Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

26 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja w kapsulkach lzkam olej z wiesolka.

ja moczę 15 min w siemię lnianym i mam twarde:)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Na ile masz twarde? ;-) Stosuję odżywkę do paznokci od ponad roku, a odbudowałam paznokcie z bardzo kiepskiego stanu - były kruche i rozdwajały się. Teraz sytuacja wygląda diametralnie inaczej - jestem właścicielką naprawdę ładnych paznokci ;)

Ja szarpnęłam się na urządzenie do manicure i widzę dużą poprawę, jeśli chodzi o kondycję moich paznokci. Wygodne tez jest, że mogę sobie zrobić manicure w domu, kiedy przyjdzie mi na to ochota i koniec końców bardziej się to opłaca niż wizyty u kosmetyczki.

Współczuję problemu. Raz w życiu się z takimi paznokciami męczyłam.
Koleżanka uczyła się manicure, żelowania, zakładania tipsów. Poprosiła mnie, bym użyczyła jej dłoni na zajęcia. Nałożyła mi akryl. Źle się czułam z czymś, co moje nie jest. Potem już nigdy do tego nie wróciłam.
Moje paznokcie, przed tą przysługą, były twarde i w naprawdę świetnej kondycji. Po tym wszystkim, łamały się jak suche patyki. Myślałam, że tak zostanie. Jeśli chodzi o suplementy, to uznaję tylko kwas foliowy i DHA. Dlatego nie wspomagałam się niczym takim. Postanowiłam podwoić ilość mleka wypijanego na dzień. Po miesiącu zauważyłam już diametralną poprawę. Paznokcie powróciły do pierwotnego stanu. Poza tym jednym razem nigdy nie miałam z nimi problemu. Rozmawiałam na ten temat z dietetyczką. Powiedziała, że najprawdopodobniej zaletą tego jest to, że jestem bardzo "mleczna". Dla mnie dzień bez 2 szklanek mleka jest dniem straconym ;-) I to nie jakieś tam mleko UHT. Tylko albo świeże ze sklepu, albo od gospodarza ;-) Mam to szczęście, że po moim osiedlu jeździ Pani, która ma swoje gospodarstwo i sprzedaje takie swojskie mleko. Jestem chowana na mleku takim prosto od krowy, więc UHT nigdy do mnie nie przemówi. Choćby z powodu walorów smakowych.
Wracając do meritum ;-), jeśli możesz, to wprowadź do diety więcej nabiału.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paznokcie zelowe zestaw