Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:04:06

Dlatego jak widzę cyganów to ściskam torbę w garści przed sobą i mam oczy na około głowy. Nie reaguję na zaczepki, udaję, że nie widzę.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:11:38

Ja przed wczoraj siedzę sobie w aucie i czekam na chłopaka, a tu podchodzi cyganicha i puka mi w szybę. Ja udaję, ze jej nie widzę , a Ona puka i mówi:
Otwórz pani, nic pani nie zrobię, chcę się tylko coś zapytać... ha ha
tak mnie wkurzyła, że powiedziałam jej kilka słów do słuchu oczywiście nie otwierając ani drzwi ani okna.
Byłam chyba bardzo przekonująca, bo się zmyła. Nie powiem trochę mnie to babsko wystraszyło.
Unikam tej zarazy jak ognia odkąd mnie okradły dwie takie jak ona (też byłam młoda i naiwna, dałam sobie powróżyć i ta przyjemność kosztowała mnie 50 zł)
Nie trawię tych ludzi i tyle.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:13:42

Do mnie kiedyś cygani przyszli do domu, zadzwonili w dzwonek, otworzyłam drzwi bo na początku nie wiedziałam kto to(oczywiście nie wpuscilam ich do domu)...odrazu wyciągali ręce abym im dała jakieś pieniądze to odpowiedziałam że nie mam, byli tak natarczywi że nawet nie mogłam zamknąć drzwi , aż w końcu nadszedł mój wujek i je zamknął, po chwili patrzymy a oni chodzą po naszym ogrodzie i zaglądają w okna... no po prostu jakaś masakra...;/;/;/

zweryfikowana
Posty: 881
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:30:14

boże w lublinie to samo ;/ wielkie wróżki lapia cie za reke, sa nachalne beszczelne biją ludzi jak cos nie tak sie odezwiesz ;/ ostatnio jakiegos chlopaka pobily bo je kląć zaczął.kradna, rzucają jakies "niby" uroki itd ;/ masakra jakas panosza sie w polsce czuja sie bez karni i wogole ;/ a policji najlepiej rozłożyc rece ;/ 170zł to duza kwota.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:30:44

Cytat
-gabriellla-
Ja przed wczoraj siedzę sobie w aucie i czekam na chłopaka, a tu podchodzi cyganicha i puka mi w szybę. Ja udaję, ze jej nie widzę , a Ona puka i mówi:
Otwórz pani, nic pani nie zrobię, chcę się tylko coś zapytać... ha ha
tak mnie wkurzyła, że powiedziałam jej kilka słów do słuchu oczywiście nie otwierając ani drzwi ani okna.
Byłam chyba bardzo przekonująca, bo się zmyła. Nie powiem trochę mnie to babsko wystraszyło.
Unikam tej zarazy jak ognia odkąd mnie okradły dwie takie jak ona (też byłam młoda i naiwna, dałam sobie powróżyć i ta przyjemność kosztowała mnie 50 zł)
Nie trawię tych ludzi i tyle.

mnie kiedys tez zaczepila cyganka, ze niby chciala zapytac o droge, ja jej wytlumaczylam jak tam dojsc, a ona powiedziala, ze za to, ze taka mila jestem to mi powrozy, tez mloda i glupia bylam, bo sie dalam i ona mi jakies tam karty wyciagala, jakies glupoty mowila, a pozniej chciala pieniadze, ale koniecznie jak to powiedziala "w papierku" zeby odgonic ode mnie jakies nieszczescia, powiedziala, ze tylko zrobi z tym jakies tam znaki i wypowie kilka slow i mi odda, wiedzialam, ze cos jest nie tak, ale dalam jej nie pamietam juz ile i ona tymi pieniedzmi wymachiwala jakies zaklecia mowila, a pozniej powiedziala, ze w tym pieniadzu sa zle moce i jak chce miec szczescie to musze jej go oddac :D ja powiedzialam, ze nie moge, ze moge jej dac mniejsze pieniadze, zaczelam ja prosic zeby oddala, ze niby to na cos, ze mama mnie zabije za to i w ogole i ona mi w koncu oddala :D dalam jej ze 2zł chyba, wtedy mi takich glupot nagadala, ze jeszcze sie cieszylam, ze mi powrozyla, ale pozniej to przemyslalam i od tamtej pory jak mnie jakis podejrzany czlowiek zaczepia na ulicy to mowie, ze sie bardzo spiesze i sie nie zatrzymuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-20 13:42 przez Yummi.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:35:49

mnie rumun na targu oszukał na 70zł :(

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:38:43

JA wczoraj widziałam takie 3 szły z kołdrami z owcy czy to z czego. Pewnie kradzione czy cos a one sprzedają to.
A orocz takich cyganek są jeszcze takie co sprzedaja garczki itp.
i jeszcze cyganki żebrajace .;/ jak takie widze to odrazu klne jak sie cos odezwa.
Ale u mnie są takie z kartkami . nic nie mowia tylko trzymaja rozaniec i ta kartke i maja cos tam napisane..;p

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:43:42

Cytat
matylda_jasmin
cóż za popularność wątków o okradaniu przez Romów.......
policja jest od tego

też zauważyłam że ostatnio co chwila ktoś się żali że go okradli a to dom, a to torebka, a to portfel, też dziewczyny czytacie te wątki i dalej dajecie się złapać?

