Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 --> ->|

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 00:53:09

patologia..

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 00:56:24

Wikusia 27 równie dobrze Ciebie ktos moze znienawidziec i zrobic nagonke .Po 1- sze w kazdej nacji znajda sie szuje , złodzieje , mordercy itp itd , i nie kazdy Cygan to nierób - brudas i tylko patrzy co tu ukrasc wiem coś o tym mam babcie Cyganke jestesmy normalna pracująca rodzina i wypraszam sobie takie cos bo mnie nie znasz a juz stwierdzasz najgorsze .Wstyd Ty 100% Polaku , a skąd wiesz ze u Ciebie mezalians sie nie trafił i nie pochodzisz od jakiegos Rumuna lub Niemca co mordował ludzi ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-21 01:05 przez amla0705.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 01:13:15

Cytat
kamokanikaka
a tam, dywany mają ładne.
"nie na te nieroby place podatki" no tak, Tuskowi się bardziej przydają.

A w ogóle ktoś jeszcze posiada w domu dywany?

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 01:15:53

ja mieszkam na osiedlu gdzie jest pelno cyganow.. praktycznie co 2-3 dom to cyganie porostu masa mam nawet sasiadow cyganow.. 2 lata temu cygan zabil u nas na osiedlu mezczyzne kopiac go i bijac kijem. poszlo o jakas blacha rzecz
po tym wszystkim cale osiedle sie zebralo stali pod ich domami, rzucali w nich czym popadnie wszystkie ulice byly nieprzejezdne byl taki sajgon. Cyganie wyjechali na rok ale potem oczywiscie wrocili.. moze i juz tak nie "sapią" i nie zaczepiaja nikogo na osiedlu rzadko sie pokazuja ale wiadomo kary za to nikt nie dostal bo mezczyzna niby dostal zawalu noo ale od czego dostal tego zawalu? wlasnie od tego kopania i bicia kijem..

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 01:17:43

Cytat
amla0705
Wikusia 27 równie dobrze Ciebie ktos moze znienawidziec i zrobic nagonke .Po 1- sze w kazdej nacji znajda sie szuje , złodzieje , mordercy itp itd , i nie kazdy Cygan to nierób - brudas i tylko patrzy co tu ukrasc wiem coś o tym mam babcie Cyganke jestesmy normalna pracująca rodzina i wypraszam sobie takie cos bo mnie nie znasz a juz stwierdzasz najgorsze .Wstyd Ty 100% Polaku , a skąd wiesz ze u Ciebie mezalians sie nie trafił i nie pochodzisz od jakiegos Rumuna lub Niemca co mordował ludzi ???
może i babcia cyganka ale z tego co napisałaś to dziadek niekoniecznie ...czego niby oczekujesz? jak ludzie mają reagować? zobacz jaka jest ilość żebrzących na ulicach Polaków a ilu jest Cyganów i sama odpowiedz sobie na pytanie dlaczego tak wielu jest rozdrażnionych i negatywnie nastawionych ...w centrum warszawy 20 minut tramwajem spokojnie nie można przejechać..i jest jedna znacząca różnica Polak jak żebrze to siedzi na tyłku i czeka czy ktoś się zlituje nad jego biedą, a Cyganie nie czekają ale sami do Ciebie przychodzą podtykając rękę pod nos...przez trzy lata mieszkania w wawie i poruszania się w jej ścisłym centrum z osoby która zawsze potrafiła wysupłać 2 złote nabrałam odrazy w stosunku do ludzi żebrzących właśnie przez cyganów...nie mam zamiaru twierdzić że Cygan musi być żebrakiem lub złodziejem oczywiście, wszystko zależy od jego rodziny....ale nie da się ukryć że wysoki odsetek cyganów tworzy złą opinie pozostałym uczciwym



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-21 02:48 przez Ruth_.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 01:37:45

Ruth masz racje ale dla mnie to nie ludzkie wszystkich do jednego worka wsadzac , i przykre to jest co sie mówi o Cyganach , choc patologie sie trafiaja wszedzie .Mnie Cyganie tez zaczepiaja o pieniadze to mówie do pracy a nie zebrac i koniec tematu , wiadomo ze nie kazdy kazdego lubi ale pałać nienawiscia zeby zaraz wybic ich itp itd to przesada .Ja nie bronie Cyganów wszystkich lecz wiem jaka ja mam rodzine , bo kazdy jest inny , a te Cyganki co sepia pieniadze w tramwaju to nie poradne nie wykształcone osoby , i męzowie ich wysyłaja bo rasowy Cygan nie zhańbi sie praca i dla mnie to abstrakcja .Ale zalezy jak sie zostało wychowanym i jak sie mysli .To ja mam cała nacje Niemców nienawidziec bo mordowali w czasie wojny ?Lub Rosji bo zamordowali Polaków w Katyniu ? Ludzie nie ma co popadac w skrajnosci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-21 01:39 przez amla0705.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 01:50:09

