Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobić? była dziewczyna

29 paź 2013 - 17:29:40

Cytat
laleczka08
Cytat
zambezi
Cytat
laleczka08
Podobno dostała straszny z*ebe za to że pisała do mnie na fb

chwal się, jest czym
A czy ja się chwalę?
Przykro mi ale obwinia mnie za to że on jej nie kocha
trzebabyło zignorować tą wiadomość i pozwolic dziewczynie wycierpiec swoje a ty się pochwaliłas facetowi- dobrze wiedziałaś , że ona z***e dostanie od niego, I JESZCZE JEJ DOŁOŻY .. Po g*wno mu mówiłas. Z tego co widzę, to niezła z Ciebie MANIPULANTKA I INTRYGANTKA.
Cytat
laleczka08
Cytat
talusiaa
To jak się z nim umawiałaś to nie wiedziałaś ze ma dziewczyne?
Hmm ja się z nim nie umawiałam... przyjechałam do jego miejscowości bo mam tam rodzinę... wiedziałam że ma dziewczynę ale też mówił że nie wie czy to to czego chce. Spotkaliśmy się ze wspólnymi znajomymi i gdy mnie później odprowadzał pogadaliśmy chwilę i dosżło do pocałunku
twoje tłumaczenia są naprawde żałosne.. bo ''powiedział, że nie wie czy to to, czego chce''. A ty miłosiernie pomogłaś mu wybrac mam rozumiec- całując sie z nim ? O chwała ci za to...^^



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-29 17:34 przez dianka1990.

co zrobić? była dziewczyna

29 paź 2013 - 17:29:35

Był z tamtą, z Tobą czasami się widywał bo myślał, że nic nie wróci, a dobrze mieć sprawdzoną kumpelę, naszło was, doszło do pocałunku i się rozstał. Oboje okazaliście się w porządku choć ten pocałunek mógł jednak poczekać do zerwania choć z drugiej strony- gdyby nie on to czy uświadomilibyście sobie swoje uczucia? Tego się już nie dowiecie.

Do tych, co po Tobie jadą- ona nic nie rozbiła. Jak sam facet powiedział, nie kocha tamtej tylko czuje coś do autorki więc lepiej, że zerwał szybciej niż później. Przed spotykaniem się z płcią przeciwną się nie ucieknie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-29 17:32 przez 19BaMbOoChA90.

niezweryfikowana
Posty: 204
Ostrzeżenia: 1/5

co zrobić? była dziewczyna

29 paź 2013 - 17:31:59

Cytat
laleczka08
Cytat
talusiaa
To jak się z nim umawiałaś to nie wiedziałaś ze ma dziewczyne?
Hmm ja się z nim nie umawiałam... przyjechałam do jego miejscowości bo mam tam rodzinę... wiedziałam że ma dziewczynę ale też mówił że nie wie czy to to czego chce. Spotkaliśmy się ze wspólnymi znajomymi i gdy mnie później odprowadzał pogadaliśmy chwilę i dosżło do pocałunku

Jak dla mnie dziwny chłopak, ale spoko próbujcie być razem najwyżej'' powiesz 'nara' i tyle''

co zrobić? była dziewczyna

29 paź 2013 - 17:31:08

No wybacz ale ktoś mi pisze że chłopak zerwał z nią przeze mnie... Ja mu niczego nie nakazywałam to była jego decyzja...po prostu nie może sobie poradzić że on jej nie kocha... Do tego wydzwania do mnie ciągle.. to wybacza ale nie będę milczeć

co zrobić? była dziewczyna

29 paź 2013 - 17:33:13

Cytat
laleczka08
No wybacz ale ktoś mi pisze że chłopak zerwał z nią przeze mnie... Ja mu niczego nie nakazywałam to była jego decyzja...po prostu nie może sobie poradzić że on jej nie kocha... Do tego wydzwania do mnie ciągle.. to wybacza ale nie będę milczeć
Nie obwiniaj się. Głupi ludzie zawsze zwalają na osoby trzecie, a to przecież był jego wybór.

