Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepsza szamponetka

27 kwi 2011 - 14:00:15

A może ktoś mi doradzi czy ta szamponetka z Joanny w kolorze jakiegoś ciemnego brązu pokryje mi rudo-miedziany odcień (farbowany też szamponem tyle że z Matrixa)?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-27 14:05 przez kaska__1990.

Najlepsza szamponetka

30 kwi 2011 - 17:07:30

a czy szamponetką można farbować włosy z ciemnego blondu na jakieś 2-3 odcienie jaśniejszy? udaje się to? i jaki kolor wybrać, żeby uzyskać pożądany efekt?

Najlepsza szamponetka

30 kwi 2011 - 17:11:58

Mam podony kolor włosów i podobny problem. Chciałam szamponetką koleżanka mówiła, że się zmywa no ale czytam różne opinie, że czasem kilka miesięcy trzyma. I nie powraca się do naturalnego koloru całkowicie :(

Najlepsza szamponetka

30 kwi 2011 - 17:12:00

A ja lubię z marion :)

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepsza szamponetka

30 kwi 2011 - 17:13:53

Ja używałam marion, też spoko ;)

Najlepsza szamponetka

30 kwi 2011 - 17:15:35

a odpowie mi ktoś na pytanie? proszę ;)
jaki mam wybrać odcień, o ile jaśniejszy? czy może taki jaki właśnie chcę?

Najlepsza szamponetka

30 kwi 2011 - 17:17:50

Kiedyś miałam ten sam dylemat co Ty. Pierwszy raz potraktowałam szamponetką z Joanny trzy dready, bo tylko na tyle starczyło opakowanie :) no i w rezultacie kolor trzymał mi się bardzo długo, mimo, że myłam włosy najrzadziej raz w tygodniu. Pomyślałam,że to może sprawka utrwalacza, który był w opakowaniu. Następnie po ścięciu dreadów, gdy już włosy trochę odrosły chciałam sobie je trochę rozjaśnić, ale również nie farbując, a szamponetką. Jednak pamiętając jak tamta długo trzymała postanowiłam nie używać utrwalacza. Jaki rezultat? Kolor trzyma mi się już pół roku... Jestem wściekła, bo nie na taki efekt liczyłam.

Cytat
orangette
a odpowie mi ktoś na pytanie? proszę ;)
jaki mam wybrać odcień, o ile jaśniejszy? czy może taki jaki właśnie chcę?

Da się, ale trzeba użyć dobrej szamponetki. Polecam z Joanny, albo Pantene z tym, że tak jak pisałam wyżej, mi nie schodzi kolor baaardzo długo...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-30 17:19 przez killah.

Najlepsza szamponetka

30 kwi 2011 - 17:24:02

oo widzę, że mój wątek ożył :D Pierwszy raz zafarbowałam włosy rok temu w czerwcu bodajże :) Casting Crème Gloss L'Oréal Paris używam tej farby do teraz (znaczy się to jest krem koloryzujący) :) Moje kolory to Brąz lub ciemna czekolada :) Do tego używam szamponu do farbowanych włosów (czerwony elseve) i jestem bardzo zadowolona z efektu. Mam ochotę jeszcze przetestować tego MARIONA, ale jak już mi kolor całkowicie wypłowieje :)

Najlepsza szamponetka

08 kwi 2012 - 19:04:38

Ja bym Ci nie radziła farbować , bo masz ładne, ja mam ciemniejsze , ale radzę Ci na blondy , a nie na brązy

Najlepsza szamponetka

12 kwi 2012 - 17:44:14

Marion - aksamitny brąz jest piękny :) wogóle szamponetki z mariona są świetne, chyba nawet lepsze od tych z joanny
palette - nic gorszego nie miałam nigdy na włosach niż to, nie polecam absolutnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żółty odrost