Obecnie rozmawiamy o:

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:24:03

skoro nie jest szczęśliwy z nią a Ty mu dajesz to szczęście to spróbujcie razem i nie patrz na nią może będziesz miała wyrzuty sumienia , hmm może na pewno będzie Cię sumienie gryzło , że jednak się to rozwaliło ale najwidoczniej musiało tak wyjść ;) a Ty sie staraj żeby było już tylko lepiej ;)

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:27:06

Cytat
laleczka08
Cytat
magda1988-18
a ja Cię rozumiem.. Otóż skoro czuje coś do ciebie to dobrze zrobił ze z nią zerwał! a to ze sie z nim spotkałaś.. NO KURDE masakra dobrze zrobiłaś! skoro potrafiliscie rozejsc się jak LUDZIE to przecież dobrze swiadczy o Was! Jestem zdania ze co mam byc to i tak bedzie i tego nie unikniemy! czy to było umowione spotkanie czy przypadkowe chciał Cię pocałowac to pocałował i tyle..
Miłość, uczucia to ciężka "gra" ktorej nie zaplanujemy.
powinnaś zrobić tak jak podowiada Ci serce a nie dziewczyny z forum :)

A tej dziewczynie nie odpisuj ;)
Buziak i duzoooo szczescia życzę :*
Hmm po rozstaniu mieliśmy cały czas kontakt i często mogłam mu się zwierzyć


to rzadkość ze dwoje ludzi po rozstaniu potrafi ze sobą rozmawiać :) tak jak pisałam wczesniej ja na Twoim miejscu zrobiłam bym tak samo i nie miała bym wyrzutów sumienia w stosunku do tamtej dziewczyny. :) życie jest cholernie pokręcone :)

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:28:35

No mi jest trochę szkoda bo mówił że ona jest bardzo zakochana w nim

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:33:38

Cytat
laleczka08
No mi jest trochę szkoda bo mówił że ona jest bardzo zakochana w nim

ale pomysl o tym inaczej...
postaw się na jej miejscu i pomyśl skoro on cos czuje do Ciebie to jej napewno nie kocha.. Chciała byś żeby facet był z Tobą z litosci (bo szkoda mu ciebie ze jestes okropnie zakochana) bez miłosci.. była bys szczesliwa??? Bo ja wolała bym zeby mnie w cholere rzucił niż miała bym codziennie na niego patrzec i myslec ze jest ze mną tylko dlatego ze jest mu mnie szkoda a kocha inną.. to straszne! dobrze się stało ze to zakonczył.. a ona napewno bedzie jeszcze szczesliwa. Głowa do góry kochana!

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:42:42

Podobno dostała straszny z*ebe za to że pisała do mnie na fb

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:54:30

Cytat
zambezi
no ja się jej nie dziwię, skoro jeszcze całowałaś się z nim podczas ich związku;/

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 20:59:36

Cytat
laleczka08
Podobno dostała straszny z*ebe za to że pisała do mnie na fb

chwal się, jest czym

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 21:02:07

Cytat
zambezi
Cytat
laleczka08
Podobno dostała straszny z*ebe za to że pisała do mnie na fb

chwal się, jest czym
A czy ja się chwalę?
Przykro mi ale obwinia mnie za to że on jej nie kocha

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 21:13:01

teraz ci nagle przykro. nie masz za grosz wstydu więc nie pieprz teraz ,że ci przykro

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 21:19:19

Troche mi jej szkoda ale to nie moja wina ze on jej nie kocha

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 21:25:20

Wiesz co zrobiłaś? Rozpieprzyłaś związek. Ciekawa tylko jestem czy jesteś z siebie dumna. Pomyślałaś chociaż przez chwilę jak się czuła ta dziewczyna? I nie mów, że zerwał z nią bo jej nie kochał. Skoro z nią był, to znaczy, że coś między nimi było i nie był z nią na siłe, bo na smyczy go nie trzymała, potem pojawiłaś się ty i namieszałaś, a facet zgłupiał, bo oni myślą tylko tym co mają w rozporku. Wiadomo zawsze to już inna do łóżka, bo tamta się znudziła. To jest również twoja wina i nie czuj się, że nie. To góownie przez ciebie rozpadł się ten związek, sąszę że gdyby nie ty ciągle by z nią był. Zazwyczaj jest tak, że jak chłopak rzuca dziewczynę dla innej, to tą nową kiedyś również rzuci, więc z tobą może być podobnie. Zresztą świete słowa Ci zacytuje ''NA CZYIMŚ NIESZCZĘSCIU SZCZĘSCIA NIE ZBUDUJESZ'' !!!