co zrobić? była dziewczyna

29 paź 2013 - 17:33:40

Cytat
19BaMbOoChA90
Był z tamtą, z Tobą czasami się widywał bo myślał, że nic nie wróci, a dobrze mieć sprawdzoną kumpelę, naszło was, doszło do pocałunku u się rozstał. Oboje okazaliście się w porządku choć ten pocałunek mógł jednak poczekać do zerwania choć z drugiej strony- gdyby nie on to czy uświadomilibyście sobie swoje uczucia? Tego się już nie dowiecie.

Do tych, co po Tobie jadą- ona nic nie rozbiła. Jak sam facet powiedział, nie kocha tamtej tylko czuje coś do autorki więc lepiej, że zerwał szybciej niż później. Przed spotykaniem się z płcią przeciwną się nie ucieknie.
Hmm to nie tak... ja się z nim nie spotykałam... najwyżej max raz w roku jak przyjeżdżałam do rodziny... Powiedział mi że ma tak że myśli o mnie a jak już mnie widzi to uczucia wracają

co zrobić? była dziewczyna

29 paź 2013 - 17:42:12

Cytat
19BaMbOoChA90
Był z tamtą, z Tobą czasami się widywał bo myślał, że nic nie wróci, a dobrze mieć sprawdzoną kumpelę, naszło was, doszło do pocałunku i się rozstał. Oboje okazaliście się w porządku choć ten pocałunek mógł jednak poczekać do zerwania choć z drugiej strony- gdyby nie on to czy uświadomilibyście sobie swoje uczucia? Tego się już nie dowiecie.

Do tych, co po Tobie jadą- ona nic nie rozbiła. Jak sam facet powiedział, nie kocha tamtej tylko czuje coś do autorki więc lepiej, że zerwał szybciej niż później. Przed spotykaniem się z płcią przeciwną się nie ucieknie.

co zrobić? była dziewczyna

29 paź 2013 - 18:08:40

Cytat
Ikaaa21
Ale wszystkie święte i zgorszone cała sytuacją ;D LOL ;D krew nie woda, nie rozbiła rodziny i nie odebrała ojca dzieciom, takie rzeczy są i będą ;) Autorko, jeżeli wiesz że to ten jedyny to warto walczyc, jeżeli to ma byc przygoda, odpusc.

co zrobić? była dziewczyna

29 paź 2013 - 18:31:49

Dać wam jeszcze łopatkę i grabki do zabawy?

co zrobić? była dziewczyna

29 paź 2013 - 18:45:15

Cytat
LittleBlue
Dać wam jeszcze łopatkę i grabki do zabawy?
A Tobie o co chodzi?

co zrobić? była dziewczyna

30 paź 2013 - 15:08:20

Cytat
zambezi
no ja się jej nie dziwię, skoro jeszcze całowałaś się z nim podczas ich związku;/

co zrobić? była dziewczyna

31 paź 2013 - 17:45:20

Szkoda mi tej dziewczyny

co zrobić? była dziewczyna

02 lis 2013 - 16:48:10

Ona ciągle do mnie pisze albo wydzwania...:(

co zrobić? była dziewczyna

03 lis 2013 - 15:08:28

jaka Ty biedna jesteś....

wcale mi Ciebie nie żal, wpier....się z butami w życie innych a później robisz z siebie ofiarę :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-03 15:10 przez xpatusiaxx.

co zrobić? była dziewczyna

03 lis 2013 - 15:18:44

hahaha jak czytam co niektórych odpowiedzi to leżę i kwiczę xD Jak jesteście takie na co dzień jak tu na forum, to z całego serca wam współczuję, a w sumie nie wam, tylko osobom, które muszą z wami wytrzymać..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwestrowy konflikt