Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JESTEM W SZOKU! Facet.

31 maj 2011 - 21:17:04

Cytat
TrudnoTak123
Prosiłyście żebym napisała co i jak dalej się potoczyło, w sumie chyba problem sam się rozwiązał,bo zero odzewu z jego strony? Może dlatego,że jest zajęty pisaniem pracy mgr. Ale jeśli się odezwie i mi to jakoś wyjaśni to chcę z nim szczerze o tym porozmawiać,ale nie mam pojęcia jak mu zwrócić uwagę żeby go nie obrazić? Czy lepiej prosto z mostu?
Moim zdaniem jest to zbyt delikatna sprawa by tak walić prosto z mostu. Po prostu z Nim usiądź i wytłumacz Mu że nie czujesz się dobrze z tym wszystkim ble ble ble ;p Jeśli nie zrozumie lub zacznie robić to samo, wtedy powiedz wprost, choć według mnie wtedy nie będziecie mieli o czym gadać i najlepsze będzie rozstanie :) Pozdrawiam ( a tak na marginesie ile on ma lat?)

JESTEM W SZOKU! Facet.

31 maj 2011 - 21:31:42

Cytat
Anetka1322
Cytat
TrudnoTak123
Prosiłyście żebym napisała co i jak dalej się potoczyło, w sumie chyba problem sam się rozwiązał,bo zero odzewu z jego strony? Może dlatego,że jest zajęty pisaniem pracy mgr. Ale jeśli się odezwie i mi to jakoś wyjaśni to chcę z nim szczerze o tym porozmawiać,ale nie mam pojęcia jak mu zwrócić uwagę żeby go nie obrazić? Czy lepiej prosto z mostu?
Moim zdaniem jest to zbyt delikatna sprawa by tak walić prosto z mostu. Po prostu z Nim usiądź i wytłumacz Mu że nie czujesz się dobrze z tym wszystkim ble ble ble ;p Jeśli nie zrozumie lub zacznie robić to samo, wtedy powiedz wprost, choć według mnie wtedy nie będziecie mieli o czym gadać i najlepsze będzie rozstanie :) Pozdrawiam ( a tak na marginesie ile on ma lat?)


No właśnie nie wiem jak się od tego zabrać, chyba najlepiej "od dupy strony" w tym wypadku ;p ma 27l.

JESTEM W SZOKU! Facet.

01 cze 2011 - 07:14:54

nie wiem co Ci poradzić. Mój chłopak , były kiedyś też miał podobne zajawki,ale wystarczyło bo powiedzieć raz, drugi "NIE" i przestał. Na sam początek z nim porozmawiaj, nie będzie Ci dyktował,co masz robić, jak się ubierać itp. a Jeśli nie pomoże to chyba nie widzę sensu tego ciągnąć.. Trzymaj się.

JESTEM W SZOKU! Facet.

01 cze 2011 - 07:34:15

Wydaje mi się,że ani go kochasz ,ani lubisz,napewno wasz uklad od czegoś zalezy ( sponsoring ?). Moim zdaniem facet się na Tobie wyżywa,jesli by Cię szanował i by mu na Tobie zależało,przedewszystkim na pierwszym miejscu stawiałby aby Tobie było dobrze z nim w łóżku i spytałby Cię o to po każdym zblizeniu. Posłuchaj mnie bo jestem starsza,nie zawracaj sobie nim głowy, napewno trafisz w życiu na tą jedyną miłość,powodzenia i szanuj Siebie. :)

JESTEM W SZOKU! Facet.

01 cze 2011 - 07:39:27

faceci mają różne potrzeby w łóżku nawet najbardziej " poukładani" na co dzień,
on ma akurat takie, nie jest jeszcze najgorzej ;)
ale nie rób nic wbrew swojej woli
niestety z facetami jest tak, że są mocnymi seksoholikami, i uważam że bedzie Cię zdradzał
oni miłość i seks widzą jak dwie dwie nie wiążące się ze sobą sprawy niestety...

więc radzę Ci poszukać sobie kogoś innego, z kim będzie Ci dobrze i przyjemnie:))
pozdrawiam

JESTEM W SZOKU! Facet.