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 21:27:45

Oj tak a facet to święty? Wszystkie jedziecie po autorce, a facet cacy :D

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 21:30:09

Cytat
Evans18
Oj tak a facet to święty? Wszystkie jedziecie po autorce, a facet cacy :D

Oboje są siebie warci!! jedno bardziej przpełnione egoizmem od drugiego!!

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 21:37:05

Cytat
parelka16
Wiesz co zrobiłaś? Rozpieprzyłaś związek. Ciekawa tylko jestem czy jesteś z siebie dumna. Pomyślałaś chociaż przez chwilę jak się czuła ta dziewczyna? I nie mów, że zerwał z nią bo jej nie kochał. Skoro z nią był, to znaczy, że coś między nimi było i nie był z nią na siłe, bo na smyczy go nie trzymała, potem pojawiłaś się ty i namieszałaś, a facet zgłupiał, bo oni myślą tylko tym co mają w rozporku. Wiadomo zawsze to już inna do łóżka, bo tamta się znudziła. To jest również twoja wina i nie czuj się, że nie. To góownie przez ciebie rozpadł się ten związek, sąszę że gdyby nie ty ciągle by z nią był. Zazwyczaj jest tak, że jak chłopak rzuca dziewczynę dla innej, to tą nową kiedyś również rzuci, więc z tobą może być podobnie. Zresztą świete słowa Ci zacytuje ''NA CZYIMŚ NIESZCZĘSCIU SZCZĘSCIA NIE ZBUDUJESZ'' !!!
Napisalam co bylo miedzy nimi.. On cos czul ale nie wiedzial co i chcial srawdzic czy jest w stanie zakochac sie w niej. Ale tak sie nie stalo.. Wolalabys zeby byl z nia mimo ze nie jest z nia szczesliey?

co zrobić? była dziewczyna

27 paź 2013 - 21:44:40

Cytat
laleczka08
Cytat
parelka16
Wiesz co zrobiłaś? Rozpieprzyłaś związek. Ciekawa tylko jestem czy jesteś z siebie dumna. Pomyślałaś chociaż przez chwilę jak się czuła ta dziewczyna? I nie mów, że zerwał z nią bo jej nie kochał. Skoro z nią był, to znaczy, że coś między nimi było i nie był z nią na siłe, bo na smyczy go nie trzymała, potem pojawiłaś się ty i namieszałaś, a facet zgłupiał, bo oni myślą tylko tym co mają w rozporku. Wiadomo zawsze to już inna do łóżka, bo tamta się znudziła. To jest również twoja wina i nie czuj się, że nie. To góownie przez ciebie rozpadł się ten związek, sąszę że gdyby nie ty ciągle by z nią był. Zazwyczaj jest tak, że jak chłopak rzuca dziewczynę dla innej, to tą nową kiedyś również rzuci, więc z tobą może być podobnie. Zresztą świete słowa Ci zacytuje ''NA CZYIMŚ NIESZCZĘSCIU SZCZĘSCIA NIE ZBUDUJESZ'' !!!
Napisalam co bylo miedzy nimi.. On cos czul ale nie wiedzial co i chcial srawdzic czy jest w stanie zakochac sie w niej. Ale tak sie nie stalo.. Wolalabys zeby byl z nia mimo ze nie jest z nia szczesliey?

mógł z nią zerwać wtedy gdy jeszcze nie było na widoku innej, wtedy i mniej by ta dziewczyna cierpiała, a zerwał wtedy go pojawiła się inna!! poszedł na łatwizne, z jednj na druga. Jestem tylko ciekawa czy miał na tyle odwagi i powiedział dziewczynie czemu naparwdę z nią zrywa, że zauroczył lub zakochał się w innej? jeśli nie, to tchórz na maxa! a tamta dziewczyna jeszcze stokroć razy będzie szczęśliwsza od tego buca, moze jej nawet przysłuje wyświadczył

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet i jego koleżanka z pracy pomocy