Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

3 minuty temu

wykonawca budowlany

13 minut temu

szaty liturgiczne online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

zas odzywki wzmacniajace

30 gru 2014 - 14:18:37

Odżywka Eveline jest po prostu super extra jak dla mnie na prawdę działa po kilku dniach już widać efekty ! po kilku tygodniach po prostu problemu nie ma ! super Jest wydajna starcza na długo i nie jest droga coś ok. 12 zł
Drugą odżywką która jest super świetnie działa jest Peggy Sage super
POLECAM WAM TE ODŻYWKI!tak !!!

zas odzywki wzmacniajace

30 gru 2014 - 14:21:33

ja polecam odzywke z loreala 7w1.
rewelacyjna! sally hansen sie przy niej chowa. od kiedy ją stosuje mam piekne, twarde i niełamiace sie paznokcie :)

zas odzywki wzmacniajace

30 gru 2014 - 14:32:07

Cytat
chlebbb
Przez pierwsze dwa tygodnie paznokcie miałam jak marzenie, później zaczęły się rozdwajać, zrobiły się miękkie
Miałam to samo

zas odzywki wzmacniajace

30 gru 2014 - 14:33:05

Ludzie, wszystko na tym świecie może uczulić - odżywki też. Do tego widziałam już kilka wątków, gdzie typiary żaliły się, że odżywka od Eveline popaliła im paznokcie, ale w trakcie wychodziło na jaw, że panny były na tyle głupie, że nie zapoznały się z instrukcją, gdzie wyraźnie pisze, że nie wolno używać tych odżywek po zdjęciu tipsów i na płytkę posiadającą uszkodzenia mechaniczne, bo wtedy istnieje ryzyko przeniknięcia substancji do żywej tkanki - a paznokieć (uwaga, informacja dla tych, co spali na biologii) jest zbudowany z tkanki martwej, która nie posiada komórek nerwowych, w przeciwieństwie do mięska, z którego składa się reszta palca.
Czytajcie instrukcje i róbcie testy uczuleniowe, zamiast mazać od razu wszystkie paluchy nieznanym specyfikiem. Niby dorosłe, a rozumu mniej, niż u dziesięciolatków...

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

zas odzywki wzmacniajace

13 sty 2015 - 22:19:31

Najlepiej jest używać odżywek bez formaldehydu, toluenu i dbp, ja sobie teraz kupiłam z golden rose (4in 1 complete care), stosuję ją jako top coat i sprawdza się dobrze

zas odzywki wzmacniajace

13 sty 2015 - 22:58:20

Ja używam cały czas odżywki tej 8 w 1 i nie narzekam ;) Pięknie mi po niej szybko rosną paznokcie i płytka jest twardsza :) Ja jestem z niej bardzo zadowolona :D

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

zas odzywki wzmacniajace

14 sty 2015 - 21:21:10

a długo jej używasz? Najważniejsze żeby być zadowolonym z danej odżywki ;) mojej mamie zakupiłam dzisiaj odżywkę black diamond z Golden Rose, mam nadzieję, że jej się spodoba, bo ma spore problemy z łamiącymi się paznokciami

zas odzywki wzmacniajace

14 sty 2015 - 21:31:36

radze uwazać na ta (nie)sławną odżywkę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie żelowe