Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

40 sekund temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja laserowa- opinie

05 lis 2012 - 09:10:54

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą maszynki a niestety depilator okropnie podrażnia mi skórę, to samo wosk :/ Czy depilacja laserowa jest dobrym wyborem? jakie są wasze opinie na ten temat? jak to wygląda, ile zabiegów jest koniecznych i czy faktycznie efekt jest długotrwały? Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi opiniami i mi doradzicie :)

depilacja laserowa- opinie

05 lis 2012 - 09:13:48

Jestem po depilacji laserowej (bikini i pachy) - jeśli chcesz jakiś info. - chętnie udzielę Ci ich na priv.
Pozdr.

depilacja laserowa- opinie

05 lis 2012 - 09:18:31

ja jestem po depilacji nóg, pach i bikini :)
nogi od 3 lat są gładkie więc efekt jest długotrwały, zabiegów miałam 5 ale to indywidualna kwestia
laser LIGHT SHEER bo niestety na IPL wydałam trochę kasy a efekt widoczny na chwilę bo włosy odrosły :(

depilacja laserowa- opinie

06 lis 2012 - 15:13:23

hej, ja pracuję w klinice medycyny estetycznej. Pracujemy na laserze fotona, który tłucze nawet jasne włosy :) nie trzeba mieś mocnego zarostu ciemnego a efekty są super. Może mogę pomóc :)

depilacja laserowa- opinie

06 lis 2012 - 15:17:51

ja chodzę na depilacje laserową... mialam juz 4 zabiegi... narazie jestem zawiedzona.. hormony mi chyba szaleją... ale jak juz zaczelam i wyrzucilam tyle kasy to juz trzeba to skonczyc :(

jestem trochę przerażona, nie wiem co jest nie tak

Otworzyli u mnie nowy salon z metoda LSD byłam nam na 2 zabiegach ale nie widziałam efektów więc przeniosłam się do troche droższego ale salonu ktory juz jest z 5 lat u nas w miescie ( i ma troche pozytywnych opini)

Robie brzuch i plecy.

W salonie od ktorego rozpoczelam przygode pani traktowala mnie ssawką, czulam zasysanie skory. Teraz w salonie do którego chodze nie ma zasysania tylko przyklada i "pali" i pali dosłownie .. ale skore !
Ogolnie robie linie pod pępkiem (ktorą golilam i milam bardzo ciemne wlosy) i linie nad pępkiem, oraz dół cały plecow.
I wiecie co? tylko na lini pod pępkiem zostalo kilka włosow..
Na reszcie ( czyli gora pępka i plecy) wszsytko odrasta ! Jestem przerażona tu dwa zabiegi u tu, razem daje juz 4, a tu końca nie widac ! Finansowo byłam przygotowana na jakies 5 zabiegow, poniewaz ogolnie mam wszedzie ciemne wloski i oliwkowa skóre, panie powiedzialy ze mam dobre "parametry"

Co powiem więcej, teraz gdzie chodze na 1 zabiegu zostałąm masakrycznie popalona mialam dużo strupów no i tylko to ze te wloski z pod pepka znikneły. na 2 zabiegu też zostałam poparzona i całą czerwona, spuchnieta a pozniej w sturpach skora....

Jak mam porozmawiac z tą panią? Ona widziala na sam koniec w jakim stanie jest moja skora, i powiedziala ze tak to powinno wygladac. Ale patrzac na to ze wloski na reszice odrosły.. cos jest nie tak

a to strona salonu i opis urządzenia : http://www.estetiqpoint.pl/plock/zab...o-zabiegu.html

U mnie w miescie juz nie ma wiecej salonow



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-06 15:19 przez kisza00.

depilacja laserowa- opinie

06 lis 2012 - 15:27:28

Mam zrobione pachy i polecam z calego serca :)

depilacja laserowa- opinie

06 lis 2012 - 22:45:56

ktoś jeszcze?

depilacja laserowa- opinie

06 lis 2012 - 22:48:44

Moim marzeniem jest depilacja bikini i pach ;(

depilacja laserowa- opinie

06 lis 2012 - 22:49:47

podbijam :)
ile kosztuje taki zabieg?
nogi, bikini pachy?