Śmierdzące bezkarne nieroby , panoszą sie po ulicach zaczepiają i strach z domu wyjść żeby za 2 zł butelką w łeb nie dostać . A latem okna nie można otworzyć bo siedzą na ławkach , chleją i drą te mordy powinni sie im zabrac za du*e i do roboty a nie siedzą i żebrają na ulicy lene śmierdzące!

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 02:34:27

Cytat
gabix14
JA wczoraj widziałam takie 3 szły z kołdrami z owcy czy to z czego. Pewnie kradzione czy cos a one sprzedają to.
A orocz takich cyganek są jeszcze takie co sprzedaja garczki itp.
i jeszcze cyganki żebrajace .;/ jak takie widze to odrazu klne jak sie cos odezwa.
Ale u mnie są takie z kartkami . nic nie mowia tylko trzymaja rozaniec i ta kartke i maja cos tam napisane..;p



Z tymi kołdrami jest dobry numer, u mojej ciotki byli wpuściła ich do przedpokoju, zaczęli te kołdry rozkładać, potem pozbierali i poszli, a potem się okazało że nie ma 3 par butów bo zgarnęli razem z kodrami

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 03:12:46

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
kulkaaa
a co niby policja moze zrobić
tak jak wyzej dziewczyna napisała ze nie moga nic zrobic
ne dziwie sie
kazdy cygan prawie tak samo wyglada

to tak jak dla każdego Roma czy czarnoskórego Biały wygląda tak samo,
Cytat
mag23
jak slysze o cyganach to rodzi sie we mnie Breivik
wypowiadalam sie na ich temat w poprzednim watku
szkoda, ze ten podgatunek czlowieka jest bezkarny
niech Polska dalej walczy w rasizmem, a beda sie mnozyc i okradac na potege
nie na te nieroby place podatki

żal mi,że ja płacę podatki na ludzi z takim myśleniem, jak Twoje
nie każdy Rom, czarnoskóry czy Azjata jest złodziejem
użyję argumentu, którego używałam w poprzednim wątku:każda kradzież to zło, nie ważne, kto kradnie i jakiej jest rasy

jak np. Niemcy mówią,ze Polacy to złodzieje to się wielce oburzacie, ale obrażać każdego Roma to Wam wolno?

Popieram, tym bardziej, że jestem Azjatką, a na pewno nie jestem złodziejką ;> Nie toleruje kradzieży i tego jak się większość cyganów zachowuje, ale rasizmu i obrażanie KAŻDEGO też nie!

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 07:52:57

Wiecie co... a mnie cyganek to jest trochę żal. Nie to co facetów cyganów ich to odrazu bym pozamykała. Nie wiem czy wiecie ale one są do tego zmuszane. Mężowie ich wysyłają na żebry a jak za mało przyniesie to ją pobiją. Każą chodzić z dziećmi, robią im je co chwilę bo wiadomo że im mniejsze tym większy żal można wzbudzić. Słyszałam nawet że tym starsze np specjalnie okaleczają a wiadomo że kaleka litość wzbudzi.One nie odejdą bo gdzie? Jak widać na tym forum jakie każdy zdanie ma na temat cyganek więc na nic nie mogą liczyć. Cygan zawsze chodzi w skórach obwieszony złotem, w super wozie a o ich willach już nie wspomnę.A cyganka....Żle robią tego nie neguję ale taka już kultura, błędne koło się zamyka. Może gdybyśmy patrzyli na cyganki troszkę inaczej to wszystko też by się zmieniło...

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 08:01:19

Zamieszkajcie w Rzeszowie:).U nas Cyganów jest bardzo mało,przynajmniej ja bardzo rzadko ich widuję:)

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 08:06:45

masakra współczuję wam;/

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 08:15:33

do mnie do salonu przychodziły cyganki-pieprzyły te swoje farmazony o pseudo wrozbach a potem standart-za wrozbe trzeba zapłacić:)raz uprzejmie je wyprosiłam,drugi raz i trzeci,ale za kolejnym razem tak się wkurzyłam(bo były natretne),że zastosowałam trik,bo moj kolega jest redaktorem naczelnym gazety i ma swoja redakcje za moim salonem,więc zadzwoniłam do niego i powiedziałam,ze to moj mąż a ten wyleciał z aparatem,z mikrofonem,zadzwonił po kamerzyste i chcieli z nimi zrobic wywiad,że jak to niby Romom zle w naszym kraju,że musza żebrać:):):)Tak jak się zawinely tak już nie przychodzą wcale:)

