Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja laserowa -Laser DeLux

29 mar 2016 - 18:59:12

Witam, jestem po pierwszym zabiegu na bikini, łydki i brzuch. Czekam na efekty na pewno dam znać jak wrażenia . Zabieg robiłam w Laser delux w Warszawie. Chętnie kogoś polecę wtedy obydwie skorzystamy ze zniżki. Osoba polecona przeze mnie dostanie 20% zniżki jeżeli ktoś jest chętny proszę pisać.
<moderacja-dane podajemy na priv>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 19:54 przez moderator.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

30 mar 2016 - 12:42:57

Hej. Mam do zaoferowania zniżkę 20% na pierwszy zabieg dla nowych klientów w salonie Laser DeLux na terenie całej Polski na zabiegi laserowe. Na kolejne można dostać nawet 50% zniżki. Sama miałam wykonywane zabiegi depilacji, oraz redukcji rozstępów i z czystym sumieniem polecam.
W razie pytań proszę o kontakt agga2612(małpa)wp.pl odpowiadam codziennie

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

11 kwi 2016 - 16:13:29

Jaki ś czas temu wybrałam się do Kliniki Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) przy ul. Pokornej na zabieg falą akustyczną Storz Medical Duolith i jestem bardzo zadowolona z efektu. Miałam dość duży problem z cellulitem na udach, teraz skóra jest całkowicie gładka. Duży plus także za bardzo ładny wystrój wnętrza i miły, pomocny personel.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

20 kwi 2016 - 11:35:08

Oferuję zniżkę w laser delux na wszelkie zabiegi.Serdecznie polecam! Na wszelkie pytania odpowiem pod numerem telefonu 661 724 771 lub email: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Cytat
amergist
Oferuję zniżkę w laser delux na wszelkie zabiegi.Serdecznie polecam! Na wszelkie pytania odpowiem pod numerem telefonu 661 724 771 lub email: zaante(małpa)o2.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-20 11:36 przez amergist.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

25 kwi 2016 - 13:30:44

Dziewczyny korzystam z usług Laser DeLux i chętnie polecę nową osobę na pierwszy zabieg, otrzyma ona rabat 20%, więc jest to korzystne. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt agga2612(małpa)wp.pl :):):)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

27 kwi 2016 - 16:55:38

Witam, oferuję zniżkę 20% na pierwszy zabieg w gabinetach na terenie całej Polski Laser DeLux.
Jeśli jesteś zainteresowana/y to proszę o kontakt:
- e-mail: barti.92.92(małpa)gmail.com
- sms: 508 177 531

Depilacja laserowa -Laser DeLux

05 maj 2016 - 16:40:08

Witam,
Oferuję 30% zniżki na depilację w laser Delux wystarczy, że przed wykonaniem zabiegu podacie moje dane. Salony są w całej Polsce. Najlepszy laser light sheer duet. Po wykonanym zabiegu wy również możesz polecać osoby i dalej korzystać ze zniżek naprawdę warto ;) Jeżeli ktoś chce zniżkę proszę o kontakt.
kontakt: 889672320, dbralewska(małpa)wp.pl

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

07 maj 2016 - 17:15:27

Dziewczyny a gdzie w Warszawie polecacie fajne zabiegi laserowe? I jak to wygląda kwotowo, jeżeli chciałabym sobie od zera zrobić taki zabieg i na jak długo on starcza?

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

15 maj 2016 - 16:04:53

Robię serię na pachy. Efekty niesamowite, zero bólu, profesjonalna obsługa. Polecam Laser DeLux. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! :)) Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem zaante(małpa)o2.pl albo 603 916 774



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-15 16:05 przez amergist.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

15 maj 2016 - 16:11:25

ja robiłam w Lodzi,miałam więcej zabiegów około7.
Mam jasne włosy więc delikatne i ciężko od razu usunąć.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

23 maj 2016 - 15:54:02

Dziś miałam swój trzeci zabieg na bikini w Laser Delux. Efekty są spektakularne, nie spodziewałam się, że laser jest aż tak skuteczny :) odrastające włoski są wyraźnie przerzedzone, cieńsze i odrastają baardzo wolno. Przekonałam się na własnej skórze, że zabiegi działają, i po wakacjach z pewnością zdecyduję się na kolejne partie ciała. I powtórzę to, co napisałam już wcześniej - chętnie podzielę się zniżką 20% na pierwszy zabieg, a nawet od siebie dorzucę jeszcze 10% czyli 20 zł - wówczas zabieg będzie wynosił 140 zł. Proszę o smsa na numer 500 468 055, odpowiem na każdą wiadomość :)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

03 cze 2016 - 13:07:46

Ja jestem po trzecim zabiegu na rozstępy i jutro idę na karboksyterapię. Efekty super:) Chętnie polecę mową osobę, zniżka obejmuje wszystkie zabiegi wykonywane w salonie. jest to 20% agga2612@(małpa)wp.pl

Depilacja laserowa -Laser DeLux

03 cze 2016 - 13:16:06

Super sprawa! polecam każdemu leniuszkowi bądź znudzonym żmudnym goleniem osóbkom. Od około roku nie mam ani jednego intruza włoska ;)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

07 lip 2016 - 07:28:02

Gorąco polecam salony Laser DeLux! Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg jednej partii ciała w wysokości 30%, z czego 20% daje salon a ode mnie dodatkowo 10%. Jeśli ktoś chciałby skorzystać ze zniżki na zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich salonach Laser DeLux w Polsce. Mój numer 793 000 455, odpowiem na wszystkie pytania :)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

21 lip 2016 - 12:12:15

Profesjonalny laser do depilacji mają w Estelium na Broniewskiego. To jest dokładnie model LightSheer. Daje super efekty i jest w stu procentach bezpieczny. Co do samego salonu to fajnie, że mają dość długo czynne w tygodniu i w soboty też pracują, można się było bez większych problemów umówić na dogodny termin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolczyk w pępku zrobic czy warto?