01 cze 2011 - 13:34:32

Cytat
barbaros1966
Wydaje mi się,że ani go kochasz ,ani lubisz,napewno wasz uklad od czegoś zalezy ( sponsoring ?). Moim zdaniem facet się na Tobie wyżywa,jesli by Cię szanował i by mu na Tobie zależało,przedewszystkim na pierwszym miejscu stawiałby aby Tobie było dobrze z nim w łóżku i spytałby Cię o to po każdym zblizeniu. Posłuchaj mnie bo jestem starsza,nie zawracaj sobie nim głowy, napewno trafisz w życiu na tą jedyną miłość,powodzenia i szanuj Siebie. :)

nie, nie żaden sponsoring, pisałam wcześniej,że jesteśmy świeżo co parą ..

JESTEM W SZOKU! Facet.

02 cze 2011 - 14:10:38

TrudnoTak
W kiepskim miejscu pytasz,bo nie poznasz punktu widzenia innych facetów. Pozwól, że Ci ułatwię:

Uważasz, że robienie loda jest poniżające. W takim razie nie licz na minetke, bo TO JEST PRZECIEŻ PONIŻAJĄCE! Zabawna dla mnie jest dysproporcja między płciami w tym temacie. Z facetów, którzy nie robią minetki znam... Cóż, jeżeli znam, to żaden się kumplowi nie przyznał, że jest taką ofiarą. Względem lasek za to bywa różnie, ale prawidłowość jest jedna: albo się decydują, albo im się z facetami nie udaje.

Ubiegając głębokie pytanie, co jest takiego fajnego w "robieniu loda" i nie nawiązując ponownie do minetki, pragnę Ci przypomnieć, że o ile nie jesteś tworem nadprzyrodzonym (a mniemam, że nie jesteś, skoro koleś się ubiegał o loda) to nie masz w cipce języka. Języka, którym laska z ambicjami (i bez schizu, że sprawianie przyjemności swojemu facetowi jest poniżające) potrafi odprawić na penisie taki taniec nowoczesny, że facet będzie jej wierny do końca swoich dni. Nawet, jeżeli ona już dawno nie będzie wierna jemu.

Cytat
TrudnoTak
poprzednim facetom zawsze wystarczały delikatne pieszczoty i dobry seks zeby dojść
Ty tak uważasz, czy oni Ci wciskali takie kity? Ciekawe ilu z nich miało życzliwe Tobie koleżanki na boku.

Sprawianie swojemu facetowi przyjemności nie jest poniżające. Bycie uległą lub dominującą - też nie jest. Jeżeli koleś był brutalny - lub zbyt brutalny - widocznie jego maniera Tobie nie odpowiada i do siebie nie pasujecie. Ale są laski, które takie zachowania lubią lub nawet pożądają. Jaki by nie był, powiedział Ci prawdę: jesteś egoistką. Loda nie robisz, bo godzi w Twoją dumę. Ręką nie zrobisz, bo za szybko nie, bo potem seks będzie nudny. Nie chcę zgadywać, czego jeszcze nie robisz. "nie, nie, nie - bo potem seks będzie nudny". A może już jest nudny? Na wejściu i od pierwszego razu...

PS: Graty dostania się na komitablicę.Płycizna tego tematu obiegła całą Polskę i sięgnęła daleko poza to Forum. Dobrze, że napisałaś z lewego konta, bo byłby niezły pręgierz ;]
Pozdrawiam

JESTEM W SZOKU! Facet.

02 cze 2011 - 14:16:04

To raczej on powinien uszanować twoje decyzje w łózku a nie ty na siłe masz spełniać jego zachcianki... Bo co??? Bo on musi sie kilka razy spuścić? Wiesz co, zero szacunku nie mam dla takiego typa... Nie wyobrażam sobie jak ty bys miała iśc z nim drugi raz do łóżka??? Bo mi by sie odechciało juz na twoim miejscu. Odejdź bo to nie będzie zdrowy związek...

JESTEM W SZOKU! Facet.

03 cze 2011 - 16:58:08

Już po zawodach, przestał się z dnia na dzień odzywać-problem z głowy ;)

JESTEM W SZOKU! Facet.

03 cze 2011 - 19:01:17

Cytat
TrudnoTak123
Już po zawodach, przestał się z dnia na dzień odzywać-problem z głowy ;)
Dobrze dla niego ;)

następna dyskusja:

pomocy... waga stoi w miejscu