3-mce. ,zeby zobaczyc efekt. po 1-przestano wypadac ,po2 wzmocnio ci sie,a nawet bendo gesciejsze ,po3 przestano sie przetluszczac ,po4 cera sie poprawi wyladnieje:)

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Sposoby na wypadające włosy

01 sty 2009 - 10:04:54

jak dla mnie ta historia z rzepa to bujda.... też o tym słyszałam co więcej nawet sobie zrobiłam grządkę z taką rzepą i co???? No właśnie nic stosowałam codziennie: tarłam wyciskałam sok nakładałam na godzinę i totalna lipa nie dość że śmierdzi potwornie to jeszcze włosy zaczęły mi się przetłuszczać a nigdy nie miałam z tym problemu

Sposoby na wypadające włosy

02 sty 2009 - 21:04:47

Witam,również miałam i nadal mam problemy z wypadaniem włosów [ z powodu nie systematycznego brania leków na ich wypadanie] Najlepiej na wypadające włosy iść do dermatologa ,który przeprowadzi dokładny wywiad i zapewne poda przyczyny wypadania włosów oraz skieruje na badania, jak to miało miejsce w moim wypadku, przepisze on również leiki, ja osobiście dostałam płyn do wklepywania we włosy na "a" ale nie pamiętam nazwy oraz tabletki Salfazin, oba preparaty są na receptę, ale pomagają. Polecam również maseczkę do samodzielnego robienia w domu, również pomaga:

1 łyżka nafty kosmetycznej
1 łyżka olejku rycynowego
1 żółtko
sok z cytryny

maseczke trzeba nałożyć na włosy raz na tydzień.

Sposoby na wypadające włosy

03 sty 2009 - 16:38:13

Na wypadające włosy to na pewno są jakieś szampony a i możesz zajrzeć do swojego dermatologa on na pewno ci coś poleci jakieś witaminki na wzmocnienie. I tez ubogacić swoją dietę w odżywcze produkty ;-)

Sposoby na wypadające włosy

03 sty 2009 - 16:41:24

Ja polecam z firmy Doppel hertz aktiv na Paznokcie i włosy kosztuje około 13zł genialne ;)

Sposoby na wypadające włosy

03 sty 2009 - 19:46:47

a co do Skrzypovity to odradzam po dłuższym stosowaniu tego preparatu włosy mi jeszcze bardziej wypadały.

Sposoby na wypadające włosy

03 sty 2009 - 19:58:43

i ja coś skorzystam z Waszych rad:) moje włosy również z okresem zimowym wypadają bardziej:( zakupiłam herbatkę z pokrzywy i naftę kosmetyczną, będę sie kurować:) (pokrzywa nawet znośna w smaku, myślałam że będzie gorzej:))

Sposoby na wypadające włosy

03 sty 2009 - 20:02:49

albo dlatego ze jest zima i wlosy masz oslabione , albo tak juz masz.myj je szamponami regenerujacymi np.pantene-pro v i uzywaj maseczek do wlosow.

Sposoby na wypadające włosy

03 sty 2009 - 20:03:14

beati, ja używam szampon z serii Vichy Dercos Aminexil i muszę przyznać że wypadają znacznie mniej! Może nie działa cudów, ale myślę że długotrwałe stosowanie upora się z problemem. Rzecz jasna, na każde włosy pewnie działa inaczej...

Słyszałam, że... tylko się nie śmiejcie, na wzmocnienie pomaga mycie włosów... żółtkiem. xD

Sposoby na wypadające włosy

03 sty 2009 - 20:05:56

Witam!Akurat jestem w temacie:)Miesiąć temu fryzjerka odkryla na czubku mojej glowy lysy placek,od razu SZOK!!!Dermatolog itp,itd:)Zazywam od miesiaca VITAPIL,zadne maseczki,czy specjalne szampony!Tylko i wylacznie po jednej tabletce na dobe tego leku i wloski juz mi odrastaja!!!Ten specyfik zageszcza,odbudowuje i regeneruje wloski!Naprawde super,polecam szczerze!Kuracja trwa 2 m-ce,koszt calego opakowania 60 tabl to 35zl

następna dyskusja:

Pomocy ;D Szybszy porost włosów :))