Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

34 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

17 wrz 2014 - 11:22:27

Witajcie forumowicze,

Temat już kiedyś był ale został zarchiwizowany natomiast ja chciałabym powrócić do tematu :)

Mianowicie co polecacie - sokowirówkę czy wyciskarkę?

Moim celem ostatnio jest schudnięcie parę kilo i chcę samodzielnie wyciskać sobie różne magiczne soki również z warzyw ( praktycznie ze wszystkiego). Zatem co będzie lepsze? Jakie wy macie?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

20 wrz 2014 - 14:02:24

Tylko wyciskarka oraz blender. Tu masz mój stary wpis na ten temat http://blogi.szafa.pl/matra/post/11637-sokowirowka-vs-wyciskarka

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

20 wrz 2014 - 14:21:48

z tego co słyszałam to wyciskarka.

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

20 wrz 2014 - 14:22:35

Potwierdzam, wyciskarka jest najlepsza.

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

20 wrz 2014 - 14:43:45

Ja jestem za sokowirówką, od małego tak robię soki na jakie tylko mi przyjdzie ochota.

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

22 wrz 2014 - 10:09:56

Na innym forum przeczytałam, że sokowirówka przez to że ma podniesioną temperaturę podczas wyciskania soku, neutralizuje niektóre witaminy w soku. POnadto chyba nie wiciska z twardych warzyw? Karoootka jak to jest u Ciebie?

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

22 wrz 2014 - 10:32:48

Ja mam sokowirówkę:)
I jak najbardziej wyciska sok z twardych warzyw np. z marchwi:)

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

23 wrz 2014 - 11:33:03

A opisz mi jaką masz/jaka firma, jakie ma fukcje i w ogóle jak się sprawdza ? :)

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

03 paź 2014 - 13:29:48

Uwielbiam soki robione samodzielnie :)
http://www.skapiec.pl/site/cat/320/comp/503716#gallery-image-1 - moj ukochany sprzet w calym domu (poza myciem tego, bo to akurat jest dramat :)

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

23 paź 2014 - 15:05:19

Ewidentnie wyciskarka ma duuużą przewagę nad sokowirówką. Sokowirówka daje bezwartościowy sok, bo za szybko działa. Najlepiej zainwestować w wolnoobrotową wyciskarkę. Jaką? Taką, żeby nie miała biosfenowu(BPAFREE). Chyba poza tym nie ma szczególnych różnic. Poza oczywiście tym czy jest skłądaana w pionie czy poziomie, bo podobno te poziome kiedyś robili,a zajmuje długo mycie i montowanie. Więc to już trzeba sobie wybrać czy to kwestia wygody czy czego nam odpowiada najbardziej. ja mam najnowszy model kuvingsa, bo mam nienasyconą rodzinę, ale nie każdemu taki model pasuje, więc należałoby się skonsultować z ekspertem. Ni sprzedawcą, a ekspertem własnie. Nie będę pisała, kto mi zaczął wciskać modele za 5 tysięcy oczywiście, jak wysondowałam to była najdroższa wyciskarka w ofercie. Ot, niespodzianka. ZUpełnie inaczej było na stronie, którą czyta moja mama, tam piszą artykuły o zdrowiu, zajmują się doradzaniem ludziom w chorobach, naturalnymi metodami i dobierają też wyciskarki m.in (bo oferte mają szerszą). Dokłądnie im powiedziałam czego potrzebuje, kilka modeli zaproponowali, porównali, bez ściemy, ciemnoty marketingowej, bardzo miło, widać, że kompetentnie, że wiele lat w tym siedzą i to ich pasja. Klientom tez układają diety, więc jesli chcecie wyciskarkę dla zdrowia i urody, to warto się do nich zwrócić. aha, no może jakieś namiary :D terapiasokami.pl

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

27 lis 2014 - 22:11:56

Ja rownież oddaję swój głos na wyciskarkę.:) Przede wszystkim nie pozbawia ona soku cennych witamin oraz wartościowych enzymów. Ostatnio coraz częściej mówi się o zdrowym odżywianiu i coraz więcej osób przykłada wagę do odpowiedniego żywienia.Takie świeżo wyciśnięte soki są nie tylko smaczniejsze ale i zdrowsze od tych, które możemy kupić w sklepie, dlatego myślę, że posiadanie w domu wyciskarki to naprawdę fajna sprawa.:) Dobrej jakości tego typu sprzęt można znaleźć chociażby tutaj http://www.sokowo.pl . Ceny może do najniższych nie należą ale za jakość zazwyczaj trzeba zapłacić. Wyciskarki są naprawdę solidne i starannie wykonane.

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

06 lip 2015 - 08:29:15

wyciskarka bo wiecej z owoców i warzyw soku, co do cen wyciskarek trzeba polowac na promocje i mozna kupic np. zelmera bo oni jako pierwsi zastosowalki te technike wiec juz maja przerobione troche egzemoplarzy

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

08 lip 2015 - 10:44:44

Ja też się bardzo chętnie dowiem ponieważ też poszukuję jakieś alternatywy na rozszerzenie mojej diety. Do tej pory piłam zwykłą wodę niegazowaną z której nie mam zamiaru rezygnować oraz różnego rodzaju herbatki zielone i czerwone. Myślałam nawet nad zakupem [Moderacja - niepłacona reklama]. Słyszałam, że są bardzo pyszne i aromatyczne. Sokowirówkę chciałam zakupić ponieważ nie przepadam za owocami, a zmiksowane chętnie spożyję:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 11:33 przez moderator.

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

13 lip 2015 - 14:15:57

polecam wyciskarkę hurom jestem dwumiesięczną posiadaczką i jestem bardzo zadowolona wyciska twarde i miękkie warzywa i owoce pyszne soki o poranku to najlepsza forma śniadania

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

15 lip 2015 - 14:31:55

Ale ona jest bardzo droga.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gnocchi na obiad