Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JESTEM W SZOKU! Facet.

30 maj 2011 - 22:46:09

Cytat
Laura222bytom
CZEMU NIKT TEMU ZBOCZEŃCOWI KONTA NIE ZABLOKUJE?
przecież to męska świnia podniecająca się na tutejszych forach !!? gdzie są moderatorzy?!!!!

jak mi sie przeklnie to zaraz dostaję upomnienia ....ale to coś bez weryfikacji ma prawo zaśmiecać forum?!!!
brak słów.

"ale to coś bez weryfikacji"? Zastanawiasz się co Ty piszesz? Za taką obrazę to ja bym bez zastanowienia Cię do sądu podała!
Właśnie, gdzie są moderatorzy?

JESTEM W SZOKU! Facet.

30 maj 2011 - 22:48:21

a ja uwazam ze nic dziwnego w jego zachowaniu jesli chodzi o sex kazdy przybiera jakas role, staje sie kims innym ,:>widocznie jego podniecaja takie slowne igraszk.

JESTEM W SZOKU! Facet.

30 maj 2011 - 23:00:30

z takim facetem nie da się zbudować normalnego związku, pomyśl co może być później skoro to początek, może będzie sobie życzył sado maso np, a ty będziesz spełaniała jego zachcianki? a spróbuj mu odmówić seksu ciekawe jak wtedy zaraguje, wtedy sprawdzisz go.... a może też spróbuj powiedzieć mu to co nam, o swoich uczuciach, faceci naprawdę wielu rzeczy nie wiedzę, my kobiety myślimy, że domyślają się, a tak naprawdę jeśli wprost im tego nie powiesz to nie domyślą się..

JESTEM W SZOKU! Facet.

30 maj 2011 - 23:02:11

sluchaj kochana musisz z nim zerwac poki jeszcze niczego ci nie zrobil,poniewaz wydaje mi sie ze to kwestia czasu. On ma cos z garem!!

JESTEM W SZOKU! Facet.

30 maj 2011 - 23:14:52

Cytat
szanowna_gyal
dla mnie zrobienie loda to nie jest brak szacunku, ale każdy uważa inaczej. Aczkolwiek jakby mnie facet zwyzywał, wyżywał się psychicznie, i zmuszał do czegoś (oprócz tego, że też bylabym w ciężkim szoku) to powiedziałabym mu SAJONARA!!
I tak radzę Ci zrobić.
Bo to to jest dopiero brak szacunku.
Pozdrawiam
podpisuje się pod tym

JESTEM W SZOKU! Facet.

30 maj 2011 - 23:18:24

weź, też poznałam takiego faceta i po pół roku rzuciłam tym, on pozniej mi grozil,ze mnie zabije,ze popelni samobojstwo- koniec koncow- okazalo sie,ze moj ojciec potrafil z nim ostro pogadac i juz kilka lat mam spokoj ;-)
nalezy sie szanowac, to jest najwazniejsze!!

skoncz z tym, jesli jeszcze nie jestes przyzwyczajona, im wiecej czasu mija,tym trudniej bedzie Ci to zakonczyc, wiec lepiej teraz niz pozniej!!!!

JESTEM W SZOKU! Facet.

30 maj 2011 - 23:19:35

Dziewczyno nawet się nie zastanawiaj tylko zostaw go. On jest jakiś dziwny i ma jakieś zboczenia. Nie będziesz z nim szczęśliwa, a jeszcze Ci kiedyś coś zrobi, a tego to byś raczej nie chciała prawda? Lepiej to przerwać na początku, bo później będzie tylko gorzej.

JESTEM W SZOKU! Facet.

30 maj 2011 - 23:12:02

Cytat
manea
Cytat
Keczup
moim zdaniem wina leży po obu stronach...

jeśli chodzi o Ciebie- powinnaś (nie obrażaj się proszę i potraktuj to jako szczerą i z serca radę) pójść do psychologa o specjalizacji seksuologa i porozmawiać o różnych formach pieszczot oraz popracować nad swoją asertywnością

wydaje mi się że jego agresja może wynikać z silnych potrzeb seksualnych i do tego niespełnionych, może nie zauważasz ile mu obiecujesz i w jaki sposób się ubierasz, zachowujesz a potem odmawiasz żeby nie dać mu wszystkiego od razu

jeśli chodzi o niego jeśli jest uczucie i szacunek nigdy nie będzie agresji więc moim zdaniem pakuj się i uciekaj od niego jak najdalej bo przejawy takiego zachowania nie wróżą nic dobrego w przyszłości bez względu ile będzie obiecywał i przepraszał

....

