Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

05 maj 2016 - 10:56:43

Cytat
kiziakicia
mama mi pożyczyła kasę zamawiam hh2g ;) ;) ;)
Kochana mama, na nią zawsze można liczyć ;) Dawaj znaka jak tam Ci się wiedzie z wyciskareczką chętnie się dowiem, jestem jej bardzo ciekawa

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

05 maj 2016 - 12:58:45

Co byśmy bez mam zrobiły. Zamawiałam we wtorek przed majówką a przyszła już w piątek także ekspresowo, ładnie solidnie zapakowana tak co by się nic nie stało. kurier troszku się zdziwgał ale doniósł na czwarte piętro bez windy z niezłymi wypiekami ;)

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

05 maj 2016 - 13:17:42

No tak haha one trochę jednak ważą ale pan był dzielny ;) I co co już robiłaś, jakie soczki?

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

06 maj 2016 - 22:30:44

i ile masz sit w zestawie? dali jakies przepisy ? jak c wychodzi napój? i jaka cena? moaj wymarzona jest za 1700zł

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

06 maj 2016 - 22:48:01

Ja polecam wyciskarkę :) jeśli lubisz jeśli lubisz soki z miąższem. Miałam sokowirówkę (jeśli dobrze pamietam marka MPM) i dwukrotnie reklamowałam (za2 razem przysłali nową), ale mimo to i tak do wyrzucenia. Kupiłam wyciskarkę w styczniu z tzw. "średniej półki" cenowej (marka Perfect Juicer ) i BAARDZO POLECAM :) odpadki wylatują suche, soki przepyszne, dużo witamin i z 4 marchewek i 1 jabłka można zrobić 1 litr soczku :) :) dodatkowo świetne w czyszczeniu (dołączona jest szczoteczka, która bardzo ułatwia czyszczenie). Jedyny minus: głośna praca podczas wyciskania (ale nie wiem czy to nie wada każdej wyciskarki).

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

09 maj 2016 - 10:01:37

Cytat
blondgrzywka
i ile masz sit w zestawie? dali jakies przepisy ? jak c wychodzi napój? i jaka cena? moaj wymarzona jest za 1700zł

Dali mi do zestawu dwa sita, jedno z grubymi a drugie z małymi otworami plus książeczkę z przepisami ale jak nie dołączą to można ją też pobrać z ich strony gdzieś widziałam, a soczki można robić bardzo klarowne albo gęściutkie koktajlo musy, należy przekręcić tylko taką manetkę, kupiłam na promocji 2290?

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

09 maj 2016 - 10:07:06

Cytat
kiziakicia
Cytat
blondgrzywka
i ile masz sit w zestawie? dali jakies przepisy ? jak c wychodzi napój? i jaka cena? moaj wymarzona jest za 1700zł

Dali mi do zestawu dwa sita, jedno z grubymi a drugie z małymi otworami plus książeczkę z przepisami ale jak nie dołączą to można ją też pobrać z ich strony gdzieś widziałam, a soczki można robić bardzo klarowne albo gęściutkie koktajlo musy, należy przekręcić tylko taką manetkę, kupiłam na promocji 2290?

oo to chyba potaniały bo jak ostatnio ja patrzyłam to były po 2500, dobrze dobrze, chwali się, pewnie dlatego że weszła nowa HT ;)

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

09 maj 2016 - 11:55:24

Cytat
Tildaa
Cytat
kiziakicia
Cytat
blondgrzywka
i ile masz sit w zestawie? dali jakies przepisy ? jak c wychodzi napój? i jaka cena? moaj wymarzona jest za 1700zł

Dali mi do zestawu dwa sita, jedno z grubymi a drugie z małymi otworami plus książeczkę z przepisami ale jak nie dołączą to można ją też pobrać z ich strony gdzieś widziałam, a soczki można robić bardzo klarowne albo gęściutkie koktajlo musy, należy przekręcić tylko taką manetkę, kupiłam na promocji 2290?

oo to chyba potaniały bo jak ostatnio ja patrzyłam to były po 2500, dobrze dobrze, chwali się, pewnie dlatego że weszła nowa HT ;)

dokładnie tak, przyfarciło mi się akurat zawsze to 200 zł w kieszeni chociaż i tak bym kupiła no ale za to jakąs dodatkową przyjemność można sobie sprawić.

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

09 maj 2016 - 11:58:11

no właśnie, i jak co próbowałaś już robić jakieś fajne autorskie przepisy? ;)

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

10 maj 2016 - 07:52:52

no ja bym za takie pieniądze nie kupiła.
Wolę sokowirówkę.

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

10 maj 2016 - 08:36:30

sokowirówka wygrywa tylko tym, że jest tańsza w zakupie ale niekoniecznie lepsza

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

10 maj 2016 - 12:13:02

Cytat
banach
no ja bym za takie pieniądze nie kupiła.
Wolę sokowirówkę.

Są też tańsze modele i firmy, np greenis czy juiceme ;)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

16 maj 2016 - 10:00:44

Cytat
kiziakicia

Dali mi do zestawu dwa sita, jedno z grubymi a drugie z małymi otworami plus książeczkę z przepisami ale jak nie dołączą to można ją też pobrać z ich strony gdzieś widziałam, a soczki można robić bardzo klarowne albo gęściutkie koktajlo musy, należy przekręcić tylko taką manetkę, kupiłam na promocji 2290?
ooo łaaaa.... ta na którą sie czaję, ma 4 sita, 3 do różnej klarowności oraz jedno do sorbetów i masła orzechowego. i kosztuje 1700zł, książeczka z przepisami to w każdym zestawie, ale na stronce muke.com.pl piszą ,że daja jeszcze bon rabatowy

Cytat
Chitsa
sokowirówka wygrywa tylko tym, że jest tańsza w zakupie ale niekoniecznie lepsza
jest gorsza! w zasadzie zrobisz tylko z cytrusów. pracuje w wysokie temp, więc wszelkie witaminy giną, dostajesz słabej jakości produkt na koniec, bez sensu

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

17 maj 2016 - 15:10:20

Pszczolka ja bym wzięła tę drugą, lepsza jakość

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Wyciskarki czy sokowirówki, jakie?

20 maj 2016 - 12:16:37

wyciskarki do owoców i warzyw mają służyć lata więc nie warto na nich oszczędzać.
Warto się zaopatrzyć w taką co ma ok 10 lat gwarancji, kosztują one trochę więcej, ale mamy pewność, że to dobra wyciskarka na lata.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

usta- powiększenie