Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2017

17 maj 2017 - 15:52:00

Cytat
martyrusia
Cytat
Gosiek00
martyrusia od dwóch dni jest mężatką! Czekamy na relację Kochanaczytakawkachatsupertańczypartytaktak




Zgadza się jestem już po :)

Ogólnie ślub i wesele uważam za bardzo udane. Wszystko było tak jak to sobie wymarzyłam. Zrobiono mi piękny makijaż i fryzurę, której wariant zmieniłam w dniu wesela i była to dobra decyzja. Florysta zrobiła mi przecudowny bukiet. Mimo, że nie zamawiałam dodatkowych dekoracji kościoła, to było w nim bardzo dużo kwiatów dlatego, że to okres komunijny, a co najlepsze kolorystyka utrzymana w moimi motywie przewodnim :D Było pięknie. Nie pomyliłam się przy ołtarzu, a co więcej w ogóle się nie stresowałam, aż samą mnie to zdziwiło. Pogoda nam dopisała, zespół super grał, goście się dobrze bawili i zachwalali wesele.

Ogólnie same plusy :) no tylko pod koniec wesela mój T wylał na mnie barszcz. Na szczęście szybko poleciałam ze świadkową zaprać suknię i nie ma śladu.

Dziś mieliśmy plener, już nie mogę się doczekać zdjęć od fotografa :)

Kochana GRATULACJE !!!! DUŻO miłości dla was i wytrwałości :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-17 15:52 przez karolina2906.

ŚLUB 2017

17 maj 2017 - 15:55:04

@martyrusia Żono :P gratulacje, wiele wspólnych wspaniałych chwil Wam życzę, wytrwałości cierpliwości i MIŁOŚCI :)
Jak będziesz miała chwilę opisz nam swój dzień od A do Z, od rana do wieczora. A najlepiej od wieczora przed ślubem, jak było ze stresem itd. bo niektóre z nas już tu stresik łapie, chciałabym wiedzieć jak to u Ciebie wyglądalo :) Jakieś rady, wskazówki?

ŚLUB 2017

17 maj 2017 - 18:48:27

Cytat
EwkaP
Dziewczyny bedziecie miec ponczochy (z pasem/bez?) czy rajstopy? Kolor bialy czy naturalny?
Ja nie będę miała nic,bo nienawidzę. A już na pewno nie wzięłabym białych.

ŚLUB 2017

17 maj 2017 - 19:53:38

Cytat
madziaalneka
@martyrusia Żono :P gratulacje, wiele wspólnych wspaniałych chwil Wam życzę, wytrwałości cierpliwości i MIŁOŚCI :)
Jak będziesz miała chwilę opisz nam swój dzień od A do Z, od rana do wieczora. A najlepiej od wieczora przed ślubem, jak było ze stresem itd. bo niektóre z nas już tu stresik łapie, chciałabym wiedzieć jak to u Ciebie wyglądalo :) Jakieś rady, wskazówki?


Ty tu nie bajeruj, tylko fotki z przymiarki wrzucaj:ptańczy

ŚLUB 2017

18 maj 2017 - 08:58:44

Cytat
Gosiek00
Cytat
madziaalneka
@martyrusia Żono :P gratulacje, wiele wspólnych wspaniałych chwil Wam życzę, wytrwałości cierpliwości i MIŁOŚCI :)
Jak będziesz miała chwilę opisz nam swój dzień od A do Z, od rana do wieczora. A najlepiej od wieczora przed ślubem, jak było ze stresem itd. bo niektóre z nas już tu stresik łapie, chciałabym wiedzieć jak to u Ciebie wyglądalo :) Jakieś rady, wskazówki?


Ty tu nie bajeruj, tylko fotki z przymiarki wrzucaj:ptańczy


Nawet mi nie mów ;( katastrofa

ŚLUB 2017

18 maj 2017 - 09:20:30

Cytat
madziaalneka
Cytat
Gosiek00
Cytat
madziaalneka
@martyrusia Żono :P gratulacje, wiele wspólnych wspaniałych chwil Wam życzę, wytrwałości cierpliwości i MIŁOŚCI :)
Jak będziesz miała chwilę opisz nam swój dzień od A do Z, od rana do wieczora. A najlepiej od wieczora przed ślubem, jak było ze stresem itd. bo niektóre z nas już tu stresik łapie, chciałabym wiedzieć jak to u Ciebie wyglądalo :) Jakieś rady, wskazówki?


