Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 14:56:04

Czesc, pisze do Was, bo trapi mnie pewien problem. Mam 18 lat i poznalam chlopaka, ktory ma 25 lat. Strasznie chcialabym sprobowac, ale mam strasznie duzo watpliwosci, ze strony rozumu. Boje sie jak zareaguje rodzina, znajomi, rodzice. Chociaz w kwestii rodzicow mam mniej obaw, poniewaz moja mama jest 6 lat mlodsza od taty. Wiem, ze sama musze podjac decyzje, bo to moje zycie, ale jakbyscie mogly wyrazic swoje zdanie i jaka jest roznica w Waszych zwiazkach. bardzo prosze o pomoc :)

niezweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 14:59:05

wg mnie wiek nie ma tak duzego znaczenia.
kazda osoba jest inna,
Ty mozesz byc dojrzala jak an swoj wiek, albo on moze byc bardziej 'dziecinny' jak an 25 lat, i tej roznicy nawte nie zauwazycie.
an pewno sie nie dowiesz, jezeli nie sprobujesz;)

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 14:59:23

Daj spokój to nie jest aż taka różnica jesteś pełnoletnia więc olej system ;D to Twoje życie

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 14:59:32

myślę, że nic nie stoi Ci na przeszkodzie ;-)

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 14:59:53

Ja poznałam chłopaka 10 lat starszego i powiem Ci że tej roznicy nie widac ;)

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 15:00:34

Fakt, jestem bardziej dojrzala od rowiesnikow.

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 15:01:54

olej system ;D jak facet fajny to się bierz za niego ;]]

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 15:03:01

7 lat to nie jest wielka różnica ;)

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 15:04:12

Wiek nie ma znaczenia. Mam znajomych (są już małżeństwem) Waldek 29, Anka 23 i różnicy nie widać wcale. Sama ostatnio byłam w szoku jak uświadomiłam sobie, że Waldek jest ode mnie o 8 lat starszy, a czasami zachowuje się jak mój 15sto letni brat :D

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 15:08:18

To wcale nie taka duża różnica , może teraz gdy Ty masz 18 lat to wydaje się sporo ale gdy będziesz starsza to żadna mi tam jakaś różnica:)

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 15:08:47

okej, a jak powinnam powiedziec rodzicom, jesli cos z tego bedzie ? tak, aby przyjeli to na "spokojnie" :)

Cytat
kinia231
Wiek nie ma znaczenia. Mam znajomych (są już małżeństwem) Waldek 29, Anka 23 i różnicy nie widać wcale. Sama ostatnio byłam w szoku jak uświadomiłam sobie, że Waldek jest ode mnie o 8 lat starszy, a czasami zachowuje się jak mój 15sto letni brat :D


Hahaha :) czesto tak jest, ze mezczyzni okazuja sie niezlymi dzieciakami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-16 15:09 przez ulita18.

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 15:11:51

Nie przejmuj się z reguły facet 25-letni mentalnie jest w wieku ok 20-stki także śmiało:) Poza tym jeśli się kochacie to w czym problem?
Mój facet jest rok młodszy ode mnie i się nie przejmuje.

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 15:12:12

duża różnica?
sama spotykam się z chłopakiem,który ma 25 lat a ja 18, a czasami mam wrażenie,że to ja mam 25 a on 18 , hehe :D śmiało się wkręć,jeżeli jest naprawdę ok :)

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 15:13:11

Ważne, a właściwie najważniejsze jest to co czujesz Ty :) Rodzice na pewno będą mieli obawy, bo to normalne.. Oddają swoją córkę, którą bardzo kochają i nie chcą żeby cierpiała. Musisz ich zrozumieć. Nie masz się czego bać, jeżeli jest to ułożony mężczyzna rodzice powinni go zaakceptować. Jednak pamiętaj, żeby nie angażować się za bardzo w ten związek, ważne żebyście się najpierw poznali.. 7 lat, niby nie jest dużo, ale zależy w jakim wieku.. kiedy kobieta ma np, 29 l, a mężczyzna 36 ta różnica nie jest tak bardzo widoczna a przede wszystkim nie ma jako takich różnic w waszym zachowaniu. Jednak między Tobą a tym chłopakiem ta różnica niestety jest, być może on będzie chciał wychodzić na imprezy, a Ty wolałabyś spotykać się z przyjaciółkami i już robi się problem. Oczywiście oby takich spięć nie było :) Życzę Ci wszystkiego co najlepsze! ;) Też mam 18 lat, ale wciąż czekam na mężczyznę który będzie wart mojej miłości, Ty też się zastanów, czy ten chłopak jest jej wart. Wszystko zależy od Ciebie, od Twojej decyzji, ale wsłuchaj się w głos serca i postaraj się odróżnić zauroczenie od prawdziwej miłości ;) Całuję ;* ;)

7 lat różnicy

16 lip 2013 - 15:15:28

u mnie jest 8 lat róznicy, a poznałam go jak miałam 17 lat. I tez miałam wątpliwości. Takze zastanawiałam się jak to powiedziec rodzicom. Już dokładnie nie pamiętam jak to było, ale chyba przy pierwszej wizycie u mnie w domu on sam to powiedział. Rodzicie oczywiscie wiedzieli ze jest ode mnie starszy juz wczesniej, ale ile dokładnie ma lat dowiedzieli się dopiero wtedy :) Postanowiłam, że nie wyskocze od razu z tekstem "poznałam 8 lat od siebie straszego faceta". Jakos tak powoli ich przyzwyczajałam, ze jest ktoś i jest starszy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-16 15:18 przez mititirek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyprowadzka