Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

24 maj 2016 - 08:38:16

Ja tam zdecydowanie wolę wyciskarki, prawie codziennie przygotowuję sobie koktajle, a dzieciom kupiłam alveo dla dzieci skuteczny suplement diety:) Nikt nie ma problemów z żadnymi chorobami cały rok.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

24 maj 2016 - 15:31:21

Wiesz co ja też bym Ci radziła drugi model, ma sporą moc, ze stali nierdzewnej, porzadny model

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

31 maj 2016 - 20:46:53

no to znalazłam,że marka MUKE ma taką gwarancję , produkcja japońska, brzmi solidnie

Cytat
snieznapantera
Wiesz co ja też bym Ci radziła drugi model, ma sporą moc, ze stali nierdzewnej, porzadny model
który drugi model/?

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

09 cze 2016 - 19:33:43

Widzę że Muke wzięło się za ostry marketing na forach, gdzie nie wejdę tam wpychają coś od siebie, nie dajcie się nabrać dziewczyny ;)

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

09 cze 2016 - 19:40:15

akurat że gwarancja to nie jest jakieś hop siup wydarzenie, wszystkie sprzęty za taką cenę mają długie gwarancje, czy to Hurom czy Kuvings czy inne.

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

09 cze 2016 - 19:43:52

Dokladnie tak, to nie jest tani sprzet z sieciówki który rozwali ci się po jednym sezonie, o ile tyle wytrzyma



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-09 19:45 przez Tildaa.

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

09 cze 2016 - 19:46:46

Cytat
blondgrzywka
no to znalazłam,że marka MUKE ma taką gwarancję , produkcja japońska, brzmi solidnie

Fakt Tildaa - Trzeba być głupkiem ( nie obrażając nikogo ) żeby nie obczaić że to reklama ;)

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

09 cze 2016 - 19:52:06

Kto trochę orientuje się w temacie wyciskarek, ten dokona mądrego wyboru i wybierze taką, która mu odpowiada i jemu pasuje, a jeśli przy okazji jest znana i ma na rynku wyrobioną dobrą opinię popartą zadowoleniem wielu ludzi to chwała jej za to.

Kto trochę orientuje się w temacie wyciskarek, ten dokona mądrego wyboru i wybierze taką, która mu odpowiada i jemu pasuje, a jeśli przy okazji jest znana i ma na rynku wyrobioną dobrą opinię popartą zadowoleniem wielu ludzi to chwała jej za to.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-09 19:52 przez Tildaa.

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

09 cze 2016 - 20:02:04

Tymbardziej, że nie wiem jak dla was ale dla mnie to był mega spory wydatek i musiałbyć mocno przemyślany i zaplanowany w budżecie. Nawet ostatnio jak szukałam blendera ręcznego, niby taniocha i w ogóle to przejrzałam i przeszperałam cały internet, od youtube po opinie fejsa i fora, a z Huromem to dopiero miałam rozkminę przez bardzo długi czas, gryzłam się z tym którą wybrać, jakie parametry i jaką cenę mogę sobie pozwolić zapłacić.

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

09 cze 2016 - 20:07:04

To tak jak ja , ja nawet tutaj gadałam bo byłam w kropce, a najbardziej podobały mi się te które były najmniej osiągalne, czyli te najdroższe :(

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

09 cze 2016 - 20:11:38

oj tak, z tym to niestety jest zawsze, masz kasę to nie ma tego czego szukasz a jak nie masz to oczywko wszystko byś chciała mieć ;) nie dogodzisz.

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

10 cze 2016 - 11:07:15

W moim posiadaniu jest wyciskarka kuvings i jestem zadowolona ale wyciskarki Hurom też są bardzo dobre moim zdaniem ta sama półka jakościowa i cenowa. Mam porównanie bo teściowa ma huroma. Na stronie wycisnijsok.pl są dobre opisy i ranking wyciskarek, warto poczytać może któraś spełni Wasze oczekiwania

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

14 lip 2016 - 14:02:40

Hurom, jest w ogóle twórcą całej tej technologii z wyciskarek wolnoobrotowych, na nim wszystkie pozostałe się wzorują, czy Kuvings czy inne.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 6/5

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

07 lis 2016 - 12:34:36

W zeszłym roku kupiliśmy wyciskarkę firmy KALORIK i jest stale używana, ma nawet jakieś funkcje czyszczące czy coś, kiedyś mieliśmy sokowirówkę ale z tego co pamiętam, zawsze przy robieniu soku, gdzieś tam ten sok uciekał i wszystko było brudne :D

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

07 lis 2016 - 12:48:17

To wątek z przed 2 lat:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do czego kawior?