Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 12 13 -->

Depilacja laserowa -Laser DeLux

26 sty 2016 - 10:31:18

dziewczęta ile płacicie za takie zabiegi? Jestem ciekawa czy to bardzo boli? Bo nigdy nie robiłam, a myślałam o tym nie raz.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

26 sty 2016 - 19:40:28

Agnieszkakrakow napisała DO Ciebie na priv. ;)odp;)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

29 sty 2016 - 22:49:24

Zniżka na zabiegi depilacji laserowej w Salonie EmiLux Kielce - 20%. Dzięki mojemu poleceniu otrzymasz 20% zniżki na pierwszy zabieg. Zniżka dotyczy zabiegów w cenie od 189zł.Gorąco polecam salon i zapraszam do skorzystania ze zniżki. Osoby zainteresowane proszę o sms na numer 511908518.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

04 lut 2016 - 21:15:34

Bardzo chętnie polecę nową osobę na zabieg do dowolnego salonu laser DeLux :)

Dzięki poleceniu dostaniecie 20% zniżki na pierwszy zabieg.

Sama jestem bardzo, bardzo zadowolona z efektów.

Chętnie odpowiem też na wszelkie pytania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-04 21:16 przez consolida.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

09 lut 2016 - 22:29:00

Hej,również mogę uzyczyc komuś 20% zniżki. Jestem po pierwszym zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektów :) zabieg jakoś bardzo mnie nie bolał, nastawilam się tylko wcześniej psychicznie, że będzie coś tam boleć i to chyba pomogło :) nie ma się w sumie czego bać :) jak ktoś byłby zainteresowany zniżką i chciałby zadać kilka pytań to proszę pisać :) pozdrawiam !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-09 22:30 przez Anulll.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

21 lut 2016 - 20:58:50

Ja z depilacji laserowej nigdy nie korzystałam i sie nie zanosi, ale w Vesunie jest mozliwosc wygrania depilacji ud lub łydek klik Nie moje okolice, ale jak ktos sie ciagle zastanawia to kto wie, moze sie uda? ;)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

21 lut 2016 - 22:38:17

hej, ja jestem po pierwszym zabiegu na pachy w Depilart w Olsztynie. Jestem bardzo zadowolona.Myślę, że u mnie będzie to kwestia max 4 zabiegów gdyż juz po pierwszym miesiacu od pierwszego zabiegu odrosło mi moze ze 30 włosków. są dużo cieńsze. skóra jasna i czarne włoski czyli najlepsze efekty. Jeżeli chodzi o ból to mnie bolało i czułam zapach palonych włosków. Ale nie bardziej niż wosk. Za pachy place 200 jednak po poleceniu osoby mozna dostać -50% zniżki dla polecającej i poleconej.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

22 lut 2016 - 13:22:41

Polecam zabiegi Laser DeLux. Robię bikini i pachy, efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Moja mama straciła już około 70% włosków po drugim zabiegu a przyjaciółka po trzecim. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem a.mergist(małpa)vp.pl albo 537 394 743. Pozdrawiam : )

Depilacja laserowa -Laser DeLux

22 lut 2016 - 19:05:04

Witam. Ja korzystam z zbiegów w Laser DeLux, chętnie polecę nową osobę, dzięki temu dostaniesz -20% na dowolny zabieg. Następnie można dostać zniżkę -50%, więc moim zdaniem warto się polecać:) miałam robioną depilację pach, teraz robię zabiegi laserowe na rozstępy. Mam nadzieje, że pomogą:) w razie pytań proszę o kontakt agga2612(małpa)wp.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-22 19:06 przez iiines.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

05 mar 2016 - 22:47:38

ja również jestem po zabiegu w Laser Delux w salonie w Poznaniu :) przemiła atmosfera, i pomimo zabiegu na partię bikini nie czułam skrępowania. Zabieg do najprzyjemniejszych nie należał, głebsze partie bikini bolały, ale da się znieść, czego się nie robi dla efektu :) a efekty rewelacja, dawno nie miałam tak gładkiego bikini bez wrośniętych włosków, krostek i podrażnień!!! zabieg miałam robiony 8 lutego, wypadło mi ok 75 % wloskow, a te ktore zostały rosną taak wolnoo :) z pewnością zrobię też zabiegi na kolejne partie, bo naprawdę warto. Również chętnie podzielę się zniżką 20% na pierwszy zabieg, a nawet od siebie dorzucę jeszcze 10% czyli 20 zł - wówczas zabieg będzie wynosił 140 zł. Proszę o smsa na numer 500 468 055, odpowiem na każdą wiadomość :)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

06 mar 2016 - 18:26:25

W salonie Vici Clinic w Krakowie wystarczy przyjść z wydrukowanym z ich strony internetowej voucherem by uzyskać 50% rabat na pierwszy zabieg. Później można wykupić 5 zabiegów a szósty dostaje się gratis. Ten salon dysponuje też najnowocześniejszym laserem Light Sheer Duet, a depilacja nim jest bezbolesna.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

07 mar 2016 - 09:03:01

Robię serię na pachy. Efekty niesamowite, zero bólu, profesjonalna obsługa. Polecam Laser DeLux. Chętnie podzielę się zniżką 20 % na pierwszy zabieg, następne możecie mieć za 50% ceny albo nawet za darmo ! :)) Jeśli macie jakieś pytania chętnie na nie opowiem zaante(małpa)o2.pl albo 603 916 774

Depilacja laserowa -Laser DeLux

07 mar 2016 - 09:08:50

ja polecam laser cosmetic salon w Warszawie ;)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

07 mar 2016 - 16:08:05

u nas w łodzi to cena 199zł

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

11 mar 2016 - 10:20:04

cześć hi
jestem już po moim pierwszym zabiegu depilacji laserowej w tym salonie, i szczerze wszystkim polecam,
robiłam okolice bikini - minął miesiąc, ilość włosków widocznie się zmniejszyła, a te które pozostały, odrastają w żółwim tempie (1mm/1,5tyg) gdzie wcześniej rosły tak szybko, że nie obywało się bez CODZIENNEJ depilacji.

jeśli ktoś chciałby skorzystać ze zniżki z polecenia (20%) lub spytać o cokolwiek związanego z zabiegiem, proszę śmiało się odzywać :)
517 701 110 martine.florczak(małpa)gmail.com

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja pośladków woskiem