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:47:29

Cytat
coco-moko
Cytat
matylda_jasmin
cóż za popularność wątków o okradaniu przez Romów.......
policja jest od tego

też zauważyłam że ostatnio co chwila ktoś się żali że go okradli a to dom, a to torebka, a to portfel, też dziewczyny czytacie te wątki i dalej dajecie się złapać?

idiotyczna nagonka, jak dla mnie, nie ma to jak sobie ponarzekać na jakąś nację...
w każdej nacji są ludzie prawi i tacy, których lepiej unikać, a generalizowanie to takie polskie jest

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:51:32

ja pracuję w sklepie i przyszła taka z dwójką dzieci i chciała coś tamupić, podałam jej co chciała, a ona mówi że chce to wszystko za dwa złote, ja mówię, że więcej wyszło, oczywiście już zaczęłam jej niby wydawać, koniec końców tak mnie zakręciła, że wyszła ze sklepu, ja patrzę w kasę a tam stówy brakuje... zauważyłam, bo miałam tylko 200zł w kasie... a najlepsze jest to, że nie mam pojęcia jak i kiedy to zrobiła i to, że zawsze wiedziałam ze cyganom się nie wierzy i dokładnie się wszystko sprawdza... a jednak, po raz kolejny udało im się okraść...

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:51:57

Mnie też chciały wyrolować, tzn wcisnąć fałszywe 200 zł ale na szczęście się nie dałam. Niby nie można generalizować ale na nich trzeba uważać.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:53:38

mojego tate ostatnio okradł ten sam dwa razy, raz włamał się do domu.
paręnaście lat temu mieliśmy sąsiadów cyganów, kilka razy cyganki okradły nasz dom.
także ja się nie będę wypowiadać może już więcej.

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:55:23

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
coco-moko
Cytat
matylda_jasmin
cóż za popularność wątków o okradaniu przez Romów.......
policja jest od tego

też zauważyłam że ostatnio co chwila ktoś się żali że go okradli a to dom, a to torebka, a to portfel, też dziewczyny czytacie te wątki i dalej dajecie się złapać?

idiotyczna nagonka, jak dla mnie, nie ma to jak sobie ponarzekać na jakąś nację...
w każdej nacji są ludzie prawi i tacy, których lepiej unikać, a generalizowanie to takie polskie jest

no w sumie się zgadzam, Polacy też kradną i tez bezczelnie... ale cyganie u mnie np wzbudzają strach...może to przez lata wypracowany stereotyp, wszyscy w koło mówią żeby na nich uważać itd to się przyjęło...

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 13:57:12

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
coco-moko
Cytat
matylda_jasmin
cóż za popularność wątków o okradaniu przez Romów.......
policja jest od tego

też zauważyłam że ostatnio co chwila ktoś się żali że go okradli a to dom, a to torebka, a to portfel, też dziewczyny czytacie te wątki i dalej dajecie się złapać?

idiotyczna nagonka, jak dla mnie, nie ma to jak sobie ponarzekać na jakąś nację...
w każdej nacji są ludzie prawi i tacy, których lepiej unikać, a generalizowanie to takie polskie jest

bo Polacy lubią narzekać na to jacy wszyscy inni ludzie poza Polakami oczywiście są źli i jak to płaciły ma nich wielkie sumy a oni tylko nas okradają, i w ogóle same problemy najlepiej żeby polska była otoczona wielkim murem i nikt nie mógł wyjechać ani do niej wjechać.

okradły mnie dzisiaj cyganki :(

20 kwi 2012 - 14:00:36

pewno polecą zaraz na mnie bluzgi ale co mi tam:
ja od małego mam uraz do cyganów i rumunów.
Po prostu nie trawię tego narodu - jak są gdzieś w pobliżu to mi się agresor turn on. Po prostu mam uczulenie na ten naród.
Ale to pewnie dlatego że za dziecka jedna cyganicha mnie złapała za rękę jak mama nie chciała dac jej pieniążka i rzuciła na mnie urok - potem powiedziała mamie że odbije się to na jej dziecku za to że nie chciała jej pomóc - mama mówiła że potem przez miesiąc było ze mną tak źle że myśleli ze po mnie.

Rumunów nie lubię za to że kiedyś na moich oczach okradli starszą kobietkę i w moim kierunku pokazali palcem po szyji jeśli jej powiem.

Słuchajcie ja jestem osobą bardzo tolerancyjną - ale ich po prostu strawić nie mogę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuję kumpelki-Poznań i okolice :)