Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja od jutra ale tylko Mel B ;)

Cytat
marketta1992
Nie wiem czy zmotywuje ale po 3 miesiącach mam takie efekty jak na zdj. Pierwsze cwiczyłam z treniningów p.Zontka z Avonu 3 x tyg, pozniej mel b posladki i brzuch tez ok 3 x tygodniowo a od kilku dni Ewki ćwiczenia. Ale przy tym, jestem strasznym łasuchem dzien bez obżerania sie słodyczami ( bo nie konczy się na przysłowiowej kostce czekolady) jest dniem straconym ;d i nie, nie mam dobrej materii kiedys byłam po prostu wielka nie to co na tych zdj bo to jest nic ;) ale wstyd dodawac ;) przez swoje samozaparcie można wiele, jem czesto ale mniej, i zdrowiej. Nie połykam żadnych tabletek jak połowa moich kolezanek, dąze do poprawy swojej kondycji i samopoczucia ;)

wytrwałości Wam i sobie życzę :)

wow!!! ile ważysz i przy jakim wzroście?

ja dziś zaczęłam skalpel chodakowskiej :) wszystkie mięśnie mnie bolą :D ale będę systematycznie ćwiczyć :)

Ja waże 53 kg przy 166cm :) kiedys ważyłam 67kg... mięśni mało na razie ale pracuje coraz gorliwiej ;)

http: //chomikuj.pl/Nesjana/PROGRAM+TRENINGOWY+EWA+CHODAKOWSKA+*2b+2x8min.trening+%28brzuch*2bpo*c5*9bladki%29/Ewa+Chodakowska+SKALPEL+II+2+%28z+krzes*c5*82em%29,2945091675.mp4
(USUŃ SPACJE!)

ja również mogę się przyłączyć do ćwiczeń, ale póki co wałkuję SKALPEL1. Ćwiczę od 3 dni, więc jestem początkująca i ciężko jeszcze mi wykonywać niektóre wygibasy...
Ale mam zamiar niedługo (gdy z większą łatwością będę pokonywać treningi) przejść na SKALPEL 2 i KILLERA.

Więc się przyłączam do wątku ;))

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Ok właśnie jestem po swoim pierwszym razie z Chodakowską i jej Skalpelem xd
Wszystkie ćwiczenia robiłam kiedyś na aerobiku, ale w pewnych momentach zaczynało mi sił brakować, a pot lał się ze mnie ciurkiem :)
Mam nadzieję, że nie zabraknie mi zapału i chęci do ćwiczeń !

ja od poniedziałku zaczęłam ambitny plan 30-dniowy niestety nie wliczający chodakowskiej czy mel-b, natomiast mam w planie prawie codziennie (1 dzień przerwy na regenerację) jeździć na rowerze/biegać (albo to i to jak się da) + 30 day squat challenge. Zgłaszam się więc jako wsparcie :)

no to wszystkim nam powodzenia i obyśmy wytrwały :)

jak tam dziewczyny? :)
ja robiłam Skalpel 1 przez 3 dni, a dziś zrobiłam SKALPEL II.
Muszę powiedzieć, że strasznie mnie nudzi :( pomimo tego, że pot się leje ciurkiem, nie chce mi się w kółko robić tych samych ćwiczeń (z krzesłem :/)
chyba jutro spróbuję Killera...

ja nie wiem jak dajecie rady tyle ćwiczyć, ja po mel b cardio 15 min jestem już cała mokra i dyszę :)...fakt ostatnio właściwie nie ćwiczę to i kondycja do niczego ;)

niezweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

czy któraś z was ma książkę Ewy?? bo ja właśnie zamówiłam i czekam z niecierpliwością;o

marta_iwa: ja także nie mam kondycji, ale robię wszystko, żeby to zmienić :D

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Dziś kolejny dzień z Chodakowską :)

Ja też się dołączam. Dziś zrobiłam Skalpel 1:) narazie motywacja i chęci są oby tylko tak dalej:)

Fajnie się z Ewką ćwiczy ale skalpel jet mega przeciążający dla nóg i niestety nie mogę ćwiczyć ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaż na stopie PIELĘGNACJA