Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

17 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moje zdobycze z szafy

09 kwi 2012 - 19:54:42

mogłaś dopytać, skoro tak napisała- widać, że liczyła na to, że ktoś nie zauważy... a torebka wg mnie nie jest najgorsza, będzie ładnie wyglądała w odpowiedniej stylizacji

moje zdobycze z szafy

19 maj 2012 - 23:19:26

większosc not, ale kilka perełek jest

moje zdobycze z szafy

27 maj 2012 - 16:29:56

jesli chodzi o torebke to jest inna nic na zdjeciu jak sie cos sprzedaje to powinno sie zamieszczac włane zdjecia a nie "podobne" ja bym oddała no bo sorry nie tego chciałas...

moje zdobycze z szafy

29 maj 2012 - 12:28:10

Hmm... tak czytam i myślę, ale ostatecznie wydaje mi się, że to nie dziewczyny wina. Ona napisała, że torebka tego typu co ta na zdjęciu, w wiadomościach napisała ci, czym się różni. Mogłaś prosić o zdjęcia. Moim zdaniem nie było tu oszustwa. A to, że się napaliłaś i chciałaś taką jak na zdjęciu nie zwalnia cię z czytania ze zrozumieniem i racjonalnego myślenia.

moje zdobycze z szafy

29 maj 2012 - 12:33:10

Co do torebki to w opisie dziewczyna napisała: TEGO TYPU TOREBKA, a nie że taka jak na zdjeciu...moze lekko oszukała ale bylo to przemyslane z jej strony :P

moje zdobycze z szafy

29 maj 2012 - 12:35:21

fajne te zdobycze ;)

moje zdobycze z szafy

29 maj 2012 - 13:03:10

a ja mam taką jednązdobycz z szafy a mianowicie sliczny trencz na wiosne kupiłam od dziewczyny ktora kupiła go w Anglii wiec płaszczyk jest perełką bo w sklepie takiego nie widziałam...http://szafa.pl/c10490687-trencz-trencz-trencz-trencz-trencz.html

jednak nie miałam go na sobie gdyz w biuście sie nie zapinam :&&
nie mam konta na all,a na szafie ciezko cos sprzedac by nie byc stratnym...
i tak ta perełka teraz mi lezy w szafie...



moje zdobycze z szafy

29 maj 2012 - 13:13:00

Cytat
K1310
jedynie tregginsy mi się podobają jako tako ..
tak to kasa w błoto ;]

jak tak możesz pisać? napisz po prostu że rzeczy nie w Twoim guście ale nie pisz że kasa w błoto, bo jeśli to są ciuchy które pasują do jej figury, stylu i osobowości oraz reszty garderoby to na pewno stworzy z nimi wspaniałe stylizacje- nie są to rzeczy niemodne!
Pisząc "kasa" w błoto powinnaś to napisać tysiącom dziewczyn które maja styl i ubrania inne od Twojego, rozumiem że dla Ciebie hot jest tylko to co sama posiadasz w swojej szafie?
Czasem coś mi się nie podoba w sensie że bym nie kupiła ale to nie znaczy że nie może podobać się na kimś...

moje zdobycze z szafy

29 maj 2012 - 13:15:50

Torebka jest bardzo podobna, nie przesadzaj :) Nie napisała, że ma taką samą, tylko ''tego typu'' :)

następna dyskusja:

zaraz oszaleję ze złości!!!