Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOC W WYBORZE NEW BALANCE :)

28 sty 2016 - 09:11:42

Które , które ?:)



POMOC W WYBORZE NEW BALANCE :)

28 sty 2016 - 09:32:57

Drugie i trzecie maja troszkę ładniejszy model, lepiej sie prezentują (pomimo, iż kocham szary kolor)
Drugie są wyraziste, jesli tylko masz do czego zakładać to bedą super.
A granatowe uniwersalne bedą pasować do większości rzeczy ;)

Zwróć uwagę na model. Te w stylu drugich miał moj facet i rozwaliły sie po niecałym roku. Wcześniej miał model podobny do szarych o trzymają sie do dziś ;) te najnowsze modele wcale nie są trwalsze i lepsze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-28 09:35 przez m_lenaaa.

POMOC W WYBORZE NEW BALANCE :)

28 sty 2016 - 09:53:53

Bordowe :)

POMOC W WYBORZE NEW BALANCE :)

28 sty 2016 - 10:15:38

No to rzeczywiście nie są zbytnio trwałe.Szare podobają mi się , tylko nie wiem jak ten model wygląda na nodze ,a nie mogę ich spotkać w żadnym sklepie .

POMOC W WYBORZE NEW BALANCE :)

28 sty 2016 - 12:37:34

Bo to penie model w stylu 360 czy cos takiego.. Tez go szukaliśmy bo były najlepsze gatunkowo, ale są prawie niedostępne, napewno nie w stacjonarnych popularnych sklepach tutaj u nas w Anglii..
Wiesz jak to jest dobre modele wycofują a te liche są po to, by za rok kupić kolejne.. 373 są kijowe

POMOC W WYBORZE NEW BALANCE :)

28 sty 2016 - 13:20:44

Cytat
m_lenaaa
Bo to penie model w stylu 360 czy cos takiego.. Tez go szukaliśmy bo były najlepsze gatunkowo, ale są prawie niedostępne, napewno nie w stacjonarnych popularnych sklepach tutaj u nas w Anglii..
Wiesz jak to jest dobre modele wycofują a te liche są po to, by za rok kupić kolejne.. 373 są kijowe

Dokładnie , ja te szare znalazłam akurat na Zalando :)

POMOC W WYBORZE NEW BALANCE :)

28 sty 2016 - 13:30:25

To jesli to model 360 to bierz je bez zastanowienia bo niedługo nawet ze sklepów internetowych znikną :( i tak super ze znalazłaś w tak ładnym kolorze, z męskich widziałam tylko jakieś żółto zielone :)

Te granatowe z trzeciego zdjecia sa fatalne w użytkowaniu, właśnie na nie patrze( moj facet chodził w nich tylko na miasto a wyglądają jakby miały 5 lat o jeszcze dziura sie z przodu robi;) tak to te same tylko męskie wiec nie bierz ich, nie warto.
Facet powiedział mi jeszcze ze sa mega niewygodne i nie ma porównania z tamtymi poprzednimi (tymi szarymi u Ciebie).

POMOC W WYBORZE NEW BALANCE :)

28 sty 2016 - 14:05:45

Zdecydowanie bordowe. Moja koleżanka sobie takie kupiła i po prostu nie mogę się na nie napatrzeć. Ja wybrałam klasyczny granat i teraz trochę żałuje.

POMOC W WYBORZE NEW BALANCE :)

28 sty 2016 - 18:18:29

wszystkie kolory super.
ale jak dla mnie to 1 do wszystkiego pasują.

POMOC W WYBORZE NEW BALANCE :)

28 sty 2016 - 19:18:41

2 moj faworyt

POMOC W WYBORZE NEW BALANCE :)

28 sty 2016 - 21:21:26

2 najładniejsze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na studniówkę długa