Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

patelnia grillowa

02 paź 2013 - 17:00:50

dziewczyny, macie i uzywacie takiej patelni? mozecie polecic jakies w rozsądnej cenie i o dobrej jakosci? ;>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-02 17:01 przez kashvi.

patelnia grillowa

02 paź 2013 - 17:04:42

mam jakąś tam patelnie grillową , kupiłam bo byłam nakręcona ,że bedę sobie grillowac warzywa , miesko itd
i lezy tak sobie drugi rok chyba w szafie po jednym czy dwóch uzyciach :/
to samo miałam z wokiem.
niepotrzebny wydatek u mnie :/

nawet nie wiem czy moge ci polecic te która mam :/

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

patelnia grillowa

03 paź 2013 - 14:01:04

a czy patelnia grillowa musi być karbowana? czy nie?

patelnia grillowa

03 paź 2013 - 18:29:43

Cytat
myszkins
mam jakąś tam patelnie grillową , kupiłam bo byłam nakręcona ,że bedę sobie grillowac warzywa , miesko itd
i lezy tak sobie drugi rok chyba w szafie po jednym czy dwóch uzyciach :/
to samo miałam z wokiem.
niepotrzebny wydatek u mnie :/

nawet nie wiem czy moge ci polecic te która mam :/

Akurat dwie moje ukochane akcesoria kuchenne - patelnia grillowa i wok :D Ja to mam fazę na nie i korzystam niemal non toper ;)

IMO Patelnia grillowa powinna być karbowana - mam taką, polecam, jest git! Nie przypala, szybko się nagrzewa. Troche kosztuje, ale jak ktoś lubi gotować i użyje jej więcej, niż raz ;) to warto!

patelnia grillowa

03 paź 2013 - 18:36:03

Fajny wątek! Ja tez poszukuję. A chcę znaleźć dobrą i tańszą od tej która znalazła moja Mama, bo zrujnuje budżet, a to przecież tylko patelnia (choć ponoć dobra, jakiejś czeskiej firmy z gwarancją na 5 lat, cena 155zł u mnie-może Ciebie zainteresuje ;p)

patelnia grillowa

03 paź 2013 - 18:43:23

Ja polecam patelnię grillową firmy tefal, może nie jest tania ale warta swojej ceny, naprawdę. Potrawy są soczyste, nie przypalają się, są po prostu pyszne. Oczywiście że patelnia grillowa musi być karbowana bo chodzi o to by potrawy mogły "smażyć" się bez tłuszczu, dobra patelnia grillowa musi być gruba i ciężka. Ja kupiłam swoją na allegro bo dużo taniej niż w sklepie coś ok 120zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-03 18:43 przez EWELINA853.

patelnia grillowa

03 paź 2013 - 18:45:19

Cytat
EWELINA853
Ja polecam patelnię grillową firmy tefal, może nie jest tania ale warta swojej ceny, naprawdę. Potrawy są soczyste, nie przypalają się, są po prostu pyszne. Oczywiście że patelnia grillowa musi być karbowana bo chodzi o to by potrawy mogły "smażyć" się bez tłuszczu, dobra patelnia grillowa musi być gruba i ciężka. Ja kupiłam swoją na allegro bo dużo taniej niż w sklepie coś ok 120zł.

A jaka to dokładnie patelnia? Jaki rozmiar? Bo my szukamy mniejszej niż 26cm.

allegro.pl/patelnia-grillowa-grilowa-tefal-flavour-26x26cm-i3566747817.html ? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-03 18:49 przez kamokanikaka.

patelnia grillowa

03 paź 2013 - 18:46:40

ja chce kupic patelnię do max tych 120zł, ponad 200 to dla mnie przesada
podobno najlepsze sa zeliwne, ale te chyba juz odpowiednio więcej kosztują:/ teflonowe jakos mnie nie przekonują



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-03 18:47 przez kashvi.

patelnia grillowa

03 paź 2013 - 18:52:00

Cytat
kamokanikaka
Cytat
EWELINA853
Ja polecam patelnię grillową firmy tefal, może nie jest tania ale warta swojej ceny, naprawdę. Potrawy są soczyste, nie przypalają się, są po prostu pyszne. Oczywiście że patelnia grillowa musi być karbowana bo chodzi o to by potrawy mogły "smażyć" się bez tłuszczu, dobra patelnia grillowa musi być gruba i ciężka. Ja kupiłam swoją na allegro bo dużo taniej niż w sklepie coś ok 120zł.

A jaka to dokładnie patelnia? Jaki rozmiar? Bo my szukamy mniejszej niż 26cm.




wpisz sobie w google: TEFAL Patelnia Grillowa GRILOWA FLAVOUR 26x26cm



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-03 18:53 przez EWELINA853.

patelnia grillowa

03 paź 2013 - 18:54:13

mam taką, ale nie używam

patelnia grillowa

03 paź 2013 - 18:56:29

ok, dziękuję ;)

zweryfikowana
Posty: 343
Ostrzeżenia: 1/5

patelnia grillowa

03 paź 2013 - 19:10:49

To ja zapytam przy okazji. Czy to normalne, że z takiej patelni się dymi? Ja mogę mojej używać tylko przy otwartym oknie, bo jest pełno dymu w kuchni... :/ Może robię coś źle.

patelnia grillowa

04 paź 2013 - 10:12:25

Cytat
aska86
To ja zapytam przy okazji. Czy to normalne, że z takiej patelni się dymi? Ja mogę mojej używać tylko przy otwartym oknie, bo jest pełno dymu w kuchni... :/ Może robię coś źle.

hmm moze za duzy ogien pod patelnia? mi sie dymi jak palę tluszcz na za duzym gazie;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pilnie potrzebne małe słoiki na przetwory, wymiana lub kupno, Warszawa