Ty tu nie bajeruj, tylko fotki z przymiarki wrzucaj:ptańczy


Nawet mi nie mów ;( katastrofa


Noo, ale co się stało? Fotki wyszły złe? Przeciez rozumiemy, ze to wczesny etap przymiarki i ze moze być zle jeszcze. Chodzi o glowny zarys..

ŚLUB 2017

18 maj 2017 - 09:34:13

martyrusia gratuluję i życzę duuużo, duuużo miłości! serce

Cytat
madziaalneka

Nawet mi nie mów ;( katastrofa

madziaalneka Jaka katastrofa? Co się stało? :o

ŚLUB 2017

18 maj 2017 - 23:35:01

Cytat
natalazs
martyrusia gratuluję i życzę duuużo, duuużo miłości! serce

Cytat
madziaalneka

Nawet mi nie mów ;( katastrofa

madziaalneka Jaka katastrofa? Co się stało? :o

Ogólnie historia mojej sukienki zaczyna się tak że chciałam z tego salonu i żadnego innego, ale do najbliższego miałam ponad 300 km drogi-masakra!!!
Więc postanowiłam zrobić taką jakby kopię tej sukni, od początku wiedziałam, że tak samo nie będzie, postawiłam na krawcową która uszyła mi piękną suknie na studniówkę z którą ciężko było mi się rozstać, ale byłam zadowolona w 100 procentach, nawet pamiętam jak z nia gadałam w czasie przymiarek tej sukienki o tym jak to ona szyla suknie ślubne, wtedy mówiła ze uszyła dwie.
Na pierwszej przymiarce było spoko (mowa o sukni ślubnej), bo to wiadomo sam materiał (podszewka) ja podpinana jakimiś szpilkami. Ale to było prawie miesiąc temu. Wczoraj był 17, czyli miesiąc równo DO ŚLUBU, a moja suknia wygląda jak... nie wiem worek na śmieci tylko obszyty tiulem i koronką. Nawet nie chce mówić jaką miałam wczoraj minę, jak chciało mi się wyć. Za wąska w plecach, wcięcie za nisko, co mnie poszerza i do tego jest za długa, a buty miałam na każdej przymiarce.
Zmieniłam prawie wszystko, coś czuje ze to nie będzie moja wymarzona suknia i tyle.

ŚLUB 2017

19 maj 2017 - 07:29:57

Cytat
madziaalneka
Cytat
natalazs
martyrusia gratuluję i życzę duuużo, duuużo miłości! serce

Cytat
madziaalneka

Nawet mi nie mów ;( katastrofa

madziaalneka Jaka katastrofa? Co się stało? :o

Ogólnie historia mojej sukienki zaczyna się tak że chciałam z tego salonu i żadnego innego, ale do najbliższego miałam ponad 300 km drogi-masakra!!!
Więc postanowiłam zrobić taką jakby kopię tej sukni, od początku wiedziałam, że tak samo nie będzie, postawiłam na krawcową która uszyła mi piękną suknie na studniówkę z którą ciężko było mi się rozstać, ale byłam zadowolona w 100 procentach, nawet pamiętam jak z nia gadałam w czasie przymiarek tej sukienki o tym jak to ona szyla suknie ślubne, wtedy mówiła ze uszyła dwie.
Na pierwszej przymiarce było spoko (mowa o sukni ślubnej), bo to wiadomo sam materiał (podszewka) ja podpinana jakimiś szpilkami. Ale to było prawie miesiąc temu. Wczoraj był 17, czyli miesiąc równo DO ŚLUBU, a moja suknia wygląda jak... nie wiem worek na śmieci tylko obszyty tiulem i koronką. Nawet nie chce mówić jaką miałam wczoraj minę, jak chciało mi się wyć. Za wąska w plecach, wcięcie za nisko, co mnie poszerza i do tego jest za długa, a buty miałam na każdej przymiarce.
Zmieniłam prawie wszystko, coś czuje ze to nie będzie moja wymarzona suknia i tyle.


Boże,straszne..
Zbieraj suknię ślubną, jaką masz w stanie obecnym i idz z nia fo salonu sukien. Jak ładnie wyprosisz to w niektórych zrobia Ci poprawki(nie wszedzie chca robic na nie swoich sukniach) i oczywiście za sporą dopłatą ale trudno.

