Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak wyleczyć kurzajkę u dziecka?

10 mar 2011 - 17:26:18

slicznotka2019 Dziękuję za info :) dobrze wiedzieć jak naturalnie można "leczyć"

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Jak wyleczyć kurzajkę u dziecka?

10 mar 2011 - 17:30:52

Nie ma za co :)

Jak wyleczyć kurzajkę u dziecka?

10 mar 2011 - 17:56:01

Cytat
ena3
Brodacid to raczej nie, mojej córce też się zrobiła na palcu u ręki. Chciałam kupić właśnie brodacid, ale babka mi odradziła bo to podobno jest bardzo silny lek. Opowiadała mi jak jej siostrzeniec(stary chłop) tego używał i popalił sobie całą skórę wokól brodawki. Więc ja zrezygnowałam, koleżanka poleciła mi duofilm. Kosztuje około 20 zł (Brodacid też koło tego). Jeszcze nie doszłam do apteki:( ale podobno skuteczny.

jak najbardziej duofilm ja mialam zapisane prze dermatologa i działa rewelacyjnie:) bo Zuzia uciekła od derm z zamrażania:)))

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Jak wyleczyć kurzajkę u dziecka?

18 lip 2013 - 16:03:32

U nas doskonale sprawdził sie Wartix.Działa szybko i pozwala uniknąc bólu, bo wiadomo jak małe dzieci sa przeczulone na takie dolegliwosci.

Jak wyleczyć kurzajkę u dziecka?

18 lip 2013 - 16:58:19

w te kwiatki to może kiedyś działały ja próbowałam i się rozsiały dermatolog zalecił nam brodacid i znikły

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Jak wyleczyć kurzajkę u dziecka?

07 sie 2013 - 22:47:08

Przyznaję, że mi bardzo pomógł. Wcześniej smarowałam jakimiś mazidłami i często mi odrastały z powrotem. A tu po szybko ich się pozbyłam i mam w końcu święty spokój z nimi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

inhalacja