Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:40:25

Cytat
tacozujegume
na miejscu tej byłej skopała bym ci d*upe
Za to że facet zerwał z nią bo kocha mnie?

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:45:38

e tam, ja Cię rozumiem, sama mam podobną sytuację, moj były znalazl sobie dupe zeby robic mi na zlosc, a jak tylko mnie ' przypadkiem ' spotkał to się całowaliśmy i mówił jak tęskni, kocha bla bla bla, że tamta jest głupia i w ogole. ale po każdym takim spotkaniu ja tej dziewczynie pisałam o tym co się stało, natomiast ona jest tak głupia że ciągle z nim jest, mimo że widzi, ze nic do niej nie czuje i co chwile do mnie ' wraca ' :) nie przejmuj się, widocznie to była dla was proba, jesli sie kochacie to walczcie o siebie.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:50:08

Cytat
bishojox3
e tam, ja Cię rozumiem, sama mam podobną sytuację, moj były znalazl sobie dupe zeby robic mi na zlosc, a jak tylko mnie ' przypadkiem ' spotkał to się całowaliśmy i mówił jak tęskni, kocha bla bla bla, że tamta jest głupia i w ogole. ale po każdym takim spotkaniu ja tej dziewczynie pisałam o tym co się stało, natomiast ona jest tak głupia że ciągle z nim jest, mimo że widzi, ze nic do niej nie czuje i co chwile do mnie ' wraca ' :) nie przejmuj się, widocznie to była dla was proba, jesli sie kochacie to walczcie o siebie.
jak dla mnie to są tu jeszcze możliwe 2 opcje:
1. mimo, że ciebie może mieć to ciągle do niej wraca
2. koleś kręci z dwiema laskami i to on jest tutaj najbardziej zadowolony a nie kocha żadnej z was

;)

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:53:36

Cytat
kasiurek
Cytat
bishojox3
e tam, ja Cię rozumiem, sama mam podobną sytuację, moj były znalazl sobie dupe zeby robic mi na zlosc, a jak tylko mnie ' przypadkiem ' spotkał to się całowaliśmy i mówił jak tęskni, kocha bla bla bla, że tamta jest głupia i w ogole. ale po każdym takim spotkaniu ja tej dziewczynie pisałam o tym co się stało, natomiast ona jest tak głupia że ciągle z nim jest, mimo że widzi, ze nic do niej nie czuje i co chwile do mnie ' wraca ' :) nie przejmuj się, widocznie to była dla was proba, jesli sie kochacie to walczcie o siebie.
jak dla mnie to są tu jeszcze możliwe 2 opcje:
1. mimo, że ciebie może mieć to ciągle do niej wraca
2. koleś kręci z dwiema laskami i to on jest tutaj najbardziej zadowolony a nie kocha żadnej z was

;)

no widzisz, żadna z Twoich opcji nie jest słuszna. to długa historia, choć nie znając sytuacji może to tak wyglądac ;) nie wszystko jest takie proste że można na to znaleźć tylko dwie opcje ;p

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:55:06

Autorko wątku i koleżanko chyba jedyna popierająca autorkę, dajcie spokój z pisaniem postów, bo te wścibskie, zazdrosne babska zminusują każdy wasz post.
One są święte, nigdy nie dopuściły się niczego złego, nigdy chyba nie zaznały prawdziwego uczucia. Rozłożyły nogi dopiero po ślubie i teraz zazdrość wypływa. A ta druga strona nie lepsza, pewnie młodsza od Ciebie i albo nikogo nie miały albo nikt się nimi nie interesuje, stąd to potępienie. Tutaj, nie dostaniesz obiektywnej oceny, nie od nich.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 19:58:31