Nie zastanowiło Cię to? Znaczy ja podziwiam za odwagę, bo ja bym nie poszła do krawcowej,ktora uszyla TYLKO DWIE suknie ślubne.

Głowa do góry-zaradzimy:)

ŚLUB 2017

19 maj 2017 - 08:29:02

@Gosiek00 teraz to wszystko mi się w głowie układa i wiem ze drugi raz bym tego nie zrobiła. Mam kilka dni na przemyslenia. Muszę odetchnąć na szczęście jedziemy na spóźniona majowke. Miłego słonecznego dnia :)
Któras ślubuje jutro ? Będzie piękna pogoda podobno

ŚLUB 2017

19 maj 2017 - 10:04:58

Cytat
madziaalneka
@Gosiek00 teraz to wszystko mi się w głowie układa i wiem ze drugi raz bym tego nie zrobiła. Mam kilka dni na przemyslenia. Muszę odetchnąć na szczęście jedziemy na spóźniona majowke. Miłego słonecznego dnia :)
Któras ślubuje jutro ? Będzie piękna pogoda podobno


Jutro,chyba żadna nie:)

Czasu za dużo nie masz...

martyrusia chyba pojechała w podróż poślubną, bo nie ma czasu zdać Nam bardziej szczegółowej relacji;D

A właśnie dziewczyny..
Jak u Was z podróżą poślubną? Wybieracie sie? Zaraz po weselu,czy w późniejszym terminie? Dokąd?;D

ŚLUB 2017

19 maj 2017 - 10:11:40

Podróż poślubna nam się marzy jakas egzotyczna miejscówka, ale jeszcze nie podjeliśmy decyzji.

Mam pytanie z 'innej beczki' gdzie ubieracie swoje mamy i w jakiej kolorystyce ??

ŚLUB 2017

19 maj 2017 - 10:57:35

Cytat
o0aGneS0o
Podróż poślubna nam się marzy jakas egzotyczna miejscówka, ale jeszcze nie podjeliśmy decyzji.

Mam pytanie z 'innej beczki' gdzie ubieracie swoje mamy i w jakiej kolorystyce ??

A niech ubieraja się same;D moja teściowa juz kupila buty,torebke, oraz plaszcz..piekny,cienki,elegancki. W kolorze popielatym. Do tego dokupi sukienke- mysli o kobaltowej, lub granatowej..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 12:28 przez Gosiek00.

ŚLUB 2017

19 maj 2017 - 11:28:19

Cytat
Gosiek00
Cytat
o0aGneS0o
Podróż poślubna nam się marzy jakas egzotyczna miejscówka, ale jeszcze nie podjeliśmy decyzji.

Mam pytanie z 'innej beczki' gdzie ubieracie swoje mamy i w jakiej kolorystyce ??

A niech ubieraja się same;D moja teściowa juz kupila buty,torebke, oraz plaszcz..piekny,cienki,elegancki. W koloze popielatym. Do tego dokupi sukienke- mysli o kobaltowej, lub granatowej..

Hehe dobre :)
Zaczyna od dodatków, odważnie :)

Moja mama zawsze robi zakupy ze mna, a przyszla tesciowa tez prosila o poradę , wiec czeka mnie wycieczka po sklepach ;)

ŚLUB 2017

19 maj 2017 - 15:31:21

madziaalneka współczuję.. nie chciałabym się znaleźć w takiej sytuacji, ale może po wprowadzonych zmianach suknia będzie lepiej wyglądała niż obecnie i mimo, iż nie będzie taka sama jak wymarzona to będzie się pięknie prezentowała. Głowa do góry ;) udanego odpoczynku życzę.

Cytat
Gosiek00
A właśnie dziewczyny..
Jak u Was z podróżą poślubną? Wybieracie sie? Zaraz po weselu,czy w późniejszym terminie? Dokąd?;D

My wycieczkę odkładamy na później i jeszcze nie podjęliśmy decyzji dokąd wyjedziemy.

Cytat
o0aGneS0o
Mam pytanie z 'innej beczki' gdzie ubieracie swoje mamy i w jakiej kolorystyce ??

Moja mama kupiła sobie sukienkę w kolorze delikatnego, pudrowego różu; sukienka jest prostego kroju, ozdobiona koronką ze srebrną nitką, elegancka a co najważniejsze moja mama dobrze w niej wygląda. :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-19 19:46 przez natalazs.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na wesele-Tarnów i okolice lub sklep on line