Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kaska113, ja też czasem muszę się wygadać ;P Praca pracy nie równa i ciąża ciąży też nie. Zwłaszcza, że ja na 'dzień dobry' trafiłam do szpitala z krwawieniem a teraz mi się szyjka skraca. Ale to nic, powinnam robić 8h najlepiej fizycznie, bo ktoś inny dał radę ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-11 11:54 przez sowa1801.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Bardzo jestem zdołowana cenami węgla. Nosz kurna gadają, że kopalnie nierentowne, a węgiel daje popalić kieszeniom !

Cytat
malmie
Bardzo jestem zdołowana cenami węgla. Nosz kurna gadają, że kopalnie nierentowne, a węgiel daje popalić kieszeniom !

ojj ja w temacie - też mnie to wkurza... :(
I w dodatku to, że nie chce mi się uczyć bo stara krowa jestem, a tu nagle do zmiany pracy potrzeba zdac egzaminy z głupich przepisów itp. o rany nic nie umiem...! help

Cytat
malmie
Bardzo jestem zdołowana cenami węgla. Nosz kurna gadają, że kopalnie nierentowne, a węgiel daje popalić kieszeniom !

to dlatego znowu w radiu reklama w ciąż na okrągło złyeko-groszek co biznes kulczyk robił na biednych ludziach nawet nie wiedzieli że kabzę kulczykowi nabijają ;(

Osoba,która na szafie ciągle za mną łazi,prowokuje,dokucza,zaczepia,a administracja po prostu nic.

Cytat
czarownicaao
Osoba,która na szafie ciągle za mną łazi,prowokuje,dokucza,zaczepia,a administracja po prostu nic.

up no co Ty ?? a pisałaś do nich?

Cytat
Polaris3
Cytat
czarownicaao
Osoba,która na szafie ciągle za mną łazi,prowokuje,dokucza,zaczepia,a administracja po prostu nic.

up no co Ty ?? a pisałaś do nich?
Oczywiście.

Mama, która robiła w moim starym pokoju porządku i powiedziała, że wyrzuciła moje bilety z koncertów. Ze złości się poryczałam, a biletów jednak nie wyrzuciła konflikt

Vinted, dlatego postanowiłam po latach pojawić się tutaj, mam nadzieję, że odnajdę się na nowej szafie :) chętnie też przyjmę jakieś sugestie co do mojego profilu, czy ceny nie są za wysokie? czy zdjęcia są dobre? czy ciuszki są modne? Cokolwiek :)

@lesiur
V...ed to kompletny śmietnik i nieporozumienie.Też mam go dość.
Doprowadza mnie do furii.

Dobrze,że jesteś.Dużo dziewczyn tu wraca i mam nadzieję,że wszystkie tu wrócą i szafa znowu zacznie żyć.

Cóż zdjęcia mogą być,aczkolwiek niektóre mają za mało kontrastu.
Za to ceny obcięłabym o połowę.
Taka moja ocena.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-22 23:44 przez czarownicaao.

@czarownicaao podzielam twoje zdanie! zapraszam do obserwowania :) odwdzięczam się tym samym!

Cytat
lesiur
@czarownicaao podzielam twoje zdanie! zapraszam do obserwowania :) odwdzięczam się tym samym!

Dziękuję,ale nie to jest dla mnie najważniejsze.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@cattivo myślę, że jest nas więcej takich "zdołowanych" ;)

@Polaris3 wszystko co kupuje to do czyjejś kieszeni wpada, a ten eko-groszek to mnie już całkowicie dołuje jak na niego na składzie patrzę ;(

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

ja dzis spokojna, ale mój partner...jakby go cos ugryzło...;)

@Bobasowka
Zaparz Mu melisę na rozluźnienie.
Pomoże...może...?!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szukam koleżanek z katowic i okolic