depilacja laserowa- opinie

06 lis 2012 - 22:59:50

ja robiłam sobie pachy najpierw metodą IPL - zrobiłam coś ok. 5 zabiegów...może 6 i nie było żadnych rezultatów...tylko strata pieniędzy i to sporo , poszłam tam bo ponoć dobry salon itp...
po jakimś czasie znalazłam na forum bardzo chwalony salon kosmetyczny oferujący jakąś bardzo skuteczną metodę połączenie IPL z czymś tam jeszcze...oczywiście jeszcze droższe niż to pierwsze...ALE zrobiłam 4 zabiegi z tego co pamiętam i pomogło niestety 'kuracji' nie dokończyłam (bo przenosili salon a później miałam takie urwanie głowy że nie miałam czasu jeździć specjalnie do nich bo totalnie nie było mi po drodze..) ale pozostały tylko jakieś tam pojedyncze 'osobniki' minęło ok. 4 lat od tamtego czasu i dopiero włosy zaczynają wracać do formy z przed zabiegów...
tak że ogólnie chyba jakie kto ma włosy ;)

depilacja laserowa- opinie

06 lis 2012 - 23:03:51

gdyby nie kolosalne ceny to pierwsza bym stała w kolejce a tak to można sobie pomarzyć ;)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa- opinie

17 lis 2012 - 18:12:46

Hej,

ja też miałam wykonywany zabieg depilacji laserowej (depilowałam linię brzucha). W sumie miałam 4 zabiegi.
Efekty możecie zobaczyć tutaj:

http://wieczniemloda.com/depilacja-laserowa-efekty-moja-opinia-1161/

Ja jestem bardzo zadowolona. A miałam kiedyś niezłą szczecinę (gdy miałam ok 14 lat to przejechałam poniżej pępka maszynką :/ - oto skutki głupoty).

Zabieg wykonano mi w salonie Viviean w Łodzi - bardzo polecam, profesjonalizm pełną gębą!

depilacja laserowa- opinie

02 kwi 2013 - 23:24:23

Słyszałam że najważniejszy jest rodzaj laseru, to znaczy typ i czy jest "nowego" typu czy jest stary. Od tego zależy skuteczność depilacji, tak mi tłumaczyła koleżanka, miała robioną depilację w salonie elite i jej włoski nie odrosły, jest zadowolona i mnie tez namawia. I ważna jest też grubość , kolor i rodzaj włosa - od tego zależy ile zabiegów trzeba będzie wykonać

depilacja laserowa- opinie

02 kwi 2013 - 23:38:30

Ja jestem w trakcie zabiegów laserem IPL w strefie bikini, byłam 6 razy. Wlosy odrastają ale bardzo powoli, a niektóre wypadają przy wycieraniu się ręcznikiem lub wyrywam paznokciami.
Szczerze - myslałam ze efekt bedzie widoczny szybciej, ale mam grube ciemne włosy, więc może dlatego. To też zależy gdzie jest ile włosów, niekóre miejsca są już całkiem "łyse" :)za każdy zabieg płacę 100 złotych, jeszcze góra 3 i dziekuję bardzo :)

depilacja laserowa- opinie

04 kwi 2013 - 21:43:19

Cytat
aldi01802
Ja jestem w trakcie zabiegów laserem IPL w strefie bikini, byłam 6 razy. Wlosy odrastają ale bardzo powoli, a niektóre wypadają przy wycieraniu się ręcznikiem lub wyrywam paznokciami.
Szczerze - myslałam ze efekt bedzie widoczny szybciej, ale mam grube ciemne włosy, więc może dlatego. To też zależy gdzie jest ile włosów, niekóre miejsca są już całkiem "łyse" :)za każdy zabieg płacę 100 złotych, jeszcze góra 3 i dziekuję bardzo :)

900 zł za samo bikini? z tego co czytałam, to takie urządzenie IPL Philipsa kosztuje coś około półtora tysiąca i można nim też depilować inne części ciała:) ponoć w europie już jest od jakiegoś czasu a u nas właśnie wchodzi do sklepów. ja ogólnie chętnie bym się pozbyła przed wakacjami włosów z nóg i pach na dłużej. denerwuje mnie to codzienne golenie przed wyjściem na plażę, strata czasu i nerwów:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

suche usta