Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 13:11:09

Cytat
klasiula
ja nawet nie wiedziała,że oni mają swoje własne podkłady :p



Ja tak samo:)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 13:21:38

jwny jaka dyskusja o podkład. Każda z nas ma inną cerę i każda z nas szuka swojego podkładu z którego będzie zadowolona. Ja też używałam podkłady za 100 zł ale robiły mi maskę na twarzy a teraz używam podkładu z Soraya i jestem zadowolona. Bez sensu komuś na siłe udowadniać, że tylko te "z górnej pułki" są najlepsze, bo zawsze znajdą się osoby, które były z nich niezadowolone...

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 13:27:40

kasiek_00 chyba nie do końca zrozumiałaś dyskusję - pierwsza część dotyczyła tego że podkład za 38,90 nie jest podkładem z górnej półki, a druga część dotyczyła tego że zarówno w podkładach drogich jak i tanich są lepsze i gorsze rzeczy.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 13:36:06

Cytat
MoniqueJulie
kasiek_00 chyba nie do końca zrozumiałaś dyskusję - pierwsza część dotyczyła tego że podkład za 38,90 nie jest podkładem z górnej półki, a druga część dotyczyła tego że zarówno w podkładach drogich jak i tanich są lepsze i gorsze rzeczy.
Tyle że Ty napisałaś, że za kwotę o której mowa nie kupi się dobrego jakościowo podkładu, więc nie wiem czemu brniesz z głupimi tłumaczeniami, zmieniając sens swoich wypowiedzi :/
No i się powtarzasz.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 13:48:44

Cytat
lenkovv
Cytat
MoniqueJulie
kasiek_00 chyba nie do końca zrozumiałaś dyskusję - pierwsza część dotyczyła tego że podkład za 38,90 nie jest podkładem z górnej półki, a druga część dotyczyła tego że zarówno w podkładach drogich jak i tanich są lepsze i gorsze rzeczy.
Tyle że Ty napisałaś, że za kwotę o której mowa nie kupi się dobrego jakościowo podkładu, więc nie wiem czemu brniesz z głupimi tłumaczeniami, zmieniając sens swoich wypowiedzi :/
No i się powtarzasz.
Napisałam tak : za 38,90 nie kupisz dobrego jakościowo podkładu o jakim pisała sweetdreams888 - a sweetdreams888 piała o podkładzie z wyższej półki, czyli chodziło mi o to że podkład za 38,90 NIE JEST PODKŁADEM Z WYŻSZEJ PÓŁKI. Matko jedyna, już to zoya Ci wytłumaczyła na poprzedniej stronie i nadal nie kapujesz?

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 14:02:23

MoniqueJulie, piszesz (w kolejnym już wątku) tak niezrozumiale, że mimo szczerych chęci nie ogarniam ;p (IQ też mam przyzwoite)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 14:05:40

rikarika czego nie ogarniasz? Zoya już to wytłumaczyła - nadal nie czaisz? No to już trudno - jaśniej się nie da ;)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 14:06:39

Tylko, że ja zacytowałam post dotyczącej JAKOŚCI produktu, wiesz ja nie potrafię czytać w myślach szafowiczek :o
aa tka koleżanka napisala cos na co bys nawet nie wpadla zapewne ^^

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 14:09:20

Cytat
Evans18
Nie eveline nie :/ Ja lubię Ingrid, kosztuje ok 8 złotych a jest świetny. Tylko ciężko go dostać :/

Zgodzę sie z Tobą! Też uwielbiam Ingrid i nie wiem jakim cudem ta firma jest tak słabo znana ;) generalnie kupuję tu tylko podkłady (gdzie wczesniej kupowałam z maxfaktora warte 70zł) i bazy pod pokład, ale nie dość że świetna jakość to cena jest dosłonie śmiesznie niska...8 zł. a podkładzik mam już pół roku ;)
Cytat
kasiek_00
jwny jaka dyskusja o podkład. Każda z nas ma inną cerę i każda z nas szuka swojego podkładu z którego będzie zadowolona. Ja też używałam podkłady za 100 zł ale robiły mi maskę na twarzy a teraz używam podkładu z Soraya i jestem zadowolona. Bez sensu komuś na siłe udowadniać, że tylko te "z górnej pułki" są najlepsze, bo zawsze znajdą się osoby, które były z nich niezadowolone...

dokladnie tak. Ale Snobki są wśród nas i będą jak lwice walczyc, ze to co drogie ma genialną jakość - bo je stać, a nas nie. Przy czym mnie stac, a kupuję za 8 zł bo jest dla mnie idealny ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-24 14:11 przez claudyn.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 14:10:45

Cytat
lenkovv
aa tka koleżanka napisala cos na co bys nawet nie wpadla zapewne ^^

oczywiście, nie wpadłabym na to, co miałam na myśli. Ho ho jaka Ty mądra.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 14:11:47

Cytat
rikarika
MoniqueJulie, piszesz (w kolejnym już wątku) tak niezrozumiale, że mimo szczerych chęci nie ogarniam ;p (IQ też mam przyzwoite)
I ja również :)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 14:15:40

Cytat
MoniqueJulie
rikarika czego nie ogarniasz? Zoya już to wytłumaczyła - nadal nie czaisz? No to już trudno - jaśniej się nie da ;)

Współczuję ograniczeń ;) kiedyś będzie lepiej...

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 14:28:47

Ten podkład z biedry to niby zamiennik BB z Garniera? Sorry za pytanie ale nie używam podkładu a nad kupnem BB zastanawiałam się z racji nadchodzącej zimy, jeśli się nie mylę to jest to krem i podkład w 1?

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 15:42:09

Cytat
lusia86
Ten podkład z biedry to niby zamiennik BB z Garniera? Sorry za pytanie ale nie używam podkładu a nad kupnem BB zastanawiałam się z racji nadchodzącej zimy, jeśli się nie mylę to jest to krem i podkład w 1?

Nie, to zwykły podkład ;)
tak btw- BB od garniera duuuużo brakuje do prawdziwego BB ;p

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 15:44:36

mam uczulenie na linie kosmetyków be beauty :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LOREAL true match- podklad