Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 20:38:05

Cytat
NickzGlowy
Cytat
InvisibleEye
Zazwyczaj śpię w rozpuszczonych, czasem w papilotach (tylko wtedy loki się utrzymują na mojej głowie) a czasem robię kilka warkoczy z lekko wilgotnych włosów, wtedy są lekko falowane.


spanie z rozpuszczonymi jest bardzo złe dla włosów.

chyba związywanie jest bardziej szkodliwe? wtedy niszczą się włosy... szczególnie jeśli włosy są ciasno związane

rozpuszczone źle, spięte źle, wniosek? - trzeba się golnąć na łyso :)

a tak na serio to twierdzenie spanie w rozpuszczonych jest złe to bzdura i nie wiem skąd masz takie informacje... od prawie 25 lat śpię w rozpuszczonych i mam ładne, długie, niezniszczone włosy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-02 20:41 przez xanthina.

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 20:38:55

Cytat
madzia0702
ja śpię w rozpuszczonych nie wyobrażam sobie żeby upinać je jakoś na noc

też tak kiedyś uważałam,ale przez to że teraz mam długie włosy za łopatki to spinam je w kok na czubku głowy. Dzięki temu rano, po rozpuszczeniu mam ładniej uniesione od nasady i pięknie falujące się

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 20:41:02

Gdy mialam wlosy do pasa też spalam w rozpuszczonych,wlosy odpoczywaly sobie!

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 20:41:23

Cytat
Aloo89
Cytat
NickzGlowy
Cytat
InvisibleEye
Zazwyczaj śpię w rozpuszczonych, czasem w papilotach (tylko wtedy loki się utrzymują na mojej głowie) a czasem robię kilka warkoczy z lekko wilgotnych włosów, wtedy są lekko falowane.


spanie z rozpuszczonymi jest bardzo złe dla włosów.
o, nie wiedziałam o tym...a czemu złe?

Ciekawe.. ja słyszałam wręcz odwrotnie, że nie powinno sie spać w upietych :D

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 20:43:42

Ostatnio też czytałam że spanie w rozpuszczonych włosach im szkodzi gdyż podczas snu i przewracania się wyrywamy je, łamiemy itp.
Czytałam że najlepszy jest luźny kok na czubku głowy :) i tak też robię :)

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 20:43:52

Cytat
madzia0702
ja śpię w rozpuszczonych nie wyobrażam sobie żeby upinać je jakoś na noc

doładnie tak sam, nie wyobrażam sobie inaczej;]

i pierwszy raz słyszę, żeby spanie w rozpuszczonych było złe - wręcz przeciwnie, włosy wtedy odpoczywają od wszelkich upięć, kitek, koków. Przecież włosy najbardziej niszczą się w miejscu upięcia

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 20:45:00

a jakiego tego koka na noc robicie takiego slimaczka?

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 20:50:38

a macie jakieś sposoby na uniesienie ich u nasady? koczek i kitka na czubku głowy jakoś nic mi nie dają..

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 20:54:59

Cytat
sylwia8001
Cytat
KiRaKoRtEz
Cytat
NickzGlowy
Cytat
InvisibleEye
Zazwyczaj śpię w rozpuszczonych, czasem w papilotach (tylko wtedy loki się utrzymują na mojej głowie) a czasem robię kilka warkoczy z lekko wilgotnych włosów, wtedy są lekko falowane.


spanie z rozpuszczonymi jest bardzo złe dla włosów.

Dlaczego złe dla włosów?

Bo włosy się łamią, niszcza i wycierają o poduszke:) no chyba że ktoś śpi nieruchomo w jednej pozycji, ja się ciagle wierce więc po miesiacu spania w rozpuszczonych to by mi sie siano na głowie zrobiło :)





Aaaaahahaha jaka bzdura.A jak masz spięte włosy to się nie targają??Mam bardziej włosy potargane jak mam spęite niż jak rozpuszczone.

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:07:18

Do "Sylwii 8001" w Bravo Girl to przeczytałaś?! to nie jest prawda. Na zdrowy rozsądek: jak spinacie włosy w kok to co nie łamią się ?! włosy same w sobie się nie łamią dziewczyny! spanie w rozpuszczonych włosach jest właśnie bardzo zdrowe bo wtedy skóra głowy odpoczywa, zwłaszcza jak miałaś cały dzień upięte :)
A jeśli chodzi o temat: na lekko wilgotne włosy nałóż piankę potem podziel na pasma i zawiń w bawełniane kawałki materiału (kształt pasków), okręcając dookoła materiału :)

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:08:49

luźny kucyk. nie lubię spać w rozpuszczonych włosach, przeszkadzają mi.

zweryfikowana
Posty: 1.536
Ostrzeżenia: 1/5

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:12:43

Jakoś całe życie śpię w rozpuszczonych i bardzo często słyszę, co robię, że są w tak dobrej kondycji, lśniące i miękkie... :P

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:14:30

A ja wymyśliłam sposób taki :
cżeść włosów do wysokości ucha od góry spinam w kucyk na środku głowy.
a włosy od uszu w dół wiąże w luźny bardzo warkocz.
rano jak siębudze tym sposobem mam objętośc włosów i są naturalnie pofalowane.

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:15:40

Myję wieczorem, jak są już tylko lekko wilgotne to zwijam w koczka- ślimaczka, zaplatam gumką żeby się utrzymał i tyle :) Rano są pofalowane, ale niestety tylko przez kilka godzin.

upiecia wlosow na noc:)

02 paź 2012 - 21:22:48

Nie wiem, skąd macie takie informacje, że spanie w rozpuszczonych włosach jest niezdrowe. Wręcz przeciwnie - włosy musza odpocząc od gumki, dotlenic się, to tak samo jak ze skórą, która podcza snu sie regeneruje. A do wiadomości wszystkich sceptycznie nastawionych do tej teorii forumowiczek dodam, że gdy ponad rok temu trafiłam do pani dermatolog z problemem nadmiernego wypadania włosów, to pierwsze, co usłyszałam, było: "dziewczyno, zdejmij gumkę z włosów"!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ODRSOTY!!!!!!