Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zachowanie faceta po rozstaniu

04 sie 2015 - 16:53:35

Kilka dni temu ostatecznie zerwałam z facetem. Zresztą już wcześniej mówiłam mu, że raczej już nic z tego nie będzie bo nie ma już tej namiętności, ale on dalej miał nadzieję, że wszystko wróci. Dlatego w końcu powiedziałam mu wprost "ten związek nie ma dla mnie sensu i lepiej będzie jak się rozstaniemy". On niby zrozumiał i stwierdził, że skoro nie wyszło to trudno i możemy zostać na stopie koleżeńskiej. Wczoraj po południu weszłam na fcb i zatkało mnie. Patrzę a tam ex dodał... nasze wspólne zdjęcia z jakiejś wycieczki. Wkurzyłam się i kazałam mu usunąć a on na to, że przecież to tylko zdjęcia, ale skoro tak chce to ok. Jeszcze lepsze było dziś. Moja przyjaciółka idąc do pracy spotkała dobrego kumpla mojego ex. Zamienili kilka zdań i w pewnym momencie on mówi, że mieli jechać całą ekipą na morze, ale on to się chyba wyłamie, bo ma podobno jechać ze mną w góry. Jak to usłyszałam to po prostu zwątpiłam. Z tego wynika, że w jego otoczeniu myślą, że nadal jesteśmy razem Dodam jeszcze, że dziś napisał mi smsa, że miło spędził ostatnio czas ze mną. Co najlepsze to było wtedy.. gdy spotkałam się z nim, żeby zerwać. Nie wiem już czy z jego strony to zakochanie, obsesja czy on po prostu nie ogarnia.

Zachowanie faceta po rozstaniu

04 sie 2015 - 19:05:50

on chyba ciagle ma nadzieje , moze uznal ze sie droczysz, ze to klotnia ?

Zachowanie faceta po rozstaniu

04 sie 2015 - 19:49:58

Jak długo byliście razem? ; )

Zachowanie faceta po rozstaniu

04 sie 2015 - 20:22:49

No tak na fb dalej ma status "w związku" czyli raczej średnio zrozumiał. Od kilku miesięcy się nie układało i on miał świadomość, że jest mała szansa żeby było jak wcześniej ( zwłaszcza, że rzadko się widzieliśmy). Dlatego to nie powinno być zaskoczeniem.
Byliśmy razem 10 msc-y z czego po 7 już czułam, że to nie to. Lepiej teraz niż, gdybym miała drugie tyle się męczyć i jego oszukiwać. Niby to nie jest długo i powinien przyjąć to do wiadomości, ale nic nie poradzę, że jest inaczej.

Zachowanie faceta po rozstaniu

15 sie 2015 - 16:16:20

Przejdzie mu .Pozna jakąs fajną łądniutką dziewczynę i zapomni o tobie szybciej niż myślisz:)I sam będzie się z sie smiał ,że tak się zachowywał.:)

Śmiać mi się chce jak czytam ,że na fb wszystko piszecie czy sie jest w związku czy nie ,kiedy gdzies jade, kiedy idę się wys,,,ć za przeproszeniem:) Jakie zdjęcia wstawiam z kim i kiedy ,każdy aspekt życia napisany w fb ,masakra:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-15 16:20 przez filipekkrol.

Zachowanie faceta po rozstaniu

15 sie 2015 - 17:55:29

Młodzi jesteście prawda ?
jak czytam to mi sie przypomina moje 17 lat :))
...może boi się kompromitacji w oczach kolegów ? (wiesz męskie ego:P) ,że go rzuciłas.
Pogadaj z nim .
Przejdzie mu .
Myślę ,że z takim typem byłego nie ma co zostawać na stopie koleżeńskiej bo bedzie sobie ciągle robił nadzieje ..i bedzie odrzucał wszystkie dziewczyny naokoło - i Ty bedziesz się męczyła także .

Zachowanie faceta po rozstaniu

15 sie 2015 - 22:16:19

Filipek król- Było by super Gdyby tak poznał jakąś ,która by mu się spodobała i zapomniał o mnie:)
Consual86- no właśnie młodzi nie jesteśmy heh. Ja mam prawie 25 lat a on 29:D
Póki co i tak plusem jest dla mnie to, że nie pisze już do mnie kochanie i rzadziej się kontaktuje. Minusem niestety to, że zaprosił mnie do siebie na weekend ( mieszkamy prawie 200 km od siebie). Oczywiście odmówiłam, ale jeśli takie sytuacje będą się powtarzać to raczej nie będzie miało sensu utrzymywanie kontaktu. Zresztą już kilka osób mi mówiło, że on i tak ma dalej nadzieję i myśli że to chwilowy kaprys.

Zachowanie faceta po rozstaniu

15 sie 2015 - 23:24:05

Tak naprawdę to go nie znasz. Chyba razem nie mieszkaliście? Radzę uważać, lepiej dmuchać na zimne! :) Myślę jednak, że mu przejdzie.
Nie mam już ani fejsa, ani nk. Nic się tam nie dzieje.
Może warto go usunąć ze znajomych? Inaczej będzie wchodził, sprawdzał i ciągle się zastanawiał czy macie jeszcze szansę? Ja bym wszystko zablokowała, żeby nie wiedział, że do niego nie wrócisz, że nie ma już prawa myśleć, iż jeszcze będziecie razem. Trochę mnie dziwi w jakim celu on opowiada takie bzdety ludziom... to takie dziecinne, niezrównoważone. Myśleć można wiele, ale żeby żyć w ułudzie i wciągać w to innych?

Zachowanie faceta po rozstaniu

16 sie 2015 - 14:56:00

Nie no nie mieszkaliśmy razem:) Mam taką nadzieję choć dopiero teraz widzę jakiego on ma hopla na moim punkcie. Pisze, że moglibyśmy gdzieś pojechać albo mogłabym go odwiedzić jako "koleżanka". To tylko pozornie wydawało mi się, że on się z tym pogodził. Na szczęście mieszkamy daleko więc mało mnie obchodzi co myślą jego znajomi.Miło by było po prostu gdyby trochę odpuścił..

Zachowanie faceta po rozstaniu

17 sie 2015 - 10:57:42

Tak czy tak widać bardzo to przeżywasz.Najlepsza rada to po prostu nie odpisuj na wiadomości ,nie rozmawiaj ze znajomymi na jego temat ,unikaj ,z czasem odpuści.Bo jeśli będziesz przezywac, rozmawiać o nim ,dyskutować odpisyac to tak naprawdę dajesz mu do zrozumienia że ciągle chodzi ci po głowie .A to oznacza że tak do końca nie chcesz o nim zapomnieć.
Jeśli jesteś pewna ze to koniec to po prostu zachowuj się tak jakby go nie było zero kontaktu.

Zachowanie faceta po rozstaniu

17 sie 2015 - 13:50:06

Dla mnie to jest koniec związku i jestem tego pewna. Nie myślę o nim i wiem, że dobrze zrobiłam. Po prostu te jego wiadomości i telefony są trochę męczące i czasami podnoszą mi ciśnienie:). Wczoraj np ponad pół dnia nie zerkałam nawet na telefon a w nocy go wyłączyłam:). Zresztą to nie pierwszy raz tak robię.
On przyjął ciekawą taktykę. Będziemy się kontaktować i widywać tylko jako "przyjaciele" a potem może zmienię zdanie. Nic z tego i musi w końcu odpuścić.:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak się odkochać?