Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zakupy spożywcze przez internet

03 sie 2013 - 12:03:44

Witajcie :)

Mam jedno krótkie pytanie - czy któraś z was kupuje żywność, spożywkę, przez internet?


Znalazłam oprócz znanej almy jeszcze jeden sklep internetowy, z fajnymi cenami, dowozem do domu i stąd moje pytanie, czy kupujecie i czy warto ? :)
Ostatnio na esce była o tym audycja i to mnie troszkę zachęciło, ale może tutaj ktoś też się wypowie o swoim doświadczeniu :)

zakupy spożywcze przez internet

03 sie 2013 - 12:17:29

hejcia,
ja w TESCO kupuje, przynosza do drzwi, nie zdarzylo mi sie bym miala jakas przeterminke, zawsze mozna zwrocic:)

od kad pracuje czasami po prostu nie mam mozliwosci pojsc do sklepu;/ wiec kilka razy z oferty TESCO skorzystalam i jestem zadowolona:) z almy nie korzystalam bo wydaje mi sie drogim sklepem ;)

zakupy spożywcze przez internet

03 sie 2013 - 12:23:20

o, to nie wiedziałam ze tesco też mają taką opcje, aż poczytam z ciekawości :)
dzięki za informację!

zakupy spożywcze przez internet

03 sie 2013 - 12:34:11

auchan też ma, w ogóle coraz więcej sklepów.
ja nigdy nie korzystałam, ale też się zastanawiam.

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 2/5

zakupy spożywcze przez internet

03 sie 2013 - 14:53:32

Również polecam Tesco :) ogólne zakupy nie są tam najtańsze ale jak jest już mus ,a dźwigać nie ma komu to korzystamy :)

zakupy spożywcze przez internet

03 sie 2013 - 14:56:26

przy dwójce dzieci to super sprawa zwłaszcza w zimie jakieś większe zakupy korzystałam e.leclerc tesco też widziałam że wprowadziło coś takiego, alma chyba dolicza za karton w który pakują ci zakupy i za dowóz

zakupy spożywcze przez internet

03 sie 2013 - 15:32:29

kiedyś zamawiałam w Auchan direct, obecnie zamawiam w Tesco bo tylko oni dowożą do mnie - zakupy robię gdy muszę kupić np. baniaki 5l wody bo wniosą do domu. Do tego soki, napoje i inne dosyć ciężkawe rzeczy.

Oprócz tego że czasami czegoś nie przywiozą bo nie ma ( podają dokładnie czego nie było i co odejmują od rachunku ) to nie narzekam.

zakupy spożywcze przez internet

03 sie 2013 - 15:59:31

ja polecam dodomku.pl już kilkukrotnie robiłam tam zakupy i wszystko bez problemu. nie wiem jak oni dowożą np spożywkę którą trzeba trzymać w lodówce (mleko, jogurty) bo nie zamawiałam nigdy. dostarczają siódemką, koszt wysyłki bardzo atrakcyjny. Ja zamawiam głównie rzeczy dla małej ale i przy okazji inne

zakupy spożywcze przez internet

03 sie 2013 - 21:24:54

U mnie niestety w Tesco nie ma takiej opcji jeszcze,zazdroszczę :)
My korzystamy z Almy i Piotr i Paweł jak juz nie mamy siły na wędrówkę po sklepach.

zakupy spożywcze przez internet

09 wrz 2013 - 14:23:16

Ostatnio bardzo spodobał mi się sklep Familo. Uczciwy sprawdzony sprzedawca, paczka solidnie zapakowana, polecam bo sama wypróbowałam :-) Oferują tańsze produkty, przesyłkę kurierską (również bezpłatną przy zamówieniach powyżej 150 zł), za systematyczne zakupy (co najmniej raz w miesiącu) udzielane są rabaty. Oprócz zakupów oferuje również nowoczesny program partnerski, dzięki któremu możesz pozyskiwać dochody ale to tak na marginesie. Jeżeli kogoś zainteresuje sklep udostępniam link do logowania http://www.familo.com/r/igrek
Oczywiście nikogo nie namawiam, ale jestem pozytywnie zaskoczona poziomem usług w tym sklepie, no i co najważniejsze oferują produkty dobrej jakości w korzystnych cenach, produkty mają długą datę ważności i docierają solidnie spakowane pod same drzwi :-) Dodam, że zamawiałam produkty również w szklanych opakowaniach i dotarły całe ;-)

zakupy spożywcze przez internet

09 wrz 2013 - 15:39:37

Ja również polecam Tesco!
nie lubię zakupów-siadam w domu przed kompem i zamawiam!
wygoda ,oszczędność czasu i benzyny!
POLECAM!!!

zakupy spożywcze przez internet

08 paź 2013 - 14:35:36

ja kupuję kosmetyki przez internet, w waptece :)

zweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 1/5

zakupy spożywcze przez internet

08 paź 2013 - 17:35:08

a jak cenowo dostawa wyglada ?

zakupy spożywcze przez internet

08 paź 2013 - 23:01:06

Zdarzyło mi się parę razy zrobić większe zakupy we Frisco.Wszystko ok i jaka wygoda

zakupy spożywcze przez internet

09 paź 2013 - 05:13:06

Cytat
nemo2006
a jak cenowo dostawa wyglada ?

Jeśli chodzi o Tesco dostawa od 3-7 zł, zależy od pory dnia. Jest jeszcze opcja że robisz przez internet zakupy, podjeżdżasz na wskazane miejsce na parkingu pod tesco, oni przynoszą zakupy i ładują do bagażnika - to kosztuje 0,48 gr ale jeszcze nie korzystałam ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

witam chodzi o szefa