Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 22:17:59

ffff zakochałam się w tych brązowych butach, możesz zdradzić skąd są? :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 22:20 przez warszawa0000.

Nasze szafy- real foto

23 sty 2013 - 22:23:53

warszawa0000 chodzi o te, gdzie na półce są dwie pary? Ogólnie to są akurat koturny moje jedyne, ale najwspanialsze. Buty te są z małego sklepiku u mnie w mieście. Byłam gotowa na taki fasonwydać nawet do 150zł, a zdobyłam za 70 serce

Nasze szafy- real foto

24 sty 2013 - 14:29:36

Cytat
Inezzz
Dziewczyny, które macie garderoby.. sama planuję taką sobie "stworzyć" bo w zwykłej szafie nic mi się nie mieści.. czy bardzo się kurzą takie ciuchy wtedy?

Nie zauważyłam, żeby kurzyły się bardziej niż w zwykłej szafie.

zweryfikowana
Posty: 252
Ostrzeżenia: 1/5

Nasze szafy- real foto

26 sty 2013 - 12:04:27

dziewczyny dodawajcie zdjecia szaf, z checia poogladam:)

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 21:30:13

jej 40 par butów....a ja myslalam ze ja przesadzam bo ma 16 (przynajmniej mój maż uwaza że przesadzam:)) Tylko ja liczxe tylko buty w ktorych chodze i będe chodzić, te które nie nadaja sie bo mi juz do niczego nie pasuja, wyszły z mody lub z innych powodów ich nie nosze nie licze:)

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 21:36:28

ja niestety mam większy problem,
mam wypchane 3 takie szafki jak ta na różowym tle plus jeszcze połowę takiej,
do tego szafa narożna i w niej wielki bałagan, na każdym wieszaku po kilka rzeczy, do tego na dnie szafy wrzuconych pełno ciuchów
i niestety dodatkowo jeszcze krzesło obładowane ciuchami

poza tym jeszcze słupek z szufladami na piżamy, bieliznę itp.

najgorsze jest to, że niedawno zamiast pozbyć się ciuchów, to dokupiłam nową szafkę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-27 21:37 przez pauli05.

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 21:41:45

Cytat
emm200
Wcale nie masz tak dużo ciuchów. Jeżeli to co pokazałaś to wszystko co masz to ja mam dwa razy wiecej , co prawda w 1/3 nie chodze wcale albo rzadko ale się strasznie przywiązuje do ubrań :(
Nie mam jakiś wielkich problemów z przechowywaniem ubrań za to z butami tak! Mam 68 par butów i ciągle w nich bałagan. Nie mam gdzie ich trzymać .
A wy jak przechowujecie swoje buty? Ile par macie ?

Ja ok 60 par :) W szafie mam zrobione półki, troche mam na dole u mamy (te ktore często nosze), a cześć jest schowana na strychu :P

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 21:45:24

moja podręczna szafa, z częścią tylko rzeczy (bo zabrakło mi wieszaków) ;p




Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 21:49:52

a wiecie ile ja mam par butów ? 5 :)

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 21:53:45

Cytat
marieis
a wiecie ile ja mam par butów ? 5 :)
Przebiję Cię! Mam 3 łącznie z zimówkami :3

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 22:01:06

Cytat
Straszna_Ola_w
Cytat
marieis
a wiecie ile ja mam par butów ? 5 :)
Przebiję Cię! Mam 3 łącznie z zimówkami :3
no ja też liczę wszystko, tj. 2x sandały, adidasy, baleriny i obcasy :)

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 22:03:50

Poważnie? To jak masz? Sandały, półbuty i zimowe?

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 22:06:04

ejjj ja też mam za mało miejsca w szafie :/ na wieszakach wieszam tylko kurtki i marynarki... ciuszki do chodzenia po domu i te wyjściowe leżą na półeczkach, oczywiście oddzielnie.
Te na wyjścia grupuję sobie w podobny sposób jak autorka - bluzeczki na cieplejsze dni, niżej leżą rzeczy na sprzedaż, jeszcze niżej grubsze rzeczy na chłodniejsze dni i niżej wszystkie spodnie. A po drugiej stronie szafy rzeczy do chodzenia po domu podzielone kolejno: bluzki, spodnie i spódniczki i na koniec grube swetry i bluzy.
Kurtki, których mam sporo, bo część też jest na wyjścia, a część do chodzenia przy domu (mieszkam w domu, a nie w bloku i mamy swoje podwórko więc mi wsio ryba co zakładam wtedy, bo i tak wychodząc z córą na świeże powietrze się ubrudzę), muszę po części wieszać w w ogóle innej szafie.
Buty trzymam w komodzie na parterze, część stoi pod wieszakiem w przedpokoju, kilka par (raczej tylko kozaczki albo takie do chodzenia przy domu) w przeznaczonym do tego miejscu w łazience, jakieś tam kapcie w jeszcze innej szafie i oczywiście ileś tam par butów ma miejsce przeznaczone także u mnie w szafie w pokoju, a niektóre też są pochowane w pudełkach pod łóżeczkiem mojej córki. Jak tak pomyślę, to butów mam dużo, ale w 7/8 nie chodzę. Zakładam dosłownie kilka par, a reszta leży zakurzona. Zawsze szkoda mi wyrzucić i sobie myślę, że jak będę z córką po kałużach skakać, to się przydadzą :D

Oczywiście większa szafa na ciuchy by mi się przydała. Niby układam wszystko, jak pisałam, ale często też leżą te rzeczy w rozgardiaszu, bo mam za ciasno na półkach i żeby coś znaleźć, to muszę wszystko wywalić najpierw...
Hmmm cóż ciuszków mam sporo, ale nie tak wiele, jak niektóre z was, bo raczej jestem wybredna co do ubrań i kupuję od jakiegoś czasu za większe kwoty. Także zamiast wydać np 200 zł na 4 bluzeczki, to ja mam na dwie :)

Aaaa zapomniałam o bieliźnie :) na nią też mam przeznaczone trzy duże szuflady :) i też w połowie nie chodzę :P

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 22:09:58

co do szafy, to wszystkie góry wiszą koloroami :)

Nasze szafy- real foto

27 sty 2013 - 22:10:39

Moja, w tym tygodniu zaczynamy przebudowę - dodajemy więcej półek a na dole stojaki na buty - moje oczywiście :) muszę kupić wieszaczki na torebki i koszyki na paski i drobiazgki najlepiej wikliniowe :)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Które byście brały?:DD