Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 362
Ostrzeżenia: 1/5

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 15:48:29

Też go używam i nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Przepraszam, że zaśmiecam forum ale poszukuje kogoś kto przerobi zdjęcie, chodzi mi o zmianę tła, pomoże ktoś ??

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 15:53:55

przerażają mnie kosmetyki do twarzy w takiej cenie... kiedyś używałam, a mam bardzo problematyczną i myślę, że one spowodowały dodatkowe pogorszenie. Teraz używam tylko znanych firm, wolę przeznaczyć większą kwotę. Ale jeśli masz idealną cerę, to może nie zrobisz sobie krzywdy- tylko pytanie po co podkład dla idealnej cery ;)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 16:20:19

Cytat
dagoos86
przerażają mnie kosmetyki do twarzy w takiej cenie... kiedyś używałam, a mam bardzo problematyczną i myślę, że one spowodowały dodatkowe pogorszenie. Teraz używam tylko znanych firm, wolę przeznaczyć większą kwotę. Ale jeśli masz idealną cerę, to może nie zrobisz sobie krzywdy- tylko pytanie po co podkład dla idealnej cery ;)[/quote

Może aby tylko wyrównać koloryt? Ja tak mam, cera jest ok ale lepiej się czuję jak posmaruję się chociaż kremem BB :)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 17:51:46

hmmm... to jakas chyba nowosc bo go wczesniej nie widziałam ani nie słyszalam o nim.a ja nie mam zastrzezen do kosmetykow be beauty.
mialam peeling do buzi , który wypisz wymaluj był jak z daxa drobnoziarnisty, taki sam kolor a nawet zapach tyle,ze o polowe tanszy.. uzywalam równiez zelu mincelarnego i również nie narzekałam.

także kobitki co tanie nie jest zawsze zle.

ja to bym się bała kupic podkład np ze sklepu wszystko po 2,50 lub 4 zł a nie z biedronki:)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 20:34:58

Jejku nie było mnie parę godzin,a tu już kłótnia o głupi podkład. Kupię go i wypróbuje najlepiej sama, w końcu to ja będę wiedziała czy jest dla mnie dobry czy nie :) I dokładnie rikarika ma rację, skład wielu droższych i tańszych niczym się nie różni, w markowych często przepłaca się na nazwę. I nie tylko jeśli chodzi o kosmetyki...

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 20:41:12

Cytat
niXeee
co tanie nie jest zawsze zle.

ja to bym się bała kupic podkład np ze sklepu wszystko po 2,50 lub 4 zł a nie z biedronki:)

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 20:53:56

Cytat
claudyn
dokladnie tak. Ale Snobki są wśród nas i będą jak lwice walczyc, ze to co drogie ma genialną jakość - bo je stać, a nas nie. Przy czym mnie stac, a kupuję za 8 zł bo jest dla mnie idealny ;)

Ja już się niejednokrotnie przekonałam że nie każde droższe jest lepsze. Trzeba samemu próbować i decydować. I czasami naprawdę płaci się za nazwę marki. Swego czasu miałam styczność z foto-modelingiem, mam znajome wizażystki i nikt tego głośno nie powie ale nie używają tylko tych kosmetyków za 100 złotych w górę, w sensie na sesje zdjęciowe może tak ale same malują się tańszymi odpowiednikami.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 21:03:40

co do drogich podkładów - używłam diora i nie był jakiś super hiper, teraz mam podkład buterfly, ze sklepu za 2,99 i jest naprawdę genialny - matuje, utrzymuje sie klka godzin na twarzy, a nie wyskakują m nowe pryszcze. więc pisanie, że tylko wysoka półka jest dobra jest bezsensu.

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 21:07:09

mam podkład za 3zł i jest super

Be beauty podkład z biedronki

07 lis 2012 - 17:11:00

Piszecie,że nie wiedziałyście że Biedronka ma swój własny podkład. Przecież to nie jest podkład BIEDRONKI, tylko z firmy BEBEAUTY.
Dzisiaj go kupiłam, skusiła mnie niska cena, pomyślałam,że najwyżej wyrzucę jak się nie sprawdzi, ale przyznaję ze byl to strzał w 10, jak na 9.90zł jest super ;) Powiem szczerze,że wczesniej kupowałam droższe podkłady, i były gorsze, ten jest delikatny, ładnie się rozprowadza, i buźka wygląda naturalnie. Polecam, godny uwagi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-07 17:11 przez ohyda.

Be beauty podkład z biedronki

07 lis 2012 - 17:15:00

Nie używałam,bałabym się. Z podkładami raczej nie kombinuję bo mam wrażliwą skórę.

Be beauty podkład z biedronki

07 lis 2012 - 17:15:08

A ja go jeszcze nie kupiłam, bo skusiłam się na dermacol 2 w 1 i chyba to będzie mój drugi ulubiony zaraz po tym z Ingrid.

Be beauty podkład z biedronki

07 lis 2012 - 17:19:59

Cytat
miamiu
Cytat
Obsession
Cytat
pauli05
ja używam z tej firmy Be Beauty żelu micelarnego i jest super
ktos porównywał składy żeli i wyszło na to, że ma skład jak jakieś droższe firmy
no ten żel jest produkowany przez Tołpę, można to sprawdzić, jest taka strona gdzie wpisujesz kod podany na każdym produkcie i pokazuje przez jaką firmę został wyprodukowany.

Napisz prosze jaka to strona


http://www.skaruz.com/code/

Be beauty podkład z biedronki

07 lis 2012 - 17:33:15

nie używałam, ale widziałam je w Biedronie.
W sumie ciekawa jestem jak tam z nimi.

Be beauty podkład z biedronki

07 lis 2012 - 17:33:29

Cytat
malgosia91k
ja mam eveline kupiony w biedronce za 9 zl i jest ok:)


Hmm... Bo kosmetyki z firmy eveline sa za.je.biste..;) Pierwszy tusz do rzęsjaki miałam, był z tej firmy, kosztował nawet nie 8 zł..i szczerze? bylam z niego bardziej zadowolona, niż z innych teraz, za które płace po 30zł... długo do używałam;) Miałam też taki krem do twrzy na noc, taki jakby podklad i krem zieszane razem... Boskie;)

A tego podkladu z biedronki, nie próbowałam;)
Nie widziałam go nawet, bo rzadko kiedy zapuszczam się na dział kosmetyków w tym sklepie;)
Hmm...Ja nigdy nie należałam do zbyt bogatych, więc używałam też innych kosmetyków, niż te firmowe i reklamowane... Ale wszystkie moje koleżanki uważaja, że muszą być tylko te firmowe, bo w tych takich innych z supermarketu za pare złotych nie wiadomo co mieszają i co w nich jest i ze era na tym ucierpi..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zawsze zamawiacie