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 08:22:16

Cytat
izia91
ja mieszkam na osiedlu gdzie jest pelno cyganow.. praktycznie co 2-3 dom to cyganie porostu masa mam nawet sasiadow cyganow.. 2 lata temu cygan zabil u nas na osiedlu mezczyzne kopiac go i bijac kijem. poszlo o jakas blacha rzecz
po tym wszystkim cale osiedle sie zebralo stali pod ich domami, rzucali w nich czym popadnie wszystkie ulice byly nieprzejezdne byl taki sajgon. Cyganie wyjechali na rok ale potem oczywiscie wrocili.. moze i juz tak nie "sapią" i nie zaczepiaja nikogo na osiedlu rzadko sie pokazuja ale wiadomo kary za to nikt nie dostal bo mezczyzna niby dostal zawalu noo ale od czego dostal tego zawalu? wlasnie od tego kopania i bicia kijem..


Piszesz o sytuacji w Chojnicach?

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

21 kwi 2012 - 09:07:37

Ja również, jak większość z wypowiadających się tutaj, nie darzę ich sympatią TYLKO ze względu na to że nigdy nie miałam związanej z nimi przyjemnej sytuacji.

W moim rodzinnym miasteczku jest ich niewielu, jak nawet nie ma żadnego, przyjeżdżają jedynie pociągami z Cieszyna w dzień targowy i wystają w okolicach targowiska żebrząc.

Zdarzyła się raz jedna niemiła sytuacja u mnie w domu, mieszkam w domku piętrowym, podpiwniczonym, na dole mieszkała ś.p prababcia, a my na górze. Był to ze 4 lata temu w wakacje, prababcia była starszą osobą ale jeszcze w miarę dawała sobie radę, uprawiała grządki itp tylko że wszystko robiła wolno, była sobie u siebie w pokoju, na piętrze była moja babcia i w pewnej chwili słyszy jakieś trzaski i jakby ktoś u prababci na dole był i prosiły o wodę, więc prababcia poszła z przedpokoju gdzie stały romki do kuchni po wodę, przyniosła a one dalej, chleba chcą i prababcia znów idzie im po ten chleb do kuchni a one we dwie stały, przed domem stał ich polonez z kierowcą za kierownicą, jak dwie prosiły prababcię o coś z kuchni to jedna biegała po jej pokoju i szukała kasy, a czwarta po piwnicy buszowała. Jak babcia zobaczyła roma przed samochodem od razu zbiegła na dół, wygoniła te dwie, potem trzecia wybiegła z pokoju i czwarta z piwnicy, szybko się pozbierały i pojechały. Na szczęście nic nie ukradły bo prababcia portfel z pieniążkami trzymała w kuchni w szufladzie, a w piwnicy był tylko węgiel i jakieś przetwory. Od tego czasu prababcia miała zakaz uprzejmości do romek, i od razu miała kogoś wołać by z góry przyszedł je wygonić. Była to jednorazowa sytuacja u mnie w miasteczku.

Natomiast tu gdzie się uczę jest ich od groma. Nigdy nie widziała roma ubranego zamożnie, same takie lumpy, śmierdzące i brudne, mieszkające w jakiś spelunach aż strach przejść obok takiego bo nie wiadomo co Ci zrobi. Widziałam na własne oczy jak szła grupka młodych romów - chłopcy i dziewczynki (młode panienki w ciąży ;/) to Ci chłopcy spluwali na przechodniów ;/ Wyzywali ludzi.

Kiedyś stałam przy kasie na PKP i podchodzi do mnie stara romka, dość znana w Żywcu, mówią na nią Słodzia, siedziała w więzieniu, przychodzi często do szpitala na izbę przyjęć i tam śpi na krzesłach oczywiście nie raz pijana, sika i wali kupą pod siebie, biedne te pielęgniarki bo potem muszą ją myć ;/ No i zaczepiła mnie w tej kolejce i mówi do mnie że będę miała śliczne dzieci itp same pierdoły takie żeby się przymilić, i żebym dała jej kasę to mówię że kupiłam właśnie bilet i już nic nie mam, i tak kilka razy aż w końcu odeszłam a ona za mną przez całe dworzec, pełen ludzi wywrzaskuje epitetami, że zginę marnie, że życzy mi śmierci itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Licznik osób online na szafie