Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

49 minut temu

elektryka sklep

55 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:13:44

Zastanawiam się nad otwarciem salonu fryzjerskiego z dofinansowaniem z Urzedu Pracy. Uważacie ze ma szanse to wypalić? Ktoś korzystał z dofinansowania? Ile was wynoszą miesięczne opłaty(zus,woda,prąd...)

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:17:54

ZUS przez dwa lata wynosi połowę stawki - ok. 500 zł (głowy nie dam, że dokładnie tyle)
w salonie fryzjerskim licz się z tym, że prąd i woda się bardzo zużywają.
Zależy też jakie miasto - u mnie w mieście jest mnóstwo salonów i saloników, te które teraz się otwierają padają jak muchy... Nawet roku nie wytrzymują, ale tyle musisz wytrzymać biorą dofinansowanie z UP. O ile je oczywiście dostaniesz.

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:27:47

Carmesi wiem ze prądu i wody będzie duże zużycie. O jakim mieście piszesz ze salony nowo otwarte padaja?

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:32:15

Bolesławiec Dolny Śląsk

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:34:27

Carmesi masz salon czy piszesz to z obserwacji ;)

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:36:46

Zus przed 2 lata jest mniejszy. opłaty swoją drogą. na materiały czynsz i inne pierdoły kase ucieka przez palce. 2000 zł musisz mieć uskładane miesięcznie na same rachunki. Moja znajoma założyła i po roku zrezygnowała. teraz dojeżdża na telefon do klientow z salonu i pracuje już gdzies indziej. ja miałam też zakładać ale koszty przystosowania lokalu, papierkowa robota z dofinanasowaniem i oczywiście koszty skutecznie mnie odstraszyły.

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:37:32

u mnie w malutkim miescie jest 6 salonów
nie wiem jak się utrzymują...

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:41:00

juzia0525ja właśnie się poważnie nad tym zastanawiam czy dam rade, czy zarobie tyle zebym oplacila rachunki i żeby troche zostało na życie. Nie chce się wkopac w jakieś kłopoty

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:50:11

zależy od biznes planu:) ale zakład fryzjerski myślę szczerze mówiąc że ma znikome szanse:( ale próbuj czemu nie:)

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:54:40

edekzkrainykredek2 to co ma twoim zdaniem teraz szanse jak nie salon fryzjerski?

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:58:00

możesz się starać o dofinansowanie z uni , jakoś wiecej wychodzi.
ale musisz spełniać wymagania.
Oczywiście życze powodzenia, ja też jestem w własnym biznesie- uważam że nic tak nie uszczęśliwia jak bycie na swoim ;)
wiec dla chcącego nic trudnego

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:58:01

proponuje zakład fryzjerski połaczony z jakimis innymi drobnymi zabiegami np. robienie henny , makijaze dzienne , czy zabiegi na dłonie , co do finansów nie pomoge bo sie nie znam , jesli chodzi o włąsny biznes to zawsze jest ryzyko ze cos nie wypali , ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)
życze powodzenia

Własny salon fryzjerski?

22 mar 2014 - 17:59:22

HellTiga jestes wlascicielka salonu?:)
magi85 henne umiem robic sama zabiegi na dlonie tez mozna sie nauczyc;) bo jak na razie wole sama prowadzić działalność jakaś kosmetyczka może w przyszłości
i mam zamiar się starać o dofinansowanie tylko najpier chce zasięgnąć opini czy to w ogóle ma sens



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-22 18:11 przez niezwykla-jessica.

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

Własny salon fryzjerski?

26 mar 2014 - 17:15:22

Hej, piszę do Was, ponieważ może są tutaj osoby, które prowadzą salon fryzjerski lub wiedzą wiele w tym temacie i mogą mi z lekka nakreślić temat.
Interesuje mnie głównie kwota włożona w remont, sprzęt itp. Czy brałyście kredyt i jak to dokładnie wygląda z dofinansowaniem. Wysokość Waszych rachunków i kwota wydana miesięcznie na kosmetyki :). Byłabym bardzo wdzięczna :).

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Własny salon fryzjerski?

02 maj 2014 - 15:34:13

Zobaczcie to - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/
Start kosztuje, z UP dostaniesz jakieś 20 tysięcy i to powinno wystarczyć.
Od razu zakładaj zakupy wyłącznie jakościowego wyposażenia, to kupujesz na lata.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stradivarius godziny próbne