Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

;) ja od trzech tygodni ćwiczę. Najpierw tylko Chodakowską, ale od dwóch tygodnia staram się na przemian Chodakowska - skalpel, Mel B - nogi i pośladki. Wiadomo, że trzeba czasu aby efekty było widać, ale ja już czuję jak mi się trochę poślady fajniejsze zrobiły ;)

zweryfikowana
Posty: 159
Ostrzeżenia: 2/5

hej dziewczyny !

Jak Wam idzie ?:)

Chcę zacząć, ale nie potrafię się zmobilizować, ciągle mówię sobie 'jutro'.. grr..

Nie wiem czy zmotywuje ale po 3 miesiącach mam takie efekty jak na zdj. Pierwsze cwiczyłam z treniningów p.Zontka z Avonu 3 x tyg, pozniej mel b posladki i brzuch tez ok 3 x tygodniowo a od kilku dni Ewki ćwiczenia. Ale przy tym, jestem strasznym łasuchem dzien bez obżerania sie słodyczami ( bo nie konczy się na przysłowiowej kostce czekolady) jest dniem straconym ;d i nie, nie mam dobrej materii kiedys byłam po prostu wielka nie to co na tych zdj bo to jest nic ;) ale wstyd dodawac ;) przez swoje samozaparcie można wiele, jem czesto ale mniej, i zdrowiej. Nie połykam żadnych tabletek jak połowa moich kolezanek, dąze do poprawy swojej kondycji i samopoczucia ;)

wytrwałości Wam i sobie życzę :)



Ja już ćwiczę 6 dzień z mel b uda, pośladki i brzuch + 40 min rowerek stacjonarny. Czuje się super i już widzę różnice co prawda nie jest duża ale za to jaka motywująca :D

ja też szukam motywacji żeby zacząć.. dzisiaj dotarło do mnie, że mimo iż ważę mało to muszę wziąć się za cellulit+mało napiętą skórę.. myślałam, żeby zacząć od poniedziałku, a jutro porobię zdjęcia żeby mieć z czym porównywać, bo to chyba najlepszy motywator.. postaram się też zaglądać tutaj i mam nadzieję, że będziecie mi pokazywać, że się da nawet codzienni ;)

Ja ćwiczę z Mel B pośladki, brzuch, ramiona i nogi od czasu do czasu trening cardio :)
Chodakowska mnie denerwuje , jakoś tak flegmatycznie to prowadzi. Za to Mel B dodaje energi :)
POLECAM!!!

możesz podać linki z których ćwiczysz? tutaj lub na prv ;>

zweryfikowana
Posty: 159
Ostrzeżenia: 2/5

Kurcze na poczte to dlugo sie laduje, zagladnijcie na mojego chomika
http://chomikuj.pl/fyfkaaa/Chodakowska

hasło : szalonymol

;)

od kilku dni tez ćwiczę z Mel B- Ja robie sobie najpierw rozgrzewka i rozciaganie a pozniej te 10 minutowe serie nogi, posladki, brzuch, ramiona. A jak mam jeszcze sile to pozniej hula hoop i rowerek. A co drugi dzien banki chinskie.
Chodakowską kiedys sobie wlaczylam ale nie przypadly mi jej cwiczenia do gustu, bolal mnie kark i strasznie nierowno wszystko tam jest, tak kadr przeskakuje ze ciezko zlapac z nią wspolny rytm, jakos mnie irytowala i po jednym razie z niej zrezygnowalam.

Ale z Mel mam zamiar wytrwac dlugo więc chętnie się przyłącze :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-31 21:03 przez BlueOrchid.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

ja właśnie ściągam skalpel i zaczynam od dziś :)
mam nadzieję, że nie zabraknie mi motywacji

Ja juz schudlam 20 kg :) dla niedowaiarkow zdjecia Moge dodac:) Tylko dzieki EWIE CHODAKOWSKIEJ MI SIE UDALO serce TURBO DZIALA CUDA!!!!!!!! ZDROWA dieta i bieganie :)

Jestem z wami bo chce znow wrocic do cwiczen!

Kuurcze, ja ćwiczę już ok. miesiąca z Mel B i NIC! Ok, może i mój sposób żywienia nie jest najlepszy, ale nie ma w nic fast foodów itp. Najgorsza pokusa to słodycze. :D Ale problemem jest ciągły cellulit, który nie znika. No i brzuch - nie mogę osiągnąć takiego płaskiego ładnego brzuszka. Tylko takie hmm nie wiadomo co. :/

ponoc lepiej myslec pozytywnie i nic nie musze, tylko chce, albo bede...
powiedzmy "musze schudnac" lepiej mowic "schudne"

skoro z gory zakladasz ze sie nie uda, to w glowie siedzi taka mysl i blokuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sztuczna biżuteria- uczulenie