Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nadmierna potliwosc

25 sie 2010 - 07:01:29

etiaxil 3 x TAK :)

nadmierna potliwosc

25 sie 2010 - 07:18:18

ja również polecam ETIAXIL:)

zweryfikowana
Posty: 270
Ostrzeżenia: 1/5

nadmierna potliwosc

25 sie 2010 - 07:19:07

musze kupić sobie
antidral oraz zieloną herbatę ,może pomoże :)

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

nadmierna potliwosc

24 lis 2010 - 15:14:33

Spróbójcie kąpieli w solach temalnych, są polecane przy nadmiernej potliwości, np. taka
http://cislog.istore.pl/pl/zablocka-sol-termalna-1-kg.html

nadmierna potliwosc

24 lis 2010 - 15:17:45

ja stosuje antidral
na poczatku spoko rano budzilam sie sucha,a teraz to masakra jest gorzej niz bylo.po 30min.po kapieli jestem mokra.i szczypie jak cholera.niewiem czemu tak jest

nadmierna potliwosc

24 lis 2010 - 15:19:06

najlepszy jest etiaxil mam wiec polecam bardzo super produkt nie co te paskudztwa z drogeri cene ma swoja ale najlepszy jaki moze byc ja stosuje do skory wrazliwej raz na tydzien i jestem zadowoloa....

nadmierna potliwosc

24 lis 2010 - 15:23:29

Cytat
szminkojad
Cytat
mrsz
etiaxil to drozsza wersja antidralu, a sklad ten sam.
wiem bo uzywalam i tego i tego.
lepiej dać 20zl za antidral i wiecej kasy miec w portfelu:)

dokładnie tak;)

o tak. :)

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

nadmierna potliwosc

17 mar 2011 - 15:12:16

Z tego co się orientuję, to jedną ze skuteczniejszych metod walki z nadmierną potliwością jest wstrzyknięcie botoxu pod pachami lub w dłoniach. Zabieg trwa dosłownie kilkadziesiąt sekund, w sumie nie boli (coś jak ukłucie komara). Efeket pojawia się po kilku dniach i utrzymuje jakieś pół roku. Póżniej odpuszcza stopniowo. Poczytaj sobie, tutaj bardziej szczegółowo są opisane zabiegi: http://www.estetica.pl/dermatologia_estetyczna/

nadmierna potliwosc

23 mar 2011 - 22:14:08

Moja przyjaciółka walnęła sobie botox pod pachy i było fajnie przez 6 miesięcy, a później to samo!!!! Więc nie warto wywalać tyle kasy na coś co działa tylko 6 miesięcy. Ja używałam Etiaxil, ale strasznie szczypał. Teraz mam ZIAJA BLOKER i jest suuuperr!!! Kosztuje ok 20zł, jest duży - 60ml i działa jak Etiaxil. Ma rewelacyjne opinie na KWC WIZAŹ!!! ZIELE HYZOPANU bardzo dobrze działa. Takie ziółka do picia, niedobre ale skuteczne.

nadmierna potliwosc

23 mar 2011 - 22:27:26

Dziewczyny, a jak to jest z aplikacją tego Etiaxil itp. Bo kiedyś czytałam, ale nie wiem czy akurat o tym specyfiku, że używa się na noc, zazwyczaj dość mocno swędzi na początku, pachy nie mogą być świeżo po goleniu i przy używaniu też nie można golić. Chciałam sobie kupić, bo pocę się strasznie, przez to nie lubie koszulek na długi rękaw, jak mam wyjść na imprezę to tylko bezrękawniki, a plamy i tak są:/ ale nie wyobrażam sobie chodzić z zarośniętą pachą kilka dni ;P No i to swędzenie... A któraś z Was napisała, że używa co 2-3 dni i ma spokój, to też trochę uciążliwe, czy nie? Nie sprawia jakiegoś dyskomfortu w nocy?
A zielona herbata jak? 2 razy dziennie wystarczy? I po jakim czasie powinny być efekty? Kiedyś piłam masakryczne ilości, przepiła mi się i przerzuciłam się na owocowe, ale nie zwróciłam uwagi czy to przez to się pocę.