Cytat
bishojox3
e tam, ja Cię rozumiem, sama mam podobną sytuację, moj były znalazl sobie dupe zeby robic mi na zlosc, a jak tylko mnie ' przypadkiem ' spotkał to się całowaliśmy i mówił jak tęskni, kocha bla bla bla, że tamta jest głupia i w ogole. ale po każdym takim spotkaniu ja tej dziewczynie pisałam o tym co się stało, natomiast ona jest tak głupia że ciągle z nim jest, mimo że widzi, ze nic do niej nie czuje i co chwile do mnie ' wraca ' :) nie przejmuj się, widocznie to była dla was proba, jesli sie kochacie to walczcie o siebie.
No u mnie jest totalnie inna sytuacja... Ja mieszkam daleko więc rozumiałam że kogoś tam ma. To był pierwszy raz jak się pocałowaliśmy przy spotkaniu.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:01:08

a Ty wiedziałaś o tym , że on był z tą dziewczyną całując sie z nim ? ;>
Skoro nie wiedziałaś to nie Twoja wina , to on się zachował jak świnia i nie masz się o co obwiniać . Gorzej jak wiedziałaś , że miał kogoś , a jednak sie z nim całowałaś to nie było fair w tym przypadku . Nie odpisuj jej , bo to nie ma jakiego kolwiek sensu zaczynać niepotrzebne dla Ciebie konwersacje

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:04:58

Cytat
xtysiia
a Ty wiedziałaś o tym , że on był z tą dziewczyną całując sie z nim ? ;>
Skoro nie wiedziałaś to nie Twoja wina , to on się zachował jak świnia i nie masz się o co obwiniać . Gorzej jak wiedziałaś , że miał kogoś , a jednak sie z nim całowałaś to nie było fair w tym przypadku . Nie odpisuj jej , bo to nie ma jakiego kolwiek sensu zaczynać niepotrzebne dla Ciebie konwersacje
Wiedziałam... ale wiedziałam że jest coś między nimi źle... nie zaplanowałam sobie tego pocałunku

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:06:51

Cytat
laleczka08
Cytat
xtysiia
a Ty wiedziałaś o tym , że on był z tą dziewczyną całując sie z nim ? ;>
Skoro nie wiedziałaś to nie Twoja wina , to on się zachował jak świnia i nie masz się o co obwiniać . Gorzej jak wiedziałaś , że miał kogoś , a jednak sie z nim całowałaś to nie było fair w tym przypadku . Nie odpisuj jej , bo to nie ma jakiego kolwiek sensu zaczynać niepotrzebne dla Ciebie konwersacje
Wiedziałam... ale wiedziałam że jest coś między nimi źle... nie zaplanowałam sobie tego pocałunku

No tak, było źle, bo ty wlazłaś między nich, to jak mogłoby być dobrze???

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:08:32

Cytat
laleczka08
Cytat
tacozujegume
na miejscu tej byłej skopała bym ci d*upe
Za to że facet zerwał z nią bo kocha mnie?

nie, za to że całujesz się z zajętym facetem, ale on jest nie lepszy
ale nie martw się skoro zdradził ją z Tobą to równie dobrze może zdradzić Ciebie z inną

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:09:19

Cytat
milk007
Cytat
laleczka08
Cytat
xtysiia
a Ty wiedziałaś o tym , że on był z tą dziewczyną całując sie z nim ? ;>
Skoro nie wiedziałaś to nie Twoja wina , to on się zachował jak świnia i nie masz się o co obwiniać . Gorzej jak wiedziałaś , że miał kogoś , a jednak sie z nim całowałaś to nie było fair w tym przypadku . Nie odpisuj jej , bo to nie ma jakiego kolwiek sensu zaczynać niepotrzebne dla Ciebie konwersacje
Wiedziałam... ale wiedziałam że jest coś między nimi źle... nie zaplanowałam sobie tego pocałunku

No tak, było źle, bo ty wlazłaś między nich, to jak mogłoby być dobrze???
Nie wlazałam między nich... mówił że się nie układa że nie wie czy to jest to czego chce. Według niej może i było dobrze bo jest zakochana ale jemu nie było skoro zerwał
Cytat
tacozujegume
Cytat
laleczka08
Cytat
tacozujegume
na miejscu tej byłej skopała bym ci d*upe
Za to że facet zerwał z nią bo kocha mnie?