wszelkie pieszczoty między dwojgiem kochających się ludzi nie sprawiają ani oporów, ani wstydu, ani żadnych negatywnych emocji, wręcz przeciwnie dają uczucie spełnienia także osobie pieszczącej dlatego po tym co napisałaś mam wrażenie że nie jest to mężczyzna dla Ciebie... pisanie o "robieniu laski, loda etc" czyli miłości francuskiej jako poniżającej jest dla mnie niezrozumiałe gdyż jest to najbardziej intymne oddanie się partnerowi w zaufaniu i wzajemnym szacunku- Ty tego od niego nie czujesz i dlatego powinnaś zrezygnować z tego związku i przestać marnować życie, młodość i swoje zaangażowanie

pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

TOTALNA BZDURA

Dziewczyna ma jak najbardziej zdrowe podejście do tematu.
Sex oralny podobnie jak analny czy formy dominacji i uległości są DEWIACJAMI!
I o ile są akceptowalne (bo przyjemne dla obu stron najczęściej) nadal nimi pozostają.
Takie ograniczenia często wynikają z moralnych pobudek i TRZEBA to uszanować!

Dziewczyna nie ma żadnego problemu z asertywnością jak widać - bo nie uległa tylko odmówiła!
Zdziwiłabym się, gdyby JAKIKOLWIEK psycholog czy seksuolog namawiał kogoś do czegoś co uznane jest za dewiację!

To, że dziewczyna zakłada krótką spódnicę czy bardziej wydekoltowaną bluzkę nikogo nie uprawnia do poniżania jej!

Ja pierdolę ;D robienie loda to dewiacja ;D a homoseksualizm to norma (tak nawiązując do innego wątku) ;D Coraz ciekawszych rzeczy sie tu dowiaduje na forum ;)))

JESTEM W SZOKU! Facet.

30 maj 2011 - 23:43:54

Cytat
laciepacie
Ja pierdolę ;D robienie loda to dewiacja ;D a homoseksualizm to norma (tak nawiązując do innego wątku) ;D Coraz ciekawszych rzeczy sie tu dowiaduje na forum ;)))

A nie, z tym się nie zgodzę, homoseksualizm nie jest normą. Ale żyjemy w wolnym kraju, dlatego walczą o niedyskryminowanie.
Nie spłycajcie takich tematów.

JESTEM W SZOKU! Facet.

30 maj 2011 - 23:50:22

No proszę ;D To koniecznie wbijaj na wątek o nauczycielce lesbijce - zeżrą cię tam żywcem za głoszenie takiej tezy ;)

JESTEM W SZOKU! Facet.

31 maj 2011 - 00:13:04

Brak słów..........Jeśli jesteś osobą myślącą i masz do siebie szacunek, a z tego co widzę to jeszcze go masz. Bez głebszego zastanawiania zerwij z nim wszelkie kontakty. Rozumię, że facet ma swoje potrzeby ale są pewne granice, z jego strony, to tylko brak taktu, zero szacunku do Ciebie, nawet do Twoich rodziców. Prawdziwy facet się tak nie zachowuje.

JESTEM W SZOKU! Facet.

31 maj 2011 - 00:33:16

Cytat
laciepacie
No proszę ;D To koniecznie wbijaj na wątek o nauczycielce lesbijce - zeżrą cię tam żywcem za głoszenie takiej tezy ;)

Dlaczego?
Jestem przekonana, że one zdają sobie całkowicie sprawę, że homoseksualizm nie jest normą. Inaczej by społeczność lesbijska/gejowska nie walczyła o prawa.
Dziwię się, że Ty tego nie wiesz, myślałam, że to są oczywiste rzeczy.
A ja nic nie mam do osób homoseksualnych. To nie moja sprawa. To ich życie.

JESTEM W SZOKU! Facet.

31 maj 2011 - 00:35:13

Nicola, naucz się czytać. Nigdzie nie napisałam, że 'robienie loda' jest złe, o co Ci chodzi? Twoja 'zabawa w sukę i pana' jest OK, jeśłi obie strony tego chcą. Nie wiem, czy w ogóle przeczytałaś temat, czy przeczytałaś uważnie moją wypowiedź. Jeśli to lubisz - twoja sprawa, do łóżka Ci nie wchodzę i mało mnie to obchodzi. Ale jeśli jedna strona zmusza praktycznie tę drugą, to jest w porządku? Chyba, że lubisz być zmuszana do rzeczy, których nie lubisz - a to przepraszam.

JESTEM W SZOKU! Facet.

31 maj 2011 - 00:40:05

nie jest nienormalny....., ma po prosru taki temperament. jezeli ci to nie odpowiada( a widac, ze nie odpowiada) to raczej sie w lozku juz nie dogadacie.

JESTEM W SZOKU! Facet.

31 maj 2011 - 20:44:46

Prosiłyście żebym napisała co i jak dalej się potoczyło, w sumie chyba problem sam się rozwiązał,bo zero odzewu z jego strony? Może dlatego,że jest zajęty pisaniem pracy mgr. Ale jeśli się odezwie i mi to jakoś wyjaśni to chcę z nim szczerze o tym porozmawiać,ale nie mam pojęcia jak mu zwrócić uwagę żeby go nie obrazić? Czy lepiej prosto z mostu?

następna dyskusja:

-8kg