Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Be beauty podkład z biedronki

07 lis 2012 - 17:38:32

Cytat
Evans18
Clarins, Everlasting Foundation czy jakoś tak, Lancome, Estee Lauder. I nie widzę sensu przepłacać.



yhmmm , na pewno ... czytałaś skład takich podkładów i tego z biedrony?

Be beauty podkład z biedronki

07 lis 2012 - 23:36:28

Cytat
bessi
Cytat
Evans18
Clarins, Everlasting Foundation czy jakoś tak, Lancome, Estee Lauder. I nie widzę sensu przepłacać.



yhmmm , na pewno ... czytałaś skład takich podkładów i tego z biedrony?

Co yhhmm na pewno? Tego z biedronki nie mam do tej pory, widziałam o tylko na półce, to zapytałam z ciekawości.
Cytat
Gosiek00
Hmm... Bo kosmetyki z firmy eveline sa za.je.biste..;) Pierwszy tusz do rzęsjaki miałam, był z tej firmy, kosztował nawet nie 8 zł..i szczerze? bylam z niego bardziej zadowolona, niż z innych teraz, za które płace po 30zł... długo do używałam;) Miałam też taki krem do twrzy na noc, taki jakby podklad i krem zieszane razem... Boskie;)

A tego podkladu z biedronki, nie próbowałam;)
Nie widziałam go nawet, bo rzadko kiedy zapuszczam się na dział kosmetyków w tym sklepie;)
Hmm...Ja nigdy nie należałam do zbyt bogatych, więc używałam też innych kosmetyków, niż te firmowe i reklamowane... Ale wszystkie moje koleżanki uważaja, że muszą być tylko te firmowe, bo w tych takich innych z supermarketu za pare złotych nie wiadomo co mieszają i co w nich jest i ze era na tym ucierpi..

Eveline akurat nie lubię :/ I te droższe i te tańsze potrafią być do bani. Przede wszystkim trzeba patrzeć na skład a nie na metkę i na to jak nasza skóra reaguje na dany kosmetyk. Zresztą innego używam na co dzień a innego na większe wyjścia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-07 23:41 przez Evans18.

Be beauty podkład z biedronki

08 lis 2012 - 18:22:37

moja sis skusila sie na ten podklad i .... załuje ze wydala te 9,99

podkład zle sie rozprowadza robi smugi..kolory tez takie niezbyt. 1 wpada w pomarancz;/

szkoda bo ogolnie firma be beauty ma fajne kosmetyki, ale coz kazdej firmie zdazy sie wypuscic na rynek jakis bubel...

Cytat
dagoos86
przerażają mnie kosmetyki do twarzy w takiej cenie... kiedyś używałam, a mam bardzo problematyczną i myślę, że one spowodowały dodatkowe pogorszenie. Teraz używam tylko znanych firm, wolę przeznaczyć większą kwotę. Ale jeśli masz idealną cerę, to może nie zrobisz sobie krzywdy- tylko pytanie po co podkład dla idealnej cery ;)


nie raz kosmetyki za kilka zł maja lepszy sklad niz te w granicach 20 i wyzej

przekonałam sie o tym niedawno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-08 18:24 przez niXeee.

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Be beauty podkład z biedronki

08 lis 2012 - 18:24:43

W biedronce są podkłady biedronkowe?:) Toż ja nie wiedziała!

Be beauty podkład z biedronki

08 lis 2012 - 18:27:37

Cytat
coccaine
W biedronce są podkłady biedronkowe?:) Toż ja nie wiedziała!

od niedawna ;)

Be beauty podkład z biedronki

08 lis 2012 - 18:31:15

Cytat
dagoos86
przerażają mnie kosmetyki do twarzy w takiej cenie... kiedyś używałam, a mam bardzo problematyczną i myślę, że one spowodowały dodatkowe pogorszenie. Teraz używam tylko znanych firm, wolę przeznaczyć większą kwotę. Ale jeśli masz idealną cerę, to może nie zrobisz sobie krzywdy- tylko pytanie po co podkład dla idealnej cery ;)

Były kiedyś badania przeprowadzone jak ma się własnie cena do jakości. Zebrano grupę badanych kobiet, które nie wiedziały jakie produkty testują, okazało się że najlepiej wypadała grupa średnia, a nie grupa wysoka cenowo. Chociaż 9.99 to za podkład bardzo mało..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maska Gloria