Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

20 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

35 minut temu

wykonawca budowlany

44 minut temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:02:36

witam was dziewczyny
wiem ,ze pewnie pelno takich watków ale jakoś nie mogłam znalezć
znacie jakies fajne przepisy dietetyczne na śniadanie i obiad,juz mam dośc gotowania kurczaka ,ryby i warzyw na patelni,jezeli macie jakies w miare łatwe i szybkie przepisy to podajcie cos bo juz nie mam pomysłów,a w necie to co przepis to filet z kurczaka

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:04:42

nooo każda po przepisie niech wkleja... ja tez chetnie skorzystam;D wlasnie odkrylam ze moje nogi wygladaja jak dwie kaszanki

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:04:56

właśnie właśnie ja też mam tego dość więc może macie coś sprawdzonego !? podbijam :D

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:07:20

ja kiedyś znalazłam blog na którym dziewczyna podawała przepisy z diety Dukana, niektóre są całkiem fajne, poszukaj w necie :)

ja z takich dietetycznych to nie znam ale każdy posiłek może być dietetyczny jeżeli wyeliminujesz zbędne tłuszcze i cukry,
np zamiast śmietany dodaj jogurt, zamiast ziemniaków zjedz kaszę, zamiast masła dodaj oliwę z oliwek

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:10:42

OBIAD : KURCZAK W POMIDORACH 300 kcal
50g pomidorów
mała papryka
75 g pieczarek
cebula
100 g filetu z piersi
tymianek
sol , pieprz , pietruszka tzn. natka :P

Pomidory , papryke , pieczarki , cebule kroimy i dusimy na olwie . Do tego dodajemy pokrojenego kurczaka , razem dusimy i potem lawina tymianku <mniam> i reszte przypraw :))

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:20:07

karo23ep uwielbiam takie potrawy :D ja może nie napiszę Wam potraw ale schudłam 3kg przez 3 tyg. ograniczając do 0: słodycze, chipsy, ziemniaki, makaron, smażone..., kolorowe napoje, chleb biały... Zamiast tego jem czarny chleb, piję wodę gazowaną, duuuuuużo warzyw i owoców ;)

niezweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:23:28

ja tez poproszę. jeszcze gdyby byly nie bardzo drogie bo wszystkie te diety i potrawy to koszty niesamowite

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:27:55

karo23ep juz sobie przepisałam twoj przepis i na pewni go zrobie ,myslisz ze moze byc jakias inna przyprawa niz tymianek?

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:28:33

No niestety gotowany kurczak to podstawa w diecie ,a jesz ryz ??? Ryz to tez podstawa np na sniadanie płatki z mlekiem chudym i do tego płatki fitnes ,miedzy obiadem jak Ci sie chce jesc to wafel ryzowy z jabłkiem , obiad gotowane warzywa pokrojone w kostke z kromka chleba razowego ,lub sałatka warzywna z surowych warzyw z chudym mieskiem pieczonym ,podwieczorek chlebek z chuda wedlinka i kolacja znów ryz z kurczakiem , wiesz sporo jest przepisów poczytaj sobie o tym i sama zestaw posiłek sobie danego dnia .Musisz duzo pic wiesz woda , herbata bez cukru jakis sok fit , zalezy ile masz do zrzucenia bo sama dieta nie wystrczy jesli chcesz wyrzezbic pewne partie ciała , dobrze działa jazda na rowerze bo wyrzezbisz sobie uda i pupe albo rower stacjonarny , steper tez dobra sprawa aha i bierz jakis suplement diety tzn witaminy Pozdrawiam Aha makaron tez mozesz jesc i kasze ale bez sosów bo najczesciej tucza sosy a nie kasze czy makaron



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-12 14:30 przez amla0705.

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:39:51

Cytat
amla0705
No niestety gotowany kurczak to podstawa w diecie ,a jesz ryz ??? Ryz to tez podstawa np na sniadanie płatki z mlekiem chudym i do tego płatki fitnes ,miedzy obiadem jak Ci sie chce jesc to wafel ryzowy z jabłkiem , obiad gotowane warzywa pokrojone w kostke z kromka chleba razowego ,lub sałatka warzywna z surowych warzyw z chudym mieskiem pieczonym ,podwieczorek chlebek z chuda wedlinka i kolacja znów ryz z kurczakiem , wiesz sporo jest przepisów poczytaj sobie o tym i sama zestaw posiłek sobie danego dnia .Musisz duzo pic wiesz woda , herbata bez cukru jakis sok fit , zalezy ile masz do zrzucenia bo sama dieta nie wystrczy jesli chcesz wyrzezbic pewne partie ciała , dobrze działa jazda na rowerze bo wyrzezbisz sobie uda i pupe albo rower stacjonarny , steper tez dobra sprawa aha i bierz jakis suplement diety tzn witaminy Pozdrawiam Aha makaron tez mozesz jesc i kasze ale bez sosów bo najczesciej tucza sosy a nie kasze czy makaron

jem ryż brazowy ,ciemne pieczywo 4 razy w tygodniu jezdze na rowerze stacjoanrnym ,codziennie robie brzuszki,teraz mam zamiar zaczac biegac,chce schudnac tak 8 kg ,ale jakos ciezko mi zrzucic ,po ciazy schudłam jakies 23 kg przez rok i chciałabym jeszcze z 8

