Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DNI NIEPŁODNE A CIĄŻA ???????

11 sty 2011 - 13:25:01

dziewczyny czy moge byc w ciaży jesli kochalam się z moim narzeczonym w moje dni nieplodne ( 2 dni po okresie) z finałem w środku???
dodam ze dzis mija 7 dzien od stosunku i mam mdłosci....

miala któras podobną sytuację ?

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 13:32 przez czarnulka007.

11 sty 2011 - 13:28:43

mdłości po 7 dniach ? Wątpię aby była to ciąża. Mdłości masz później. Ale kochanie się po okresie może być niebezpieczne - plemniki mogą przeżyć i 'poczekać' na dni płodne. :-)

11 sty 2011 - 13:29:46

mówisz, że miałaś dni niepłodne....więc??? zawsze zresztą istnieje jakieś prawdopodobieństwo. Poza tym żadna z nas nie zna Twojego cyklu, żeby ci odpowiedzieć.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 13:32 przez PeEmKa22.

11 sty 2011 - 13:32:14

Mdlosci po 7 dniach od stosunku? One pojawiaja sie kolo 6 tygodnia ciazy ... Omg.. Moze zjadlas cos nie swiezego?

Pozatym jest szansa na ciaze plemniki moga przezyc w pochwie do kilku dni . A tobie np moze przyspieszyc sie owulacja ale to znikomy procent szansy. Wiec raczej watpie ze to ciaza
a swoja droga nie rozumiem jak mozna sie zgodzic na final w srodku kiedy nie ma sie na ten temat prawie zadnej wiedzy? Nie rozumiem. Pozatym pamietaj decydujac sie na seks badz swiadoma ze zawsze jakis procent szansy na zajscie w ciaze jest (chodzi mi tu o seks z zabezpieczeniem) a co dopiero bez;D

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 13:34 przez skierka188.

11 sty 2011 - 13:32:35

Nawet w niepłodne jest szansa zajść w ciąże ponieważ plemniki żyją dość długo i spokojnie czekają na "okazję" polecam zrobić test po tygodniu na pewno będzie wiadomo. POWODZENIA:)

11 sty 2011 - 13:32:58

sczyt odpowiedzialnosci nie chce byc w ciazy i kocham sie bez zabezpieczenia jeszcze facet sie spuszcza ... czekasz na gratulacje czy co?

11 sty 2011 - 13:35:09

najpierw się myśli później się robi...tym bardziej jak nie chce się dziecka:/

11 sty 2011 - 13:35:11

o kasiunia_love - dawno Ciebie nie widziałam i słuszna uwaga;-)

11 sty 2011 - 13:35:24

dzięki dziewczyny !!! wybiore się do gina bo zwariuję z tej niewiedzy.......

ale ja nie napisalam ze nie chciałabym byc w ciąży.... jakbym była to nic nie szkodzi wręcz przeciwnie;)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-11 13:38 przez czarnulka007.

11 sty 2011 - 13:38:40

Cytat
matylda_jasmin
o kasiunia_love - dawno Ciebie nie widziałam i słuszna uwaga;-)
heheh no troszke mnie nie bylo odpoczywalam z wielbladami:D

11 sty 2011 - 13:38:48

Cytat
czarnulka007
dzięki dziewczyny !!! wybiore się do gina bo zwariuję.......

kochana nawet jak bys byla w ciazy to co ci gin powie po 7 dniach od stosunku? U mnie w 4 tygodniu jeszcze nic nie bylo widac na usg dopiero pozniej. Jedyne co mozesz zrobic to za jakies 2 tygodnie pojsc na beta hcg. Pamietaj ze ciazy nie liczy sie od momentu stosunku lecz od zagniezdzenia zarodka w jamie macicy a to tez troche trwa:)

11 sty 2011 - 13:39:12

a skąd wiesz ze akurat mialas niepłodne?
A wiesz, ze kochając sie w nieplodne możesz zajsc w ciaze, bo pleminiki moga zyc do 72 h w ciele kobiety? Dwa dni przed plodnymi kochajac sie mozesz zajsc w ciaze.

Po za tym ngdy nie mozesz miec pewnosci, ze twoj organizm nie poprzestawia sie i plodne mozesz miec inaczej niz zwykle.

PO za tym 7 dni od stosunki a ty juz wyczuwasz mdlosci???? CHYBA ZE STRESU bo na pewno nie przez ciąze

Tak jest kiedy niedojrzali ludzie biora sie za seks. Proponuje sie pouczyć zanim znow pojdziesz do lozka z facetem.

11 sty 2011 - 13:45:39

z moich wyliczeń tak wynika ze były to dni niepłodne ale nic nigdy nie wiadomo , mały stres i cykl moze sie calkiem poprzestawiać ;-)
zresztą kocham mojego faceta i jakby się nam przytrafiło to bym nie płakała ;-)

11 sty 2011 - 13:49:01

moze jeszcze jego zapytaj o zdanie czy in by chcial z toba dziecin a nie nawciskalas mu ze dni nie plodne a potem co? tata bedziesz no super zabila bym

11 sty 2011 - 13:49:53

Ja wpadłam ostatniego dnia okresu.. więc wszystko jest możliwe.. :) ale mdłości są dopiero wtedy, gdy się już okres spóźnia, więc teraz to nie są objawy ciąży..

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

3 dni głodu