Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

08 wrz 2013 - 23:58:55

Dziewczyny opiszę krótko swoją sytuacje a wy powiedzcie szczerze czy jestem dziwną desperatką cy jednak z nim jest coś nie tak? Mam swoje lata i myślałam że choć trochę znam się na facetach ...

W pracy poznałam pewnego mężczyznę Adama, 30 lat, wolny. Rozmawialiśmy jak znajomi, choć nie ukrywam spodobał mi się od razu. Z jego strony też odczuwałam pewne sygnały. Niestety zwolniłam się, nie wymieniliśmy się numerami i kontakt się urwał. Po 3 msc, zjawił się w moim domu(kiedyś powiedziałam na jakiej ulicy mieszkam). Powiedział, że dowiedział się że już tam nie pracuje, nie mógł mnie znaleźć ale się udało, i że jego kolega otwiera Hotel i potrzebuje personelu czy może byłabym zainteresowana pracą na recepcji. Odparłam, że muszę się zastanowić, zaskoczył mnie.Jakoś tak wyszło, że nie miałam przy sobie telefonu więc podałam mu swój numer bo poprosił.

Po kilku dniach napisał ,, Hej. Może masz ochotę spotkać się na jakieś piwko, albo kawę?''. Odp że jasne. Tylko nie teraz bo nie mam czasu. A on nagle jakby z gruszki ,, A może masz jakąś fajną wolną koleżankę dla mnie ? ''
Zatkało mnie. Odechciało mi się z nim spotykać i pisać. Widocznie traktuje mnie jako kumpele. Ale jak tak można zapraszać na spotkanie i prosić o numer do wolnej koleżanki..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-09 00:02 przez anaskor1434.

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

09 wrz 2013 - 00:00:30

no dziwny typ :p olej go

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

09 wrz 2013 - 00:05:24

Faktycznie chyba traktuje Cię jako dobrą kumpele..

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

09 wrz 2013 - 00:05:57

eee... może to jakiś megadziwny sposób na podryw:D i chciał CI w ten sposób pokazać, że jest poszukujący;D

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

09 wrz 2013 - 00:06:54

Hehe tullia w ten sposób jeszcze o tym nie pomyslalam ;)

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

09 wrz 2013 - 00:08:48

Wygląda na mocno zdesperowanego. Chyba, że to była jakaś zagrywka, żeby Ci pokazać coś na zasadzie "albo korzystasz, albo zajmę się inną"

No ale tak czy tak nie warto zaprzątać nim sobie głowy. Olej go...

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

09 wrz 2013 - 00:09:15

Ciężko powiedzieć co on myśli bo mój kumpel napisał identycznie do dziewczyny która nie miała czasu na spotkanie z nim. Przy czym był w niej wtedy już zakochany a napisał tak żeby wlasnie to ukryć i żeby nie wyszło że mu na niej zależy:D Faceta nie zrozumiesz....

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

09 wrz 2013 - 00:14:39

Nie spodobało mu się to, że nie masz czasu. Pewnie szuka partnerki, a tak naprawdę nie ma sprecyzowane jakiej. Wygląda na to, że obojętnie jakiej byle była, nawet mu się czekać nie chce. Nie byłaś od razu do dyspozycji to weźmie się za inną, a co mu tam. Są i tacy faceci...Brrrr.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-09 00:16 przez paulenka987.

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

09 wrz 2013 - 00:14:42

ale po co Cie szukał i przylazł do domu sie fatygował? to z tą kumpelą to zagrywka, ja bym go umowila z taka kumpela ze by mu sie odechciało:P pewnie mysli ze wzbudzi tym zazdrosc i nie spodziewa sie ze moglabys go z kims umowic :P

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

09 wrz 2013 - 00:17:30

Freshbones Niezła myśl ;) Zdziwiłby się. Najgorsze że to naprawdę fajny, inteligentny i przystojny facet. Nie zmienia dziewczyn jak rekawiczek. Dlatego ciężko mi go rozgryźć

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

09 wrz 2013 - 00:28:47

wg mnie zagrywka zeby Cie sprawdzic. raczej jako kumpele Cie nie traktuje. dziewczyny niekoniecznie chce jaka kolwiek, ale troche mu z tym tekstem nie wyszlo fakt ale wg mnie on chce sie umowic z Toba

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

09 wrz 2013 - 16:47:38

Cytat
tullia
eee... może to jakiś megadziwny sposób na podryw:D i chciał CI w ten sposób pokazać, że jest poszukujący;D

Mężczyźni ... nigdy nie zrozumiem

09 wrz 2013 - 16:49:15

moze Ty miałaś być dla kolegi od hotelu:p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

powrót