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:45:58

Cytat
natalka1012
Cytat
amla0705
No niestety gotowany kurczak to podstawa w diecie ,a jesz ryz ??? Ryz to tez podstawa np na sniadanie płatki z mlekiem chudym i do tego płatki fitnes ,miedzy obiadem jak Ci sie chce jesc to wafel ryzowy z jabłkiem , obiad gotowane warzywa pokrojone w kostke z kromka chleba razowego ,lub sałatka warzywna z surowych warzyw z chudym mieskiem pieczonym ,podwieczorek chlebek z chuda wedlinka i kolacja znów ryz z kurczakiem , wiesz sporo jest przepisów poczytaj sobie o tym i sama zestaw posiłek sobie danego dnia .Musisz duzo pic wiesz woda , herbata bez cukru jakis sok fit , zalezy ile masz do zrzucenia bo sama dieta nie wystrczy jesli chcesz wyrzezbic pewne partie ciała , dobrze działa jazda na rowerze bo wyrzezbisz sobie uda i pupe albo rower stacjonarny , steper tez dobra sprawa aha i bierz jakis suplement diety tzn witaminy Pozdrawiam Aha makaron tez mozesz jesc i kasze ale bez sosów bo najczesciej tucza sosy a nie kasze czy makaron

jem ryż brazowy ,ciemne pieczywo 4 razy w tygodniu jezdze na rowerze stacjoanrnym ,codziennie robie brzuszki,teraz mam zamiar zaczac biegac,chce schudnac tak 8 kg ,ale jakos ciezko mi zrzucic ,po ciazy schudłam jakies 23 kg przez rok i chciałabym jeszcze z 8
No niestety tak to jest waga w pewnym momencie sie zatrzymuje ta koncówke kg bedzie cięzko Ci z zrzucić ale dasz rade napewno :) Powodzenia i Pozdrawiam

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:49:35

Cytat
amla0705
Cytat
natalka1012
Cytat
amla0705
No niestety gotowany kurczak to podstawa w diecie ,a jesz ryz ??? Ryz to tez podstawa np na sniadanie płatki z mlekiem chudym i do tego płatki fitnes ,miedzy obiadem jak Ci sie chce jesc to wafel ryzowy z jabłkiem , obiad gotowane warzywa pokrojone w kostke z kromka chleba razowego ,lub sałatka warzywna z surowych warzyw z chudym mieskiem pieczonym ,podwieczorek chlebek z chuda wedlinka i kolacja znów ryz z kurczakiem , wiesz sporo jest przepisów poczytaj sobie o tym i sama zestaw posiłek sobie danego dnia .Musisz duzo pic wiesz woda , herbata bez cukru jakis sok fit , zalezy ile masz do zrzucenia bo sama dieta nie wystrczy jesli chcesz wyrzezbic pewne partie ciała , dobrze działa jazda na rowerze bo wyrzezbisz sobie uda i pupe albo rower stacjonarny , steper tez dobra sprawa aha i bierz jakis suplement diety tzn witaminy Pozdrawiam Aha makaron tez mozesz jesc i kasze ale bez sosów bo najczesciej tucza sosy a nie kasze czy makaron

jem ryż brazowy ,ciemne pieczywo 4 razy w tygodniu jezdze na rowerze stacjoanrnym ,codziennie robie brzuszki,teraz mam zamiar zaczac biegac,chce schudnac tak 8 kg ,ale jakos ciezko mi zrzucic ,po ciazy schudłam jakies 23 kg przez rok i chciałabym jeszcze z 8
No niestety tak to jest waga w pewnym momencie sie zatrzymuje ta koncówke kg bedzie cięzko Ci z zrzucić ale dasz rade napewno :) Powodzenia i Pozdrawiam

te 23 kg udało mi schydnac bez zadnych diet,poprostu po porodzie zeszło 13 kg a reszte zrzuciłam normalnie bez diety dlatego te 8 kg bede probowac z dietka

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:54:04

...też są moimi ulubionymi stronami, często po nich "śmigam" :)
O to mój przepis:
Kasza jaglana na sniadanie
Składniki:
• 1/2 szklanki kaszy jaglanej
• 1/2 jabłka
• łyżka rodzynek,orzechów
• 1/4 łyżeczki cynamonu
• łyżka otrąb pszennych
• łyżka amarantusa ekspandowanego
• 100g jogurtu naturalnego

Przygotowanie:
Kaszę płuczemy w zimnej wodzie, następnie zalewamy świeżą wodą w proporcji 1:2 i gotujemy ok. 5-7 min. W tym czasie ścieramy na tarce o grubych oczkach jabłko. Razem z rodzynkami dodajemy pod koniec gotowania do kaszy. Doprawiamy cynamonem. Dodajemy otręby i amarantus. Zdejmujemy z ognia i dodajemy jogurt. Wszystko razem mieszamy i jemy :).
Smacznego!

dietetyczne przepisy

12 mar 2012 - 14:55:27

Ja właśnie zajadam taki niskokaloryczny obiad :)

Mieszanka chińska z Hortexa,
przekładam do miseczki, posypuję odrobiną czosnku granulowanego,
i polewam kilkoma kroplami sosu sojowego.
Wsadzam do mikrofali na 7 minut.

w tym czasie przygotowuję ryż.

Mieszam wszystko ze sobą, czasem dodaję też kawałki serka topionego cebulowego, żeby się rozpuścił, i wtedy jest przepysznie, ale już bardziej kalorycznie :)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

warzywa na patelnie-mistrzostwo !