Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

maruda:(

04 lip 2010 - 13:32:06

cześć dziewczyny!
mam 20 miesiecznego synka, od wczoraj jest strasznym marudą :( w nocy budził się z płaczem parę razy(choc to prawie standart, tyle ze zazwyczaj budzi sie bez placzu) od rana ciągle popłakuje i sam nie wie czego chce:( ma 16 zębów (pierwsze wyszly szybko, mial 4,5 miesiaca). czy to mozliwe, ze teraz ida ostatnie? bo juz nie wiem co mu moze byc:( moze to prze te upaly? temperatury nie ma, nie zauwazylam zeby go cos bolalo :( a moze jestem przewrazliwiona? pomoze ktos?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-04 13:32 przez adarose.

maruda:(

04 lip 2010 - 13:38:54

Myslę, że to może być przez ząbki. Ja mam synka który ma 22 miesiące i też jest marudą, z powodu ząbków.
Oczywiście upały też pewnie dają się we znaki.

maruda:(

04 lip 2010 - 14:03:44

a ja mysle ze przez upaly, moja ma rok i tez od 2 dni budzi sie z placzem takim strasznym jakby cos sie stalo- w nocy nawet spi, ale przebudzenia sa niefajne, łzy jak grochy leca i skąd nie wiadomo , zrzucam wine na pogode:(

maruda:(

04 lip 2010 - 14:10:07

moja Niunia znowu jest marudna bardzo jak idą jej ząbki
ma już dwa latka i 5 m a nie ma jeszcze trzech piątek
ale teraz ma już dziąsełka tak spuchnięte, zresztą sama mówi, że ząbki bolą- o zadnej próchnicy nie ma mowy
a na upały najlepszy mały basenik, albo chociaż miska z wodą, parasol, co by słonko nie świeciło- u nas ostatnie dni tak mijały :)
córcia nie chciała z basenu wychodzić, chyba, że na spanie- bo woda bardzo wyciąga :)

maruda:(

04 lip 2010 - 14:11:24

no wlasnie, upaly straszne :( ale ja juz doszukuje sie niewiadomo czego, 3 tygodnie temu bylismy tydzien w szpitalu z powodu ostrej biegunki i teraz jakos jestem przewrazliwiona. ale to mozliwe zeby ostatnie zęby w tym wieku wychodzily?

maruda:(

04 lip 2010 - 17:20:32

Maggi79 moja tak płakała przez 4 dni pod rząd w nocy i juz sama nie wiedziałam co robić.gdy chciałam ja uspokoic to kopała,wyrywała się tak jakby mnie nie poznawała i tez myslłam że to ząbki(ma 23m) i czekamy na "piatki". Ale dziąsła nawet spuchniete nie były. Potem zgoniłam na pogodę więc codziennie basen zaliczalismy ale płacze nie ustały. Wstyd sie przyznac bo ja nie wierzę w zabobony ale moja mama jak usłyszała jak ona płacze(choć to mało powiedziane) to kazała ją przelac woskiem i teraz śpi spokojnie.

maruda:(

04 lip 2010 - 20:37:18

Cytat
karola81
Maggi79 moja tak płakała przez 4 dni pod rząd w nocy i juz sama nie wiedziałam co robić.gdy chciałam ja uspokoic to kopała,wyrywała się tak jakby mnie nie poznawała i tez myslłam że to ząbki(ma 23m) i czekamy na "piatki". Ale dziąsła nawet spuchniete nie były. Potem zgoniłam na pogodę więc codziennie basen zaliczalismy ale płacze nie ustały. Wstyd sie przyznac bo ja nie wierzę w zabobony ale moja mama jak usłyszała jak ona płacze(choć to mało powiedziane) to kazała ją przelac woskiem i teraz śpi spokojnie.

a co to znaczy "przelać woskiem"???

maruda:(

04 lip 2010 - 20:53:21

Przelewasz na główką dziecka wosk ze święconej świecy i robisz znak krzyża 3x potem ten kubek z wodą i tym woskiem zostawić na noc pod łóżeczkiem a rano szybko wylać.
Ja powiem szczerze wyśmiałam je i mój mąż też ale gdy juz nie wiedzielismy co z niusia zrobić a ona tak strasznie płakała to spróbowalismy ale do końca w to nie wierzylismy

maruda:(

04 lip 2010 - 21:13:52

To bardzo prawdopodobne że zęby,mojemy synkowi też nie dawno wyszły piątki (2latka i 4mies) i to 3 na raz Tym bardziej że wspominałaś o biegunce ,która często towarzyszy ząbkowaniu A na upały woda jak najbardziej Ja kąpie moje maluchy w łazieńce mimo że mamy ogród ale w domu jest chłodniej
Życzę dużo cierpliwości wiem dobrze jak potrafi dopiec marudzący brzdąc szczególnie że te upały na nas dorosłych też przecież oddziaływują:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ponieskaza białkowa???