Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 20:37:45

Dzidewczyny jestem załamana.. Z tego co czytam na forach ,u dziewczyn juz po tygodniu sa jakiekolwiek efekty...a u mnie ? u Mnie nic ,mimo ze cwicze 17 dzien ,waga stoi w miejscu , nawet czasami gdy sie waze rano jest wieksza..cos jest ze mna nie tak? Obwod tez nigdzie nie zmalał..Nie mam zadnej diety ,jem mniej ,mniej tlusto napewno ,chleb zwykly zastapilam ciemnym itp. zdarza mi sie zjesc slodycze(lody) ale wliczam to w posiłek ,zamiast czegos.Ciezko mi z nich zrezygnowac niestety...Zmartwiłam sie ,brakuje mi motywacji do dalszych cwiczen ,bo po co jak to nic nie daje ?;/ Czy u Was tez nie było efektów po 2 tygodniach cwiczen?( Ćwicze wyzwanie z Mel B ,codziennie inne partie)

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 20:44:48

Każdy organizm reaguje inaczej, jedni mają już jakieś efekty po tygodniu, inni dopiero po kilku, trzeba być cierpliwym i się nie poddawać, a efekty z czasem będą. Zwróć też uwagę na to jak wykonujesz ćwiczenia, może robisz coś źle? Lepiej wykonać mniej powtórzeń a dokładnie. I daj sobie jakiś dzień a nawet dwa przerwy, zebyś nie przetrenowała organizmu i dała odpocząć mięśniom.

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 20:48:58

Jeśli tracisz motywację po niecałych 3 tygodniach, to nie wróżę Ci sukcesu. Poza tym dieta jest ważniejsza niż ćwiczenia, nie powinnaś sobie pozwalać na słodycze, co za głupota że wliczasz je w posiłek :o

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 20:50:32

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że po tygodniu ćwiczeń już widać efekty. Dopiero zaczęłaś, nie ma się co spinać, potrzeba trochę więcej czasu i cierpliwości. Też długo czekałam, ale opłaca się, więc ćwicz dalej ;)

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 20:51:00

ola59953 cwicze w miare intentywnie ,po kazdym treningu czuje wszystkie miesnie ,wiec chyba nie w tym jest problem.. Waze 62 kg ,mam 170 cm wzrostu ,chce schudnac ok 5 kg ,bo mam spory brzuch ,a wiem ze z jednej partii schudnac sie nie da..Nie wiem co robie zle ,moze powinnam wybrac sie do dietetyka?

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 21:03:28

Zapraszam do grupy 'Ćwiczenia z Mel B' na facebooku, tam dostaniesz dużej motywacji. Dziewczyny się wspierają i dzielą doświadczeniami, może dzięki temu zauważysz co robisz źle (o ile coś źle w ogóle robisz). Przy dążeniu do upragnionej sylwetki ważna jest cierpliwość i nie ćwicz codziennie, bo to nic Ci nie da, wręcz przeciwnie. Powodzenia! :)

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 21:07:48

Dzieki ola59953

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 21:11:57

śmieszna jesteś, ja po codziennym godzinnym ćwiczeniu i diecie 1000kcal przez 2 miesiące schudłam może 3 centymetry i waga zeszła 5 kg, CODZIENNIE 2 MIESIĄCE

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 21:12:37

Za co minusy? Waszym zdaniem można jeść słodycze na diecie?

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 21:15:38

po tygodniu? o prosze XD to nie cuda. Musiałabyś chyba ostro cwiczyc. POczekaj miesiąc, 2.

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 21:19:40

Przede wszytskim jedz 5 pełnowartościowych posiłków w miarę możliwości o stałych porach. Jedz dużo warzyw i owoców. Zrezygnuj z ziemniaków, białego pieczywa, fast foodów i oczywiście słodyczy jeśli chcesz widzieć szybciej efekty. Zamiast batonika sięgnij po owoce. Ananas, truskawki, teraz sezon na owoce więc jest w czym wybierać!

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 21:21:20

Cytat
carens
Przede wszytskim jedz 5 pełnowartościowych posiłków w miarę możliwości o stałych porach. Jedz dużo warzyw i owoców. Zrezygnuj z ziemniaków, białego pieczywa, fast foodów i oczywiście słodyczy jeśli chcesz widzieć szybciej efekty. Zamiast batonika sięgnij po owoce. Ananas, truskawki, teraz sezon na owoce więc jest w czym wybierać!

Z ziemniaków wcale nie trzeba rezygnować, o ile nie dodaje się do nich masełka/tłustych sosów/cokolwiek innego :)

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 21:30:27

ja również ćwiczę mel b od dwóch tygodni, brzuch minimalnie mi się ujędrnił i to tyle :) zresztą nie oczekuję jakichś spektakularnych efektów po kilku dniach.
tak jak dziewczyna wyżej napisała DIETA to więcej niż połowa sukcesu. ja osobiście jestem na diecie wegetariańskiej +zero fast foodów, zero słodyczy, zero białego pieczywa i sporo samozaparcia

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 21:34:31

Cytat
Mee1990
Cytat
carens
Przede wszytskim jedz 5 pełnowartościowych posiłków w miarę możliwości o stałych porach. Jedz dużo warzyw i owoców. Zrezygnuj z ziemniaków, białego pieczywa, fast foodów i oczywiście słodyczy jeśli chcesz widzieć szybciej efekty. Zamiast batonika sięgnij po owoce. Ananas, truskawki, teraz sezon na owoce więc jest w czym wybierać!

Z ziemniaków wcale nie trzeba rezygnować, o ile nie dodaje się do nich masełka/tłustych sosów/cokolwiek innego :)

No tak ale jak tu nie polać ziemniaków sosikiem czy właśnie masełkiem ;) hehe. To już nie to samo ;)

ćwiczenia z Mel B a brak efektów..

12 cze 2014 - 21:35:03

ćwicz regularnie, jedz regularnie w normalnych porcjach, ogranicz węglowodany do minimum
a pierwsze efekty zobaczysz po miesiącu może dwóch
aaaaa i 2 litry wody dziennie to podstawa

ja dzieki powyzszym zasadom schudłam w miesiac 3 kg, a wczesniej męczyłam sie jak dzika na silowni i zero efektów

Cytat
Snuuff
śmieszna jesteś, ja po codziennym godzinnym ćwiczeniu i diecie 1000kcal przez 2 miesiące schudłam może 3 centymetry i waga zeszła 5 kg, CODZIENNIE 2 MIESIĄCE

przy takiej diecie to tylko czekac na efekt jo-jo
Cytat
Moniaa7
ola59953 cwicze w miare intentywnie ,po kazdym treningu czuje wszystkie miesnie ,wiec chyba nie w tym jest problem.. Waze 62 kg ,mam 170 cm wzrostu ,chce schudnac ok 5 kg ,bo mam spory brzuch ,a wiem ze z jednej partii schudnac sie nie da..Nie wiem co robie zle ,moze powinnam wybrac sie do dietetyka?

zeby zgubic brzuch dieta to podstawa do tego cwiczenia i powinna powoli znikac fałdka
Cytat
carens
Przede wszytskim jedz 5 pełnowartościowych posiłków w miarę możliwości o stałych porach. Jedz dużo warzyw i owoców. Zrezygnuj z ziemniaków, białego pieczywa, fast foodów i oczywiście słodyczy jeśli chcesz widzieć szybciej efekty. Zamiast batonika sięgnij po owoce. Ananas, truskawki, teraz sezon na owoce więc jest w czym wybierać!
owoce to cukier, przy zbijaniu wagi najlepiej jest wybierac te o małej zawartosci cukru : kiwi, grejfruty, borówki i jesc je raz dziennie w małych porcjach.
Zrezygnowac nalezy m.in. z winogrona, bananów, gruszek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-12 21:39 przez lena-222.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oczyszczanie organizmu z toksyn