Ostrzeżenia dla użytkowniczki migdalkaRR:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (06-08-2015 09:54) Spam.
Sposobów na to jak szybko schudnąć jest bardzo wiele. Popatrz jak na nie reaguje Twoje ciało. Zacznij się zdrowo odżywiać. Poświeć trochę czasu na ruch. Wydaje mi się że wtedy najszybciej zobaczysz jakieś konkretne efekty. [color=#FF0000][moderacja - link][/color]
moderator (06-08-2015 09:56) Spam.
Wydaje mi się, że lepiej jest jechać do konkretnej dużej hurtowni i zobaczyć co się kupuje. W końcu Ty sprzedając to później odpowiadasz za to swoim nazwiskiem. Wiem, że bardzo dobrej jakości ciuchy ma ta hurtownia [color=#FF0000][moderacja - link][/color] . Widziałam też na Fb że wiele osób pyta się o zakup detaliczny wiec na pewno miała być na to zbyt.
moderator (06-08-2015 09:56) Spam.
Chyba lepiej zrobiłabyś gdybyś te same rzeczy zakupiła przez [color=#FF0000][moderacja - link][/color] . Współpracują między innymi z taobao.com. Ale dużo łatwiej robi się tam zakupy bo wszystko masz po polsku a ceny podane są w złotówkach.
moderator (25-03-2016 14:19) Spam.
Sposobów na to [color=#FF0000][/color] ak szybko schudnąć[/url] jest bardzo wiele. Popatrz jak na nie reaguje Twoje ciało. Zacznij się zdrowo odżywiać. Poświeć trochę czasu na ruch. Wydaje mi się że wtedy najszybciej zobaczysz jakieś konkretne efekty.

Zamknij to okno