Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:07:48

Cytat
agaann19
Cytat
rikarika
Cytat
MoniqueJulie
rikarika to oczywiste że zawsze w tych droższych jak i tych tańszych rzeczach są produkty lepsze i gorsze jakościowo ;)

Robię sobie sama puder mineralny. Skład jest identyczny, jak w jednym renomowanej marki, który był dla mnie super. Za 40 gram wychodzi mi ok 30 zł, co oznacza, że płaciłam ponad 80zł za samą markę ;]
Chcesz dalej dyskutować o jakości? ;p
Robię sobie sama płyny micelarne i kremy. Są świetne i co najmniej kilka razy tańsze od tych, które mają podobny/identyczny skład.

możesz powiedziec, jak sama robisz ten puder?

Zamawiam półprodukty w necie ;) są takie stronki... Później tylko ucieram razem ;) a podkład robiłam dla mamy, na bazie kremu- też robionego przeze mnie ;p świetne wychodzą :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-24 12:10 przez rikarika.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:07:53

wypróbować nie zaszkodzi, nie każdego stać na cuda po 200zł, myślę, że twarzy nie wypali, co najwyżej okaże się bublem, który nie spełnia swojego zadania

miamiu wysłałam Ci linka

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:10:37

A też muszę spróbować. Na razie mam podkłady z Evelina i jestem super zadowolona :)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:13:05

Najlepszymi kosmetykami są kosmetyki naturalne! Bardzo skuteczne i bez konserwantów.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:16:51

jak i tych tańszych bez markowych znajdziemy dobre i złe jakościowo rzeczy

za 38,90 nie kupisz dobrego jakościowo podkładu

MoniqueJulie Może się zastanów przy czym obstajesz, bo już nie bardzo Ciebie rozumiem

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:20:54

Cytat
lenkovv
jak i tych tańszych bez markowych znajdziemy dobre i złe jakościowo rzeczy

za 38,90 nie kupisz dobrego jakościowo podkładu

MoniqueJulie Może się zastanów przy czym obstajesz, bo już nie bardzo Ciebie rozumiem

Już myślałam, że to tylko ja tak mam ;p

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:24:00

Cytat
lenkovv
jak i tych tańszych bez markowych znajdziemy dobre i złe jakościowo rzeczy

za 38,90 nie kupisz dobrego jakościowo podkładu

MoniqueJulie Może się zastanów przy czym obstajesz, bo już nie bardzo Ciebie rozumiem

Wydaje mi się, że po prostu MoniqueJulie chodziło tylko o to, że podkład za 38,90 to nie jest przedział dla podkładów z tej prawdziwej górnej półki :) ale wiadomo, że zarówno wśród tańszych zdarzają się lepsze i gorsze, tak i wśród drogich jedne są lepsze/gorsze od drugich. Jednemu pasuje to, drugiemu coś innego... a co do tematu to nie próbowałam biedronkowego, ale za 9,90 warto spróbować, może się okazać całkiem ok :)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:28:24

Radzę kupić i spróbować.. najwyżej go wywalisz.. a 9 zł to nie aż taka wielka strata.. swoją drogą nie wiedziałam, że Biedronka produkuje podłady :)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:31:34

A tak na temat wątku , też widziałam te podkłady, ale nie próbowałam :)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:36:12

Cytat
MoniqueJulie
za 38,90 nie kupisz dobrego jakościowo podkładu o jakim pisała sweetdreams888 - to tak gwoli ścisłości :]

Co do podkładu z biedronki, nie widziałam i nie używałam ale chętnie poczytam ;)
Ja od roku czasu kupuję podkład MEYBELLINE New York affinitone mineral dla skóry wrażliwej i nie zamienię go na żaden inny a kosztuje zaledwie 29 zł. Makijaż robię prawie codziennie, wystarcza na 2,5 miesiąca, super dopasowuje się do mojego koloru skóry i nie nadaje efektu maski. Niby bez talku i tym podobnych a świetnie tuszuje niedoskonałości. To że niska cena nie znaczy że jest zły jakościowo... No, ale marka też robi swoje i to właśnie za nią się płaci a nie za sam produkt.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:40:01

Cytat
marcia2507
Cytat
MoniqueJulie
za 38,90 nie kupisz dobrego jakościowo podkładu o jakim pisała sweetdreams888 - to tak gwoli ścisłości :]

Co do podkładu z biedronki, nie widziałam i nie używałam ale chętnie poczytam ;)
Ja od roku czasu kupuję podkład MEYBELLINE New York affinitone mineral dla skóry wrażliwej i nie zamienię go na żaden inny a kosztuje zaledwie 29 zł. Makijaż robię prawie codziennie, wystarcza na 2,5 miesiąca, super dopasowuje się do mojego koloru skóry i nie nadaje efektu maski. Niby bez talku i tym podobnych a świetnie tuszuje niedoskonałości. To że niska cena nie znaczy że jest zły jakościowo... No, ale marka też robi swoje i to właśnie za nią się płaci a nie za sam produkt.

Bo to nie talk jest od krycia, a np tlenek cynku, czy dwutlenek tytanu ;) talk to tylko zbędny wypełniacz ;p

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:48:47

Dzięki za doinformowanie:)Jakoś staram się czytać skład produktów z ładem ale nie zawsze wiem co i jak:)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:51:01

Cytat
zoya
Wydaje mi się, że po prostu MoniqueJulie chodziło tylko o to, że podkład za 38,90 to nie jest przedział dla podkładów z tej prawdziwej górnej półki :) ale wiadomo, że zarówno wśród tańszych zdarzają się lepsze i gorsze, tak i wśród drogich jedne są lepsze/gorsze od drugich.

Otóż to ;)

marcia2507 no to się ciesz że na Tobie się sprawdził, mi on z twarzy zrobił syf, tak samo jak mineralny podkład Alverde.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-24 12:52 przez MoniqueJulie.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 13:00:08

Nie używałam, nawet nie wiedziałam że istnieje, ale zawsze mozna spróbować bo w razie czego duzo nie tracisz
A co do kłótni o pudry/podkłady to myslę że jest bezsensowna, bo kazdy ma inne wymagania i kazdego co innego zadowala. Jedna kobieta może mieć gładką cerę bez przebarwien i nie potrzebuje czegoś super a druga może miec problemy z cerą i zwykly podklad sobie nie poradzi

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 13:06:36

Cytat
sweetdreams888
Cytat
MoniqueJulie
Cytat
lenkovv
I tu się mylisz, ja jestem bardziej zadowolona z podkładu za 15 zł niż za 38.90 :]

za 38,90 nie kupisz dobrego jakościowo podkładu o jakim pisała sweetdreams888 - to tak gwoli ścisłości :]

Co do podkładu z biedronki, nie widziałam i nie używałam ale chętnie poczytam ;)

Nie używam podkładów ani za 15 zł.ani za 38.90 zł. ;) Mam kilka faworytów z górnej półki i tylko ich używam. Jak byłam nastolatką to też używałam tych tańszych i z żadnego nie byłam zadowolona.

Kochaniutka ja używałam i maca, który kosztował mnie 139zł i la roche 89 zł (all), i kilka innych z tej jakże "zacnej" górnej półki cenowej, a i tak zawsze wracam do pharmacerisa, którego w aptece bądź superpharmie kosztuje 35-40 zł więc takie porównania uważan za srogi bezsens!, najważniejsze, aby potrafić dobrać podkład idealny dla siebie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LOREAL true match- podklad