Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 17 18 --> ->|

depilacja laserowa- opinie

12 cze 2014 - 17:02:30

Ja też jestem po depilacji laserowej (bikini pachy) jestem na razie po drugim zabiegu i widać ogromną różnicę ! Podobno na blond włosy nie bardzo się poleca tą forme depilacji, ale jeśli masz ciemne zwykłe włosy to jak najbardziej :) Podobno im grubszy i ciemniejszy włos tym większe efekty :) ale boli :) tak jakbyś się kłuła cały czas igłą w każde miejsce pojedynczego włoska :) ale dla efektów da się wytrzymać :)

depilacja laserowa- opinie

25 cze 2014 - 11:55:22

Dla mnie bomba choć mam jasne włoski i nie mam wielkiego problemu równiez z goleniem. Ale warto sprezentować sobię taką odrobinę luksusu na wakacje :) Jeśli któras z Was jest z Wrocławia to polecam salon -> www.klinikaurody.net.pl Na pierwszy zabieg macie 25% zniżki więc naprawdę warto :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-25 11:55 przez malinovicka.

depilacja laserowa- opinie

26 cze 2014 - 11:46:52

ja z kolei wiele dobrego słyszałam o Wellderm i myśle, ze właśnie trzeba korzystac z renomowanych gabinetów. bo jednak to jest zabieg inwazyjny i naruszający skórę.

depilacja laserowa- opinie

26 cze 2014 - 12:08:00

Też kiedys bylam zainteresowana, ale mam pytanie, czy takie naswietlania są w ogole zdrowe? Nie ma jakichs powikłań?

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja laserowa- opinie

21 lip 2014 - 14:57:10

nie spotkałam się z tym, żeby były jakieś powikłania, ale to też zależy od tego, gdzie się taki zabieg wykonuje, bo jeśli się udasz do sprawdzonego miejsca, to raczej nie masz się czego bać. Ja proponuję Dermed, bardzo dobry gabinet, a teraz jeszcze mają zniżki na depilację laserową pach i bikini, więc tym bardziej myślę warto

depilacja laserowa- opinie

31 lip 2014 - 14:15:49

ja mam jak najlepsze zdanie, co do depilacji laserowej. Byłam parę lat temu w Studio Laser i po kilku zabiegach do tej pory mam spokój. Więc z mojego punktu widzenia jak najbardziej warto się takiej depilacji poddać

depilacja laserowa- opinie

13 sie 2014 - 13:31:59

Miałam robioną depilacje laserową bikini i pach. Pierwsze efekty były widoczne już po 3-4 zabiegu. Jestem bardzo zadowolona. No i przede wszystkim mam spokój z goleniem na około rok! :) Na wakacje idealna sprawa :)
Wysyłam linka z filmikiem jak jest wykonywany zabieg http://www.laime.pl/depilacja-PTF.html

depilacja laserowa- opinie

14 sie 2014 - 11:27:16

hej! Ja słyszałam pozytywne opinie o laserowej depilacji w lecznicy melitus w Warszawie :) Po 5 zabiegach moja znajoma ma w końcu święty spokój z włosami. Sama zaczęłam na poważnie zastanawiać się, czy tego nie zrobić, bo z tego, co widzę naprawdę warto!

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa- opinie

18 sie 2014 - 12:35:04

ja robiłam zabieg w arkadii w opoli. No i w końcu mam święty spokój :) włosków praktycznie brak, nawet nie bolało :) jestem bardzo zadowolona i powoli zbieram się na kolejne zabiegi i też na pewno tam wykonam i w końcu się uwolnię od ciągłego golenia :)

depilacja laserowa- opinie

16 wrz 2014 - 20:45:23

Ja miałam przyjemność :) Wybrałam się do ProClinic gdzie zapewniają naprawdę świetne warunki. Tak mi się spodobało, że znalazłam tam od razu lekarza prowadzącego do mojej ciąży :P

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja laserowa- opinie

27 wrz 2014 - 12:42:43

A czy efekty depilacji laserowej wykonywanej w domu, np depilatorami laserowymi jak ma Philips czy Rio Laser (tu o tym czytałam: klik), są faktycznie takie jak w salonie, czy bez szans, żeby samodzielnie zrobić sobie w domu depilację laserową?
Może któraś z was mogłaby coś więcej mi o tym powiedzieć?
Może ktos używa?

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

29 wrz 2014 - 13:20:10

Moim zdaniem depilacja laserowa jest naprawdę świetną metoda, właśnie skończyłam zabiegi w http://bio-clinic.pl/depilacja-laserowa-laser-diodowy-2/ i jestem bardzo zadowolona. Warto było zainwestować. Domowe sposoby raczej nie będą tak skuteczne, żeby wykonać taki zabieg potrzeba wprawy.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja laserowa- opinie

30 wrz 2014 - 16:13:42

Ale mi nie chodzi o jakieś dziwne domowe sposoby, tylko o depilację profesjonalnym depilatorem laserowym, do domowego użytku:)
Nie mam zamiaru robić żadnych eksperymentów, tylko wykorzystać konkretne urządzenie.
No i przyznaję, że myślę nad tym bo krępuje sie iść na depilację do salonu

depilacja laserowa- opinie

30 wrz 2014 - 16:22:37

nic krępującego dziewczyny które na ogół są w salonach to bardzo młode .
Ja robiłam pachy 2 lata emu jest okey , ale byłam na 9zabiegach niestety .

depilacja laserowa- opinie

05 paź 2014 - 17:10:09

a nawet jak młode nie są to też się już przyzwyczaiły do pewnych widoków więc na pewno dla nich to żadna nowość i nie ma się czym krępować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Boskie ciało w stroju kąpielowym!