nie, za to że całujesz się z zajętym facetem, ale on jest nie lepszy
ale nie martw się skoro zdradził ją z Tobą to równie dobrze może zdradzić Ciebie z inną
Rozumiem Cie....a co jeśli to co nas łączy to jest to coś na całe życie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-27 20:11 przez laleczka08.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:15:40

drugie razy i tak malo kiedy sie udaja , ale czasem lepiej sie przekonac pozniej nie myslimy co by bylo gdyby , a tak zawsze bedziesz miala do siebie zal ze odpuscilas wiec nie patrz na krzywde innych bo prawda jest taka ze w dzisiejszych czasach trzeba sie martwic tylko o swoja dupe , a dla tamtej im szybciej jesli jej nie kocha ja zostawi tym lepiej , bo co Ty zrezygnujesz oni wroca a potem znowu ja zostawi , mozesz tylko skrocic jej meke a tym samym sprawdzic czy wasze uczucie nadal trwa czy tylko zateskniliscie na chwile ..

powodzenia !!!

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:21:22

a ja Cię rozumiem.. Otóż skoro czuje coś do ciebie to dobrze zrobił ze z nią zerwał! a to ze sie z nim spotkałaś.. NO KURDE masakra dobrze zrobiłaś! skoro potrafiliscie rozejsc się jak LUDZIE to przecież dobrze swiadczy o Was! Jestem zdania ze co mam byc to i tak bedzie i tego nie unikniemy! czy to było umowione spotkanie czy przypadkowe chciał Cię pocałowac to pocałował i tyle..
na Twoim miejscu zrobiła bym DOKŁADNIE to samo i nie miała żadnych wyrzutów sumienia.
Miłość, uczucia to ciężka "gra" ktorej nie zaplanujemy.
powinnaś zrobić tak jak podowiada Ci serce a nie dziewczyny z forum :)

A tej dziewczynie nie odpisuj ;)
Buziak i duzoooo szczescia życzę :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-27 20:24 przez magda1988-18.

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:21:39

Cytat
laleczka08
Cytat
bishojox3
e tam, ja Cię rozumiem, sama mam podobną sytuację, moj były znalazl sobie dupe zeby robic mi na zlosc, a jak tylko mnie ' przypadkiem ' spotkał to się całowaliśmy i mówił jak tęskni, kocha bla bla bla, że tamta jest głupia i w ogole. ale po każdym takim spotkaniu ja tej dziewczynie pisałam o tym co się stało, natomiast ona jest tak głupia że ciągle z nim jest, mimo że widzi, ze nic do niej nie czuje i co chwile do mnie ' wraca ' :) nie przejmuj się, widocznie to była dla was proba, jesli sie kochacie to walczcie o siebie.
No u mnie jest totalnie inna sytuacja... Ja mieszkam daleko więc rozumiałam że kogoś tam ma. To był pierwszy raz jak się pocałowaliśmy przy spotkaniu.

domyslam sie, ze calkiem inna, chodzilo mi bardziej o sytuacje po rozstaniu :)

humavitz dobrze piszesz, polać Ci :)

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:22:39

Cytat
magda1988-18
a ja Cię rozumiem.. Otóż skoro czuje coś do ciebie to dobrze zrobił ze z nią zerwał! a to ze sie z nim spotkałaś.. NO KURDE masakra dobrze zrobiłaś! skoro potrafiliscie rozejsc się jak LUDZIE to przecież dobrze swiadczy o Was! Jestem zdania ze co mam byc to i tak bedzie i tego nie unikniemy! czy to było umowione spotkanie czy przypadkowe chciał Cię pocałowac to pocałował i tyle..
Miłość, uczucia to ciężka "gra" ktorej nie zaplanujemy.
powinnaś zrobić tak jak podowiada Ci serce a nie dziewczyny z forum :)

A tej dziewczynie nie odpisuj ;)
Buziak i duzoooo szczescia życzę :*
Hmm po rozstaniu mieliśmy cały czas kontakt i często mogłam mu się zwierzyć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet i jego koleżanka z pracy pomocy