Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

39 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:27:26

Cytat
mysia_84
Gdy mialam wlosy do pasa też spalam w rozpuszczonych,wlosy odpoczywaly sobie!
Odpoczywały? Szczerze mówić- wątpię ;) Miałaś bardzo długie włosy, więc przy każdym ruchy je przygniatałaś, szarpałaś, ocierały się o pościel... Pewnie wizualnie były ładne, ale każde takie otarcie powoduje mikrouszkodzenia i osłabia włosy na długości.
Cytat
gemini84
Cytat
madzia0702
ja śpię w rozpuszczonych nie wyobrażam sobie żeby upinać je jakoś na noc

doładnie tak sam, nie wyobrażam sobie inaczej;]

i pierwszy raz słyszę, żeby spanie w rozpuszczonych było złe - wręcz przeciwnie, włosy wtedy odpoczywają od wszelkich upięć, kitek, koków. Przecież włosy najbardziej niszczą się w miejscu upięcia
Jeśli używasz nieodpowiednich gumek np. z metalowymi lub źle wykończonymi elementami to pewnie Ci się w tym miejscu niszczą, ale nie każdy tak ma ;)

Dla każdych włosów lepsze jest coś innego i nie ma się co spierać, tylko sprawdzić indywidualnie co jest odpowiedniejsze.
Ja nie lubię spać w rozpuszczonych, ale wiązać mocno też ich nie chcę- więc robię luźnego koczka lub tylko splatam welurową gumką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-02 21:35 przez karina87.

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:36:36

luźny koczek na czubku - mam włosy długie i co gorsza, w nocy się potwornie wiercę. nie wyobrażam sobie spania w rozpuszczonych, to by je zabiło!

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:40:11

Cytat
madzix911
Kok na czubku głowy:D
ja robie dwa koczki właśnie siedze z nimi na głowie:)

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:46:22

kok na czubie i rano mam świetną szopę :D

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:47:41

Ja od zawsze śpię w rozpuszczonych włosach. Mam bardzo długie prawie sięgające do pasa i bardzo puszyste oraz mam dużo na głowie :). Mam taki nawyk, że nigdy nie śpię na włosach. Zawsze grzecznie mam je wyciągnęte za głowę i zawzwyczaj zwisają mi z poduszki.

zweryfikowana
Posty: 450
Ostrzeżenia: 2/5

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:49:07

A ja standardowo robię warkoczyk ;) Wygodny do spania i podobno wzmacnia włosy:)

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:54:04

Cytat
carmirose
luźny koczek na czubku - mam włosy długie i co gorsza, w nocy się potwornie wiercę. nie wyobrażam sobie spania w rozpuszczonych, to by je zabiło!
Włosy z natury są martwe ;)
Ja śpię w rozpuszczonych i na ich kondycję nie narzekam (a mam długie).

zweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 1/5

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:58:55

letko zapleciony warkocz - polecam

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 22:04:54

Śpię w rozpuszczonych, bo szybciej wysychają, jak związuje to rano miejscami jeszcze są mokre a nie lubię używać suszarki, więc tego nie robię :P

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 22:12:59

Cytat
KiRaKoRtEz
Ja od zawsze śpię w rozpuszczonych włosach. Mam bardzo długie prawie sięgające do pasa i bardzo puszyste oraz mam dużo na głowie :). Mam taki nawyk, że nigdy nie śpię na włosach. Zawsze grzecznie mam je wyciągnęte za głowę i zawzwyczaj zwisają mi z poduszki.

też tak robię ;)

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 22:17:28

jeju dziewczyny. włosy naprawdę się niszczą rozpuszczone podczas snu. to nie jest przeczytane w bravo girl - włosy rozpuszczone podczas snu są tarmoszone, szorujemy nimi o poduszke, włosy się lamią. a nikt Wam nie każe robić niezwykle ciasnych upięć, tylko luźne. ;) no można je też zarzucić za poduszke ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-02 22:18 przez HardFable.

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 22:19:56

Cytat
bentkuff
Cytat
KiRaKoRtEz
Ja od zawsze śpię w rozpuszczonych włosach. Mam bardzo długie prawie sięgające do pasa i bardzo puszyste oraz mam dużo na głowie :). Mam taki nawyk, że nigdy nie śpię na włosach. Zawsze grzecznie mam je wyciągnęte za głowę i zawzwyczaj zwisają mi z poduszki.

też tak robię ;)

Dołączam do tego grona :P

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 22:19:59

Jeżeli chcecie fale to śpijcie w sock bun - do obejrzenia na youtube.

A dla posiadaczek naturalnie kręconych włosów dobry jest plopping - też do popatrzenia na youtube.

Sama mam proste włosy za łopatki. Nie lubię spać w rozpuszczonych, więc najchętniej robię luźnego koka na czubku głowy albo luźny warkocz. Plus jakiś olej czy gliceryna na końcówki. Albo olejowanie na całą noc czy maska z kapką oleju i gliceryny.

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 22:47:36

Cytat
dorofix
Cytat
carmirose
luźny koczek na czubku - mam włosy długie i co gorsza, w nocy się potwornie wiercę. nie wyobrażam sobie spania w rozpuszczonych, to by je zabiło!
Włosy z natury są martwe ;)
Ja śpię w rozpuszczonych i na ich kondycję nie narzekam (a mam długie).

wiem, ale to była swego rodzaju przenośnia tego ,jak wielkie poczyniłoby to zniszczenia..

upiecia wlosow na noc:)

03 paź 2012 - 22:37:01

nie tylko spanie, ale i chodzenie na co dzień w spiętych włosach nie jest zdrowe.
Btw spoko, że związane się nie ocierają o poduszkę...

Jeśli chodzi o warkocze to ja czasami serwuję sobie dwa dobierańce po bokach.
Co do koczków, biorę włosy, ugniatam je rękami (nie wiem czy wiecie o co mi chodzi) i jakoś zawiązywałam gumkami, spinkami. Wychodziły takie nieregularne loczki :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ODRSOTY!!!!!!