niezweryfikowana
Posty: 529
Ostrzeżenia: 1/5

nadmierna potliwosc

23 mar 2011 - 22:35:41

moje zdanie o etiaxil :
pierwsza noc masakra mimo tego ze specjalnie nie golilam sie dwa dni :/ swedzialo szczypalo tragedia, ale dalam rade rano zmylam za tydzien zrobilam to samo (nie powtorzylam po trzech dniach bo strasznie mi skore podraznilo) no i bylo cudnie ani kropli potu pod pacha upal niezmierny a ja sucha :) po trzech miesiacach zaczelam sie pocic wszedzie tylko nie pod pacha, to bylo straszne, idziesz sobie a na twarzy plyniesz plecy mokre rece stopy, pozniej zrozumialam ze jednak ten pot musi jakos wychodzic, przestalam uzywac jeszcze potem dwa miesiace sie tak meczylam mimo tego ze nie uzywalam juz,

poradzilam sie lekarza i zmienilam diete i wszystko na ten temat teraz sie poce przy jakims maksymalnym wysilku :)

nadmierna potliwosc

23 mar 2011 - 22:59:02

Dziewczyny, ja pocę sie od kiedy tylko pamiętam:( te wszystkie specyfiki działają na krótką mete, więc wszyskie zachwyty nad antidralem etc są nad wyrost. Wiem co mówie, najpierw jest faza zachwytu, bo wszystko suche, możesz założyć piękna bluzeczke i podnosić ręce swobodnie do góry, ale po jakimś czasie to wraca..... i nagle zaczyna pocić ci się brzuch/plecy/dekolt/pupa.....

tak jak ktoś wyżej napisał, organizm musi wydalić nadmiar wody, więc prędzej czy później to zrobi....

ODABAN-koleżanka wyżej pytała o ten środek... cena fajna, fajnie działa na początku, ale to właśnie po nim zaczełam się pocić w miejscach, z którymi wczesniej nie miałam problemu... ale bardzo możliwe ze to zależy od organizmu, więc mozna spróbować..

ja osobiście chce się pozbyć potu z dłoni, bo o ile można ukryć spocone paszki, to jak ktoś ci podaje dłoń to niestety...zdziwienie w oczach-->bezcenne.... każda impreza, wesele i tym podobne to katorga...

na moje dłonie nic nie działa;/ w tym roku szykują mi się imprezy okolicznościowe i postanowiłam, że nie będę się męczyć, ide na botoks, to nic że działa krótko i jest drogi, raz chce zaszaleć...

Dziewczyny, głowy do góry!:) jest nas o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać:)

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 09:23:37

Mi Etiaxil też podrażniał pachy.
A tak swędziało, że w nocy kilka razy zmywałam!!!
ZIAJA BLOKER jest o wiele delikatniejszy,większy i działa tak samo!
ZIELE HYZOPANU bardzo dobrze działa na nadmierną potliwość całego
ciała.
Pijesz rano (niedobre) szklankę.
Ja jestem zadowolona z tych 2 produktów.

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 09:29:09

KUP BLOKER z firmy ZJAJA zapłacisz góra 8 zł a efekt identyczny jak ETIAXIL. Wiem z doświadczenia :) Nie ma co przepłacać :)
KUP BLOKER z firmy ZJAJA zapłacisz góra 8 zł a efekt identyczny jak ETIAXIL. Wiem z doświadczenia :) Nie ma co przepłacać :)

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 09:30:02

Podstawowe pytanie robiłyście sobie badanie krwi na TSH?Idziecie to lekarza i prosicie o to badanie na skierowaniu,jest bezpłatne wtedy,bo tak czytam tu antidral tu tabletki,ale gdzieś jest tego przyczyna.U mnie tak było i okazało się,że mam niedoczynność tarczycy,a skierowanie na to badanie dostałam przez przypadek bo mam lekarza w rodzinie,bo tak to bardzo rzadko się wypisuje TSH na skierowaniu,także najpierw badania z wynikami do lekarza,jak hormony od tarczycy będą w normie to wtedy można próbować innych metod,a nie w ciemno.Dodam,że miałam wiecznie zimne spocone dłonie,nogi o poceniu się pod pachami nie wspomnę i teraz mam tylko z tym problem podczas miesiączki,a tak leczę tarczycę i jest ok.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-24 09:32 przez 20natka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEPILACJA RĄK