Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TORT-znacie jakiś?

22 lis 2014 - 08:39:36

DZIEWCZYNY znacie jakis sprawdzony przepis na pyszny tort????? w internecie jest tego masa ale chciałabym zebyscie mi cos zaproponowali :)poszukuje na dziś jakiś nie skomplikowany a pyszny :) pilnie poszukuje!!!

POMÓŻCIE PLISSSS :)
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

TORT-znacie jakiś?

22 lis 2014 - 09:06:29

Kilka razy robiłam tort a'la ptasie mleczko, bo jest prosty, szybki i każdemu smakuje. Dorzucam różne owoce, z puszki i świeże lub jeśli jest dla dzieci - żelki i inne tego typu smakołyki ;)

TORT-znacie jakiś?

22 lis 2014 - 09:08:58

o ja nie słyszałam o taki torcie :) dzieki :)

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

TORT-znacie jakiś?

22 lis 2014 - 09:34:35

Poeczesz biszkopta , rozdzielasz go na polowe albo na 3 czesci w zaleznosci jak wysoki jest nasaczasz go przekladasz go kremem albo jakimos powidlami albo do kremu dodajesz owoce na wiesz okrywasz go ubita piana zeobiona z 30 kremowki i dekorujesz a pozniej zajadasz

TORT-znacie jakiś?

22 lis 2014 - 09:40:18

Jak chcesz coś nieskomplikowanego to radzę kupić gotowy podkład do tortu - koszt około 7zł, więc wychodzi taniej, niż robiony własnoręcznie, a jest naprawdę genialny po nasączeniu. Do tego masa z ubitej 36% kremówki z cukrem pudrem, dodać owoce i cacusi torcik.

TORT-znacie jakiś?

22 lis 2014 - 09:43:40

Ja bym gotowego spodu do tortu nie poleciła. Robiłam ostatnio tort i z oszczędności czasu kupiłam gotowy podkład. Był paskudny - strasznie czuć go było proszkiem do pieczenia i był gorzkawy w smaku. Spierniczył smak całego tortu.

TORT-znacie jakiś?

22 lis 2014 - 09:50:17

tort orzechowy z masą cappuccino Jest pracochłonny jednak i dość kosztowny, ale wychodzi bardzo duży!!! Gdybyś była zainteresowana prześlę przepis....

TORT-znacie jakiś?

27 lis 2014 - 08:30:59

Ja znam przepis na bardzo dobry tort. W składnikach są maliny, czyli owoce sezonowe, ale myślę, że bez problemu można byłoby je zastąpić innymi owocami lub spróbować z malinami mrożonymi. To ten przepis - http://www.maxkuchnie.pl/przepisy/ciasta-i-desery/tort-malinowo-pomaranczowy-tiramisu-823.html. Tort w smaku jest naprawdę przepyszny, dlatego jak najbardziej polecam :). A jeśli nie ten tort, to może taki z wielokolorowymi barwnikami? Ostatnio jest on bardzo popularny :).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obiadek