Obecnie rozmawiamy o:

fetyszysci zapraszam

5 minut temu

płaszcz transparentny

11 minut temu

prezent na swieta

30 minut temu

kody rabatowe

38 minut temu

pędzelki jak szczotka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Nie ma chyba złotego środka na to by wiedziec jak szybko schudnąć. Każda z nas powinna wiedzieć że jest to wysiłek i bardzo cieżka praca. Odpowiednia , skuteczna dieta i aktywnośc fizyczna. Bez tego nie ma szans na schudniecie.

Żeby mieć efekty i to bez efektu jo-jo trzeba odchudzać się mądrze. Sama wcześniej miałam problem z powracającą wagą, ale teraz skorzystałam z pomocy specjalisty online i widzę ogromną różnicę. Poczytajcie same, bo efekty są super http://www.polskatimes.pl/artykul/3693990,jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 14:05 przez Moska90.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Żadna dieta nie zastąpi zdrowo zbilansowanego posilku.Tak wiec zamiast Radzic jakies najskuteczniejsze diety powiem ze po prostu trzeba się odżywiać z głowa, wszystko jesc w umiarze, nie podjadac nie jesc tuz przed pojsciem spac , ograniczyć słodycze, rzeczy o wysokiej zawartości kalori zastępować innymi zdrowszymi, wymieniac można by tak dlugo jeszcze. Ja się dowiedziałam o Tym wszystkim w poradni COiO wystarczyło ze wprowadziłam to w życie a na efekty nie trzeba było długo czekac. Przez 2 miesiace spadło mi 8 kg wiec nic tylko się cieszyc i brnąć do celu .

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Najlepiej to chyba działa ruch i jedzenie mniejszych ilości. Można do tego dorzucić jakiś suplement i będzie dobrze. Niedawno widziałam w sieci też video o tym

jak działa zielona kawa na odchudzanie Może tym tematem też warto się zainteresować. Ja na szczęście kg do zrzucenia mam już za sobą! :)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Cambridge jest w porządku moim zdaniem, chociaż ma chyba tyle samo przeciwników, co zwolenników ;) Ja na niej sporo schudłam i waga się trzyma nawet po kilku latach, więc jestem zadowolona :)

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Najskuteczniejsza dieta to ta dostosowana specjalnie pod Was. Tak więc jestem zdania,że warto jest zapisac się do dietetyka aby Wam przepisał najlepszą dietę. Sama próbowałam bardzo wielu diet z internetu ale żadna nie była skuteczna. Pomogła właśnie dopiero wizyta u dietetyka.OBecnie chodzę tutaj - jest to centrum medyczne Lifemedica, które znajduje się na ulic Marii Curie Skłodowskiej. Przyjmuje tam świetny dietetyk, który naprawdę zna sie na rzeczy tak więc polecam.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Cytat
anuchapoducha

dokładnie:)

[modercja - reklama/link]

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-13 07:15 przez moderator.

Więcej warzyw, mniej tłustego, smażonego i przede wszystkim ruch.

Witam serdecznie. Stosowałam kurację African Mango i jestem naprawdę zadowolona. Ten produkt naprawdę działa. Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu preparatów. Nie wierzyłam a jednak 5kg w dół. Naprawdę.

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?

16 paź 2015 - 14:16:03

Czytałam niedawno artykuł o najlepszych dietach na świecie i pierwsze zajęły dieta DASH i TLC, a z bardziej znanych była tam też wegetariańska.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Jeść mniej niż się chce! I do tego ćwiczyć. Nie liczyć na cud.

To takie moje zasady :)

Polecam picie soku z połowy cytryny codziennie naczczo

Dieta musi być przede wszystkim odpowiednio dobrana do naszego zapotrzebowania, stylu życia - moim zdaniem najlepiej poradzić się dobrego dietetyka. Byłam ostatnio u lekarza w luxmedzie i widziałam ciekawą promocję na konsultację dietetyczną plus plan posiłków na 2 tygodnia za 225zł. Kiedyś za samą konsultacje u dietetyka zapłaciłam prawie 200zł, wiec wydaje sie być dobrą ceną za taki pakiet. Ktoś z Was kiedyś może korzystał z czegos takiego??

przede wszytskim regularnośc poislkow to jest klucz do sukcesu i jedzenie zgodnie z grupa krwi